Archiv pro měsíc: Květen 2014

Dokonalý nerezový komín řeší odvod spalin

Možná se budete divit, k čemu potřebujete odvod spalin, pokud však chcete mít doma teplo a používáte k vytápění plynná, kapalná nebo tuhá paliva, při jejichž spalování vznikají nežádoucí spaliny, je třeba tyto spaliny odvést z topného systému pryč. Pokud byste tak neučinili, bude v soustavě klesat obsah vzduchu, který je nezbytný ke spalování, a bude docházet k výraznému snižování efektivity vytápění. Tomu dokáže zabránit kvalitní komín, který umožní odvod spalin tak, aby byla zachována maximální účinnost vytápění.

Nejčastěji se používají zděné komíny, které však nejsou tak odolné vůči působení spalin z tuhých paliv. Velmi moderním a podstatně odolnějším řešením odvodu spalin jsou nerezové komíny. Ty jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, která komínu propůjčuje výjimečnou odolnost vůči vlhkosti, klimatickým podmínkám, extrémním teplotám i chemickému působení spalin. Používáte-li k vytápění tuhá paliva, potřebujete komín z co nejodolnějšího materiálu, protože spalováním tuhých paliv vznikají kyselé kondenzáty, které negativně působí na povrch komínu. Komíny nerez jsou velmi odolné, vydrží vám sloužit spolehlivě i několik desítek let a to bez potřeby údržby.

Velkou výhodou nerezového komínu je také nízká hmotnost materiálu, díky tomu je instalace a manipulace s komínem velmi jednoduchá. Komíny z nerezu jsou také velmi variabilní, vyrábí se totiž po jednotlivých dílech, které stačí sestavit dohromady a máte maximálně funkční komínový systém. Nerezové komíny se proto vyrábí v mnoha různých provedeních a rozměrech. Můžete se tak vyhnout s komínovým potrubím případné překážce, napojit komínové potrubí na libovolný kouřovod a odvést veškeré spaliny. Zvolte si i vy výkonný komín s moderním vzhledem, vsaďte na nerezové komíny.

Betonový plot – krásné oplocení

Oplocení pozemku je nutnost, chcete-li jej chránit před návštěvou nezvaných hostů, zatoulaných psů a dalších nekalých živlů. Pro mnohé z nás je také velmi důležité soukromí. Proto je dobré vybírat plot tak, aby nám poskytl doma dostatek bezpečí. Plotů existuje velká spousta druhů, pokud si ale potrpíte na skutečnou kvalitu, potom byste určitě neměli zapomenout na betonový plot. Plot, který je vyroben z vysoce kvalitního betonu stálého složení, má mnoho výhod, které jistě ocení každý majitel domu.

Asi se shodneme, že na prvním místě jsou praktické vlastnosti. Od plotu většinou vyžadujeme dostatečnou pevnost a odolnost. Je betonový plot dostatečně odolný? Určitě ano, za jeho mechanické vlastnosti je odpovědný především vysoce kvalitní beton, ze kterého se betonový plot skládá. Beton plotu zaručuje výjimečnou pevnost, odolnost, dlouhou životnost a také téměř nulovou nutnost údržby, což určitě potěší každého. Betonový plot vám nabídne také mimořádnou variabilitu, skládá se totiž z jednotlivých plotových desek, které se vrství mezi plotové sloupky, můžete si tedy sami zvolit, jak váš plot bude vypadat.

Betonový-plot.net nabízí velmi široký výběr designů betonového plotu. Betonový plot může být vyrobený z šedého betonu nebo může být probarvený některou z atraktivních barev. Co se týká designu, velmi důležitý je také dekor plotu, Betonový-plot.net nabízí betonové ploty v celé řadě moderních dekorů, které můžete libovolně kombinovat s barvami a plotovými sloupky hladkými i dekorovanými tak, aby vám vznikl zcela unikátní betonový plot, který se bude nejlépe hodit k vašemu domu. Navštivte i vy Betonový-plot.net, který má i vlastní vzorkovou prodejnu, kde si můžete betonové ploty v různých provedeních prohlédnout na vlastní oči a posoudit, který se k vašemu domu bude nejvíce hodit.

Milujeme letní šátky!

Vlastně my milujeme šátky obecně, jako takové!

Jarní šátky/ šály nás zdobí a zároveň ochrání před svěžím jarním vánkem.

Letní šátek/šála skvěle okoření top nebo tričko a večer poslouží jen přehozený/á přes naše ramena.

Podzimní šátek/ šála skvěle doplní celkový vzhled a dodá našemu kabátku šmrnc.

