Archiv pro měsíc: Září 2013

LIKO-S, a.s.

Pro úspěšné firmy tvoříme montované stavby – haly a komerční objekty (administrativní, skladové, výrobní prostory, ale specializujeme se i na autosalony, servisy, STK stanice). Tyto objekty pro své konkrétní určení, šité na míru každému z našich zákazníků a vysokou variabilitu prostoru nazýváme Živé stavby.
Živé stavby vynikají svým nevšedním designem a úsporou energií. S naším systémem Živých staveb si můžete dovolit se přizpůsobovat trhu každý den. Naše stavby jsou stavěny z modulárních systémů, které umožňují jakékoliv pozdější změny. Stavba s námi bude efektivní nejenom pro vaše podnikání, ale také pro vaši peněženku. Zaměřujeme se na nejmodernější postupy při zateplovaní. Naše provětrávané fasády Vám mohou zajistit energeticky efektivní stavbu, se zdravým prostředím uvnitř. Navíc v tomto případě se fantasii meze nekladou, na povrchovou úpravu fasády můžete použít nepřeberné množství materiálů. Náš sortiment zahrnuje kov dále dřevo, kámen a nejrůznější imitace těchto přírodních materiálů. Na naše projekty se můžete podívat v sekci reference.
Zaujaly Vás naše výsledky prací? Neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře.

Montované haly a jejich výhody:

  • Úspora místa
  • Montovaná hala vybudovaná jako Živá stavba umožňuje efektivní využití zastavěného prostoru.
  • Naše montované haly a komerční objekty představují pro investora úsporu času a peněz při stavbě.
  • Při návrhu Živé stavby nemusí investor ihned vytvářet rezervní prostory pro další rozvoj firmy, budovu rychle rozšíří v okamžiku potřeby. Jednotlivé prvky jsou opakovaně použitelné.
  • Ve srovnání se zděnou stavbou je naše montovaná hala nebo komerční objekt postaven mnohem rychleji, jakékoliv změny jsou díky modulárnímu stavebnímu systému velmi rychle proveditelné, bez nutnosti bouracích prací a “mokrých” zednických prací.

Protipožární dveře – ochraňte svůj majetek i zdraví

Při zařizování svého domu, či bytu myslete na své bezpečí a ochranu a zvažte použití protipožárních dveří. Nejen, že ochráníte svůj majetek a zdraví před požárem, ale navíc získáte vyšší ochranu proti vloupání. Protipožární nebo také často nazývané požární dveře jsou oproti obyčejným dveřím bytelnější a ve většině případů jsou doplněny o další bezpečnostní prvky proti násilnému vniknutí.

Označení požárních dveří

Všechny požární dveře musí být na viditelném místě označeny štítkem, dle vyhlášky ministerstva vnitra č. 202/1999 Sbírky. Štítek musí být dle vyhlášky umístěn viditelně, musí být čitelný a to po dobu životnosti protipožárních dveří.

Údaje na štítku dveří udávají kritéria požární odolnosti. Příkladem označení požárních dveří je například kód EW 30 DP1. Takové dveře budou zamezovat šíření požáru po dobu 30 minut a budou vyrobeny z nehořlavého materiálu. Bude se tedy jednat například o ocelové dveře dělící garáž od obytných prostor.

Protipožární dveře jsou rozděleny do dvou základních kategorií: EI a EW. Dveře s označením EI brání šíření požáru, kdežto dveře s označením EW pouze omezují šíření požáru. Číselný kód pak určuje dobu odolnosti v minutách. V našem ukázkovém kódu je dále řetězec DP1. Ten stanovuje, že se jedná o výrobek z nehořlavých materiálů. DP2 pak označuje konstrukci tak zvaného opláštěného sendviče a DP3 označuje běžnou konstrukci dveří ze dřeva, tedy hořlavých materiálů.

Kde je vhodné používat požární dveře?

Protipožární dveře mají tu funkci, že rozdělí v případě požáru byt na jednotlivé zóny. Lze tedy s jistou nadsázkou říci, že je vhodné jejich použití všude. V případě požáru mají obyvatelé bytu více času opustit nebezpečný prostor.

Požární dveře lze rozhodně doporučit do prostor, které jsou více náchylné k možnému vzniku požáru. Například garáž, domácí dílna, sklad aj.

Cena protipožárních dveří

Cena za požární dveře je vyšší, než při použití dveří obyčejných. Pokud však zvážíte přínosy v podobě vyšší bezpečnosti a ochrany zdraví, jistě se Vám taková investice vyplatí. Ceny dveří začínají někde na 3 000,-Kč a šplhají se až k cenám několika desítek tisíc. Při koupi protipožárních dveří vždy dbejte na to, aby byly opatřeny platným atestem.

