Archiv pro měsíc: Leden 2013

Posilovna Praha

Obzvláště v zimním období si mnozí z nás kladou za cíl své tělo dostat do formy a shodit nějaké to kilo. V případě, že byste rádi zvolili kombinaci příjemného prostředí s kompletně vybaveným sport-barem a profesionální posilovny s odborným dohledem přímo v Praze, pak neváhejte a nechte se pozvat do Tiger Gym posilovny v Praze 6. Ideální posilovna v Praze – jedině Tiger Gym fitness! Obzvláště v zimním období si mnozí z nás kladou za cíl své tělo dostat do formy a shodit nějaké to kilo. V případě, že byste rádi zvolili kombinaci příjemného prostředí s kompletně vybaveným sport-barem a profesionální posilovny s odborným dohledem přímo v Praze, pak neváhejte a nechte se pozvat do Tiger Gym posilovny v Praze 6. Prostředí, které Vás namotivuje k výkonu, personál, který je Vám kdykoliv po ruce a kvalitní posilovací zařízení – to je posilovna Praha 6 – Tiger Gym.Sebevědomí hledejte v posilovně Praha

Chybí Vám sebevědomí? Nebojte se to přiznat, v Tiger Gym posilovna Praha Vám jej navrátíme. Odreagovat se a zároveň povzbudit svou fyzickou stránku, osvěžit se kvalitními nápoji z našeho plně vybaveného sport-baru, to vše můžete v Tiger Gym fitness v Praze 6. Nevíte si rady s technikou posilovacích strojů? Nemějte obavy, naši vyškolení trenéři Vám vše ochotně a názorně předvedou, aby Vaše cvičení bylo co nejefektivnější.Kompletní servis posilovny Praha

Projevíte-li zájem, sestaví Vám naši trenéři kompletní cvičební plán v rámci odborné konzultace. V naší posilovně Praha si můžete pořídit neomezenou permanentku, s níž si budete maximálně užívat pohodové atmosféry, která je u nás na každém kroku. Příjemné a rozumné ceny jsou samozřejmostí. Na kickbox-praha.cz si můžete navíc prostřednictvím virtuální prohlídky naši posilovnu Praha Tiger Gym prohlédnout z pohodlí domova. Ideální posilovna v Praze – jedině Tiger Gym fitness!

Pohřby

Při zařizování pohřbu máte na výběr několik možností. Běžně je využíváno asi pět typů pohřbů, podle přání klienta. Každý typ pohřbu má své výhody, stejně jako zastánce i odpůrce. Především církevní pohřby nejsou pro každého přijatelnou variantou. Přesto ale lze nalézt kompromis i v případě pohřbu, kdy se pozůstalí nemohou shodnut. Pohřby

Při zařizování pohřbu máte na výběr několik možností. Běžně je využíváno asi pět typů pohřbů, podle přání klienta. Každý typ pohřbu má své výhody, stejně jako zastánce i odpůrce. Především církevní pohřby nejsou pro každého přijatelnou variantou. Přesto ale lze nalézt kompromis i v případě pohřbu, kdy se pozůstalí nemohou shodnut.Jaké typy pohřbů se aktuálně využívají

Nejběžnější jsou pohřby s obřadem ve smuteční síni a následnou kremací. Po smutečním obřadu ve smuteční síni je možné uložit ostatky přímo do země bez nutnosti kremace. Častěji jsou ale pohřby do země organizovány s uložením ostatků za přítomnosti rodiny přímo na hřbitově, bez obřadu ve smuteční síni. Pohřeb do země je běžným způsobem především pro věřící zesnulé a rozloučení přímo na hřbitově za přítomnosti duchovního může být dobrým kompromisem mezi civilním a církevním pohřbem.Existují i ekonomické varianty pohřbů a pohřby bez obřadu

• Pokud se nechcete se svým zesnulým loučit ve velkém stylu, existuje pro vás také několik variant

• Můžete si zvolit ekonomickou variantu malého pohřbu pro uzavřený okruh lidí

• I když ekonomické pohřby mohou být určeny i široké veřejnosti

• Liší se především v množství výzdoby síně nebo typu použité rakve

• Případně je možností zajistit i pohřeb úplně bez obřadu

• Některé pohřební ústavy nabízí naopak i velice netradiční poslední rozloučení, vše závisí jen na vaší volbě

Nové LED pásky 300SB3

Společnost T-LED s.r.o. zařadila do své nabídky novinku LED pásky 300SB3 s příkonem 12W a světelným tokem 1100lm na 1m. Tento LED pásek se vyrábí na základě našeho vývoje a testů.