V zimě nás zachraňují hned několikrát, hřejí a chrání naše zimou prokřehlé tělo, svou barvou, vzorem rozbijí monotónnost zimních bund a kabátů a svému okolí dávají signál, že nositel nebo nositelka i v zimě dbají na svůj vzhled.

Častá otázka v našich obchodech bývá jak se šátky nebo šály mají či mohou nosit.

Možností je nepřeberně, od volně přehozené, přes klasické jednoduché až po složité uzly a tvary, neustále se vyvíjí nové a nové možnosti jak si šátek nebo šálu na krk navázat a rafinovaně ozdobit a doplnit náš celkový vzhled.

Jsme tu pro Vás a chceme, abyste odcházeli spokojené, proto Vám rádi poradíme jak na to.

Postupně uvedeme více možností a návodů jak nosit šátek nebo šálu. Včetně módních trendů na letošní rok. Se šátkem či šálou si před zrcadlem můžeme hrát hodiny a sami můžeme najít svůj oblíbený způsob jak je uvázat.

Neexistuje žádný specifický způsob pro jednotlivá roční období, proto Vám nic nebrání svůj oblíbený způsob užívat klidně celý rok.

Šátky se dají různě kombinovat, není výjimkou splést dva šátky dohromady, kombinovat vzorovanou šálku s jednobarevnou, je to jen a jen na Vás.

Nosit můžete vzorované šátky, které jsou rozhodně velmi oblíbené. Škále barev se meze nekladou a ke každému oblečení se dá najít ten pravý a vhodný. Letos budou stále in zvířecí vzory stejně jako puntíky a květy.

Kombinovat můžete i se vzory na oblečení. K pruhovanému tričku se dokonale hodí květovaný vzor a naopak, puntíky s proužky stále letí a klasika v podobě jedno či dvoubarevných šátků s jemným lemem udělají jejich nositelce nedocenitelnou službu.

Šátky nošené ke košilím patří mezi velmi oblíbenou kombinaci v řadách pracujících žen a často pomohou vyčarovat z nenápadného kostýmu naprosto okouzlující a elegantní model, ve kterém se jeho majitelka cítí uvolněně a šik.

V naší nabídce se objevují i nové druhy šál. Jedná se o oboustranné šály, které se pro svou kreativitu jistě stanou také velmi oblíbené.

A ještě jeden typ.

Nebojte se kombinovat šátky s různými dalšími doplňky, jako jsou různé korále nebo vhodná bižuterie. Když si dáte trochu práce s doladěním, sami budete se svou prací nad míru spokojené.

Nejshopik

Rád bych vám představil jeden z českých eshopů , který se zaobírá především na techniku. Vzhled internetových stránek je velice jednoduchý a přehledný.Na eshopu nejshopik.cz naleznete chytré telefony, tablety, notebooky,led tv,tepelná čerpadla, autodoplňky a mnoho dalšího.

Pokud si chcete koupit tablet, tak na eshopu naleznete návod, jak si vybrat tablet například podle operačního systému. Při výběru tabletu byste měli koukat na:

  • Úhlopříčku dotykového displeje v palicích, nejčastější verze 7″ palců a 10″ palců.
  • Aby byl displej kvalitní musí se jednat o kapacitní, né rezistentní, který je již přežitek.
  • Operační systém– na výběr jsou aktuálně tři operační systémy:  Microsoft Windows, Apple iOS a Google Android.
  • Procesor a RAM:  Pro hladký chod systému by měl mít tablet minimálně dvou jádrový procesor a 1GB ram.
  • Pokud chcete s tabletem volat přes komunikační programy vyberte si tablet nejen se zadní kamerou, ale i přední pro video hovory.

Při výběru mobilu se koukejte na:

  • Kvalitu zpracování, aby se nejednalo  nekvalitní plast
  • Úhlopříčku displeje, tak aby vám vyhovovala a displej nebyl moc velký, či malý.
  • Operační systém: Windows Phone, Android, iOS
  • Procesor a RAM: minimálně dvou jádrový a 512MB RAM
  • Koukejte také na výdrž baterie, aby se mobil hned nevybil.

Výběr notebooku je o něco složitější, tam je nejdříve třeba si ujasnit, zda notebook bude většinu času doma na stole, či ho budeme každou chvíli někam nosit. Dále, jaký bude mít notebook využití jestli pouze pro prohlížení internetu a tvorbu dokumentů, nebo pro tvorbu grafiky a videí, či na hraní. Od toho se odvíjejí požadované parametry notebooku, aby dokázal tyto vaše nároky splnit.