Výstavní a veletržní stánky – kvalitní a snadná prezentace

Pokud hledáte ty správné možnosti prezentace Vaší firmy a chystáte se zúčastnit veletrhů nebo výstav, nesmějí Vám chybět výstavní a veletržní stánky, které se na těchto místech opravdu osvědčí. Úspěch firmy na veletrhu je z velké části ovlivněn samotnou prezentací. Z výstavního stánku, který máte k dispozici si na přechodnou dobu vytvoříte sídlo své firmy. Vše by mělo být pochopitelně v souladu s vaší marketingovou strategií, ale zároveň byste měli působit originálně a neotřele. Samotná realizace výstavních expozic pro vás nemusí být žádnou starostí, pokud si vyberete tu správnou společnost, která přebere všechny starosti s tím spojené.

Jak správně vybrat výstavní stánky?

Funkčnost a variabilita – to vše by mělo být předností společnosti, se kterou ohledně výstavních expozic spolupracujete. Mnohé z nich nabízejí na svých internetových stránkách fotogalerie a také tvorby vizualizací, které vaše rozhodování usnadní. Prezentace v rámci veletrhů musí být především úspěšná, protože zde tvoříte image své firmy. Potencionální klienti, kteří veletrhy navštěvují, rádi vybírají očima. Není nic jednoduššího než je oslovit dobře vybranou expozicí, která splní nejen jejich, ale především vaše představy.

Výstavní expozice pro vás nemusí být žádnou starostí

Pokud hledáte výstavní stánky pro vaši firemní prezentaci, měli byste dbát především na variabilní možnost sestavení, snadnou skladovatelnost a bezúdržbový provoz. Tato kritéria vám usnadní spoustu práce a starostí a vy se budete moci soustředit pouze na své klienty.  Pohledově zajímavé konstrukční systémy nabízí například společnost Exposale. Mezi největší výhody jejich spolupráce patří především to, že za vás vytipují vhodnou výstavu, zajistí účast na této akci a celou výstavní expozici navrhnou tak, abyste byli spokojeni.

Havarijní pojištění

Na rozdíl od povinného ručení, tedy pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, je havarijní pojištění dobrovolné. Záleží tedy především na každém řidiči, zdali si jej zřídí. Povinné ručení kryje škody na zdraví a majetku třetím osobám, kdežto z havarijního pojištění čerpáte v okamžiku, kdy vlastní chybou způsobíte škodu na svém vozidle, nebo majetku podléhajícímu pojistné smlouvě.

Modelovou situací může být srážka dvou osobních automobilů. Škody protistraně se hradí z povinného ručení. Prostředky, které jsou potřebné k opravě vozidla vlastního, jsou hrazeny z havarijního pojištění.

Na co lze havarijní pojištění uplatnit

Některé pojišťovny spolu se základním havarijním pojištěním, které kryje pouze škody na Vašem vozidle, nabízí i mnoho dalších možností připojištění. V případě poškození vašeho vozidla vandalem využijete například pojistku proti vandalům. Mezi další nejrozšířenější pak patří připojištění čelního skla a zavazadel. Před uzavřením pojistky je vhodné si také ověřit možnosti využití asistenční služby. Existuje dokonce takové havarijní pojištění, které kryje veškeré škody způsobené na Vašem voze. Některé pojišťovny jej nabízí pod názvem „All risk“, jedná se však o velmi finančně nákladné pojištění.

Možnosti uzavření pojištění online

Nejen, že pro uzavření pojištění již nemusíte na pobočku, ale dokonce můžete využít chytrého nástroje havarijní pojištění srovnání, který pomůže vybrat pojistku přímo Vám na míru. Tento online nástroj vyžaduje zadání základních údajů o subjektu pojištění a jeho provozovateli. Za pár vteřin si můžete rychle vybrat z přehledně seřazených nabídek. Nejvyšší výhodou je především rychlost a fakt, že vidíte pouze nabídky vybrané pro Vás. Navíc to zvládne opravdu každý a to z pohodlí svého domova nebo odkudkoliv, kde je přístup k internetu.

Cena havarijního pojištění

U havarijního pojištění je pro výslednou cenu pojistky nejdůležitějším parametrem cena vozidla a jeho stáří. Ve výsledné ceně samozřejmě mají svou váhu i jiné parametry, tyto však nejvyšší. Pojistka na vozidlo v řádu několika málo desítek tisíc korun bude nižší, než u automobilu s cenou přes milion korun. Přesnou cenu získáte využitím online nástroje havarijní pojištění kalkulačka.

Výjimečná trička, která Vás nikdy neznudí!