Nové LED pásky 300SB3


Společnost T-LED s.r.o. zařadila do své nabídky novinku LED pásky 300SB3 s příkonem 12W a světelným tokem 1100lm na 1m. Tento LED pásek se vyrábí na základě našeho vývoje a testů. Jedná se o nástupce dnes již staršího LED pásku s čipy SMD5050, novinka se vyznačuje vyšší životností samotného LED pásku. 


LED pásky s delší životností


Odpověď na tento problém poskytují LED pásky 300SB3, kdy každý jednotlivý čip je samostatný jeden čip v pouzdře. LED pásek 300SB3 má oproti LED páskům s čipy 5050 výhodu většího světelného toku, menší příkon a lepší ceny například i ve srovnání s novějšími čipy 5630. Všechny tyto vlastnosti nejsou na úkor kvality. LED pásek 300SB3 momentálně nabízíme v provedení IP20, do budoucna se počítá i s variantou IP55. 


Nenechte se oklamat nekvalitními LED pásky


Můžete se spolehnout, že naše údaje o světelném toku jsou pravdivé a podloženy test reporty. Je naprosto nemožné, aby LED pásek s příkonem 12W měl světelný tok 2400lm, což je rovná hodnotě 200lm na 1W. Takovýto výkon ještě nedokázala do praxe převést ani americká společnost CREE, špička v LED technologii, proto Vám doporučujeme, abyste nevěřili všem údajům o svítivosti. Bohužel velké množství prodejců uvádí nepravdivé a někdy až nesmyslné světelné toky, aby krátkodobě podpořili své prodeje s LED technologií, ale ve skutečnosti neplánují dlouhodobý pobyt na trhu jako dobrý a poctivý prodejce.


Cílem naší společnosti je poskytovat nejlepší ceny, avšak nesnižovat kvalitu produktů, jako někteří prodejci a dodavatelé. Uměli bychom nabízet i mnohem levnější LED pásky či jiné LED produkty, ale to není směr společnosti T-LED s.r.o.


 

Znáte funkční vlastnosti termoprádla?

Termoprádlo odvádí vlhkost od těla do dalších vrstev oblečení, rychle schne a udržuje tak pokožku suchou. Dámské termoprádlo

Milujete sport, ať je léto nebo zima? Sportujete za každého počasí a bojíte se prochladnutí? V dnešní době se čím dál tím větší oblibě těší funkční termoprádlo, které Vás právě za takového počasí před nepříznivými vlivy ochrání!
To nejlepší pro Vás


Termoprádlo odvádí vlhkost od těla do dalších vrstev oblečení, rychle schne a udržuje tak pokožku suchou. V Xwear.cz pro Vás máme širokou nabídku zaměřenou přímo na dámské termoprádlo , kde naleznete jak trička a spodní kalhoty, tak i komplety. Dámy jistě ocení, že si dnes již mohou vybírat i dámské termoprádlo z nejrůznějších barev, designů a podle nejnovějších módních trendů. Trička a kalhoty můžete libovolně barevně kombinovat a neomezovat tak svůj výběr na jedinou barvu či typ funkčního prádla. Dámské termoprádlo je určeno nejen pro aktivní sportovkyně, ale také pro ženy, které si rády rekreačně zaběhají, zalyžují.

Jak správně nasytit chlupaté mazlíčky?

Jak správně nasytit chlupaté mazlíčky?

Pečujete o chlupaté mazlíčky? Kupujete jim jen to nejlepší jídlo? Jedině po něm bude jejich srst krásně lesklá a hebká. Pejskům doporučujeme zejména granule, které jsou tou nejvhodnější stravou pro ně. Prohlédněte si náš eshop, kde naleznete velkou spoustu druhů granulí. Ať už máte doma štěně nebo velkého či malého psa, u nás seženete ty pravé ganule.