Všechny tyto produkty můžete zakoupit na stránkách www.nejshopik.cz. Jako dárek mají  pro každého 20 zákazníka  připravený tablet 7″, nebo dotykový telefon.

Výrobce keramických obkladů a dlažeb Refin s novou kolekcí Baita

Série keramické dlažby Baita od italského výrobce keramických dlažeb a obkladů Refin je v imitaci dřeva.  Firma Refin působí na trhu již dlouhou řadu let a tak stejně jako ostatní kolekce, které nabízí i kolekce Baita vyniká tím, že je zpracována nejmodernějšími technologickými postupy a tak si můžete být jisti tím, že je velice kvalitní a spolehlivá. Firma Refin navíc se navíc odjakživa snaží respektovat životní prostředí. Díky mnoha rokům zkušeností může, nabídnou originální a inovativní design, který vás nadchne. Díky široké škále své výroby může uspokojit potřeby jakéhokoliv zákazníky.

Série keramické dlažby je toho všeho důkazem. Krom vynikajících technických vlastností jako je odolnost, nebo snadné čištění, Vám nabízí úchvatný design, který Vás zaujme na první pohled. Netradiční vzhled této kolekce je inspirován vzhledem typických pokojů, které jsou obloženy dřevem, a nalezneme je především v horských oblastech. Typický propletený vzor, je pro tuto oblast charakteristický.

U série Baita máte na výběr ze čtyř různých odstínů (Baita Natural, Baita Fresh, Baita Shade, Baita Sun). Jedinečné na těchto odstínech je, že jsou vyrobeny přesně podle zbarvení modřínového dřeva, které se mění podle toho, jak je staré a kde se nachází. Nalezneme zde odstín, který odpovídá čerstvě pokácenému dřevu. A také odstín, který modřín dostane, když jej umístíte na slunce, nebo do stinného prostředí. Tato propracovanost dodává celé kolekci krásu skutečného dřeva, ovšem bez jeho nežádoucích vlastností. Pokud se pro tuto sérii rozhodnete, nikdo nepozná, že se jedná o pouhou imitaci a vy získáte originální a decentní vzhled jakékoliv místnosti, kde se kolekci Baita rozhodnete použít.

Keramická dlažba ze série Baita se dá navíc bez problému kombinovat i s jinými sériemi v imitaci dřeva tohoto výrobce (např. Eco-Logic). Docílíte tím vyváženého a sladěného vzhledu, který můžete oživit a rozveselit dekory, které jsou v sérii obsaženy a navrženy tak, aby s ní ladili.

Kolekce Baita od keramického výrobce Refin

Série keramické dlažby Baita od italského výrobce keramických dlažeb a obkladů Refin je v imitaci dřeva. Tato jedinečná a překrásná série byla inspirována tradičními dřevěnými podlahami a obklady, které jsou často viděny v tradičních horských domech, které jsou využívané k obyčejnému rodinnému životu. Úchvatný design, který zde výrobce Refin použil, Vás zaujme na první pohled.

Refin díky svým dlouholetým zkušenostem a neustálé snaze o sebezdokonalení dokáže uspokojit jakékoliv požadavky a potřeby zákazníků a trhu. Jeho neustálý výzkum mu umožňuje vyrábět keramickou dlažbu a obklady pomocí nejnovějších technologickým postupům. Přese všechno se ale snaží, výrobu co nejvíce přizpůsobit přírodě a její ochraně. Firma Refin působí na trhu již řadu let a nabízí kvalitní a odolnou dlažbu, která je na rozdíl od dřevěné podlahy snadno čistitelná a udržovatelná.

Dřeva se jako dlažba a obklady používají již stovky let, keramická dlažba, ale nabízí vlastnosti, které skutečnému dřevu tolik scházejí. Série Baita a její jedinečný design, který je vytvořený jako křížoví vzor na dřevěných dlaždicích, Vám prostě vyrazí dech. Vyrábí se ve velikosti 60×60 a obsahuje celou škálu barev. Je výjimečná i tím, že představuje přesné odstíny modřínového dřeva od první chvíle, kdy je dřeva pokáceno až do chvíle, kdy je vystaveno přímému slunečnímu světlu.

Jedinečnost této série Vás nadchne a okouzlí, keramická dlažba v imitaci dřeva, totiž vytváří moderní a zároveň nadčasovou a sofistikovanou krásu, kterou si budete užívat v každé místnosti bytového interiéru, kde se ji rozhodnete použít. Atmosféra tradičních horských chat a domů okouzlí každého, kdo s touto dlažbou přijde do styku. Keramická dlažba série Baita je vhodná jak do soukromých, tak komerčních prostor.