Málokdo si uvědomuje, že košile už před dlouhou dobou vyšly z módy a v této chvíli se nosí trika. Proč právě ona? Tento druh oděvu je vždyť velice populární mezi lidmi v různorodém věku po celém světě. T-shirty jsou velmi pohodlná a univerzální, vhodná pro dobu nezatíženou povinnostmi a závazky, tělesné cvičení a kratochvíle. Většina lidí říká, že má ve šatníku oblečení, které je už dávno znudilo a potřebuje se zbavit starých věcí. Chtěli byste si obnovit svoji garderobu nebo dodat trošku barvy do všedního života plného rutiny a závazků. Však vystoupit z davu není tak snadné jak vystoupit z metra. Nevíte si rady jak to udělat? Pro lidi, kteří by chtěli nadobro se odlišit a přípoutat pozornost prostředí stvořili jsme www.trickovy.cz – originální e-shop s mnoha zvláštními tričky s důvtipnými potisky a stovky tématů. Náš internetový obchod působí už delší dobu, nabídka se stále rozšiřuje, díky tomu i ten, kdo je nejvíce vybíravý bude naprosto spokojený se svým nákupem. Každý z nás má velké množství přátel, ale často nevíme jak udělat blízkým radost třeba k narozeninám. V tomto případě, není nic jednoduššího, než navštívit naš e-shop a najít si triko, které se ideálně hodí pro oslavence. Patrně to nebude obtížné. V případě že však žádné z trik by nesplňovalo Vaše očekávání (což se zdá být nepravděpodobné) máte možnost si vytvořit své vlastní unikátní. Trika jsme přehledně rozčlenili do několika skupin dle vhodného žánru. Najděte u nás mimo jiné: alkohol a drogy trička pro pivní fanoušky, I love trika pro zamilované, geek, počítač a IT trika pro příznivce moderních technologii, t-shirty pro děti,  vtipná trička jako třeba Kdo potřebuje mít velká prsa? a Kdo potřebuje velké svaly? – Stačí péro jako tohle ba i meme & troll trika, která jsou vtipnou karikaturou každodenních situací a mnoho dalšich. Pro ty z Vás, kteří zbožňujete seriály, máme velký výběr seriálových triček z takových posledních hitů jako How I Met Your Mother či Big Bang Theory. Mezi neoblíbenější t-shirty s potiskem podle našich klientů zcela jasně pátří triko Superman vyrobené pod oficiální licencí.Naše vtipná trika vyrábíme sítotiskem a dalšími tiskařskými metodami, využíváme 100 % bavlnu. Garantujeme také dlouhodobý jakostní potisk a neměnnostst barev, navíc trička se neoperou. Jsme si jisti hodnotou našich látek proto dáváme záruku, která platí až dva roky. Důležitou výhodou pro klienty je taky možnost odeslání trička do deseti dnů (popřípadě kdyby triko se ukázalo být příliš malé nebo příliš velké). Vyplatí se nakupovat hromadně ve větším množství protože zakázka nad 2000 Kč bude dopravena bezplatně. Vyzkoušejte naše služby a nenechte si ujít příležitost být originální!

 

Zveme Vás na naše stránky: www.trickovy.cz

Péče o tělo s přírodními koupelovými solemi a oleji

Koupelové soli a oleje

Koupelové soli a oleje

Každodenní stres a nepříznivé okolní vlivy se projevují jak po psychické, tak fyzické stránce člověka. Teplá koupel se jako mávnutím kouzelného proutku může proměnit díky koupelovým solím a olejům v nevšední ozdravnou lázeň, které pohladí tělo i mysl. Blahodárné přírodní ingredience obsažené v koupelových solích a olejích Body Basics umí zvláčnit a zregenerovat namáhanou pokožku celého těla. Dopřejte tělu jedinečný zážitek a vyberte si z nepřeberného množství úžasných ovocných a květinových vůní koupelových solí a olejů a uvidíte, jak budete po takové koupeli odpočatí a uvolnění.

Koupelové soli

Proměňte všední koupel v jedinečnou ozdravnou lázeň. Blahodárné ingredience obsažené v těchto koupelových solích a olejích umí zvláčnit a zregenerovat namáhanou pokožku těla. Vybrat si můžete z nepřeberného množství úžasných ovocných a květinových vůní.

Máslové šumivé sole a olejové perly

Stanou se zcela výjimečnou přísadou do ozdravné lázně i úžasně voňavým doplňkem ve vaší koupelně. Stačí je jen umístit na dekorativní misku na poličku a přidat je do koupele v případě, že vy i vaše tělo potřebují důkladně zregenerovat.

Celý příspěvek