Archiv pro měsíc: Červen 2014

Udělejte si radost

Už dlouhou dobu přemýšlíte nad tím, jak byste si mohli zkrášlit domov či jak proměnit svou poličku v něco krásného a přece praktického? Milujete historii a také historické nádobí, takže byste si rádi zakoupili nějaké , které by se na takové poličce skvěle vyjímalo a dokázalo ovlivnit interiér vašeho bytu či domu? Pak se můžete obrátit na nás, protože naše historické sklo je přesně tím, co hledáte! Nabízíme krásné sklenice či džbány s kovovými držáky, připomínající hada, který se kolem skla ovíjí a mnoho dalšího, jako jsou například číše nejrůznějších tvarů a ozdob, které vás jistě osloví. Udělat radost sobě nebo někomu dalšímu, to je to nejhezčí, co člověk může udělat. Pokud se vám tedy tento styl líbí, neváhejte a nahlédněte do našeho širokého sortimentu, ve kterém objevíte nádherné repliky například z doby Francké říše či si můžete zakoupit krásnou vikingskou sklenici, kterou vám budou všichni závidět. Navíc naše ceny jsou skutečně přijatelné, takže pokud máte zájem, určitě si u nás objednejte, protože nemůžete prohloupit! Ať už se podíváte do nabídky na kterýkoli prvek, kterýkoli produkt, vše jsou precizně zpracované repliky nádob z některého období historie. U každého produktu uvidíte popis, ve kterém najdete ze které doby replika je a také její přesnější popis. Prohlédněte si náš internetový portál, protože právě tam naleznete vše potřebné a jistě budete spokojeni, až si nakoupíte nějaké pěkné číše či poháry pěkné číše či poháry a doma si z nich poklidně vypijete svůj nápoj.

Luxusní erotické masáže v Praze

Relaxace, uspokojení bez rizika, diskrétně a příjemné chvíle s krásnou mladou a nahou dívkou? Ano, je to možné v erotickém masážním salónu Angels v Praze. Nabízíme jedinečné erotické masáže inspirované z celého světa. Erotická masáž pro muže začíná sprchou s masérkou, relaxační masáží, při které je masérka nahá. Masíruje Vás svým celým tělem včetně ňadry a zadečkem. Jsou dovolené vzájemné dotyky a uspokojování. Dostatečný čas masérka věnuje intimním partiím a speciální masáži penisu, která vede k vyvrcholení. Další velmi žádanou masáží je nuru masáž. Je při ni použit speciální nuru gel. Je extrémně kluzký a umožní příjemného klouzání těl. Při této masáži vás masérka masíruje svým tělem. Nově jako jediný erotický salon nabízíme erotickou mýdlovou masáž. Místo oleje masérka použije speciální mýdlovou pěnu. Velmi příjemné a zároveň prospěšné pro vaši pokožku.

Relaxace, uspokojení