Proč jsou granule tak dobré?


Myslíte si, že granule jsou pro pejska příliš suché a bez chuti? Rádi byste mu dopřáli něco víc? Musíme vás vyvést z omylu. Jedná se o velmi kvalitní krmivo pro psy. Neobsahuje žádné konzervační látky, naleznete v něm velké množství minerálů, vitamínů a vlákniny. Pro lepší trávení granulí je možné je namočit do horké vody. Veřte, že si je váš chlupáč okamžitě zamiluje!


Myslíme i na vaše kočičky


V našem internetovém obchodě najdou své místo i kočičky. Kočky jsou mnohem více vybíravější než psi, ale za to vám jsou velmi vděčné, když jim dáte nějakou dobrou pochutinu. Vyberte si proto krmivo pro kočky levně. Zaručeně bude vaše kočička mrouskat blahem, když uslyší, že jí chcete dát mňamku.

Kde sehnat ojeté auto pro vozíčkáře či auto pro invalidu?

V autobazaru auto pro invalidu či auto pro vozíčkáře seženete upravené vozy pro hendikepované za jedinečných cenových podmínek – máme vozy s rampou, s ručním řízením a další Tisková zpráva

V České republice funguje specializovaný autobazar pro hendikepované

Auto pro invalidu a Auto pro vozíčkářePraha 31.1.2013 Je to již rok, co začal fungovat v Čechách naprosto ojedinělý projekt „Auto pro vozíčkáře“ a „Auto pro invalidu“ Tento autobazar se specializuje výhradně na ojetá auta upravená pro tělesně postižené – ať již vozíčkáře či jinak hendikepované osoby.V našich podmínkách je velmi těžké sehnat upravené vozidlo, které by přesně vyhovovalo požadavkům tělesně postižených zákazníků. Pokud důkladně prohledáme internetové nabídky, nalezneme k prodeji měsíčně průměrně 1-2 upravená vozidla.V bazaru www.autoprovozickare.cz a www.autoproinvalidu.cz je možné si vybrat ze skladových vozů či stovek nabídek zahraničních partnerů a to za cenu často nižší, než se v ČR prodává dané vozidlo bez úpravy. Jako příklad lze uvést jedno z nejoblíbenějších aut pro úpravu – Volkswagen Caddy, 1,9TDI, 77kW, stáří 5 let, s nájezdovou rampou a sníženou podlahou s kotvícím systémem pro vozík se pohybuje okolo 200.000,- Kč, což je – jak již bylo zmíněno – cena, za kterou zákazník v Čechách stěží sežene toto vozidlo bez úpravy.

Vzhledem k dlouholeté spolupráci s mnoha zahraničními společnostmi, kteří se tak zabývají prodejem automobilů s úpravou pro hendikepované je nabídka velmi široká. U nás seženete vozidla s úpravou řízení (brzda-plyn) přes vozidla s nájezdovými plošinami/výtahy (s elektrickým či manuálním ovládáním), posunutými pedály, vozidla vybavená jeřábem pro naložení vozíku, otočnými či výsuvnými sedadly, roboty nakládající invalidní vozík, … až po opravdu velmi unikátní úpravy, kdy je z auta odstraněn volant a nahrazen řídítky či joystickem.Za dobu našeho působení jsme již prodali mnoho vozů s nejrůznějšími úpravami a můžeme samozřejmě poskytnout reference od zákazníků či občanských sdružení, kterým jsme taktéž vozidlo na míru dovezli.Samozřejmostí je, že všechna nabízená vozidla mají úpravu zapsanou v technickém průkazu, takže na ně lze plně čerpat dotaci. Společnost zároveň nabízí komisní prodej či zprostředkování prodeje stávajícího upraveného vozidla.

Jana Novotná

Asistentka ředitele

Tel. +420 776 44 00 44

e-mail: info@autoproinvalidu.cz

www.autoprovozickare.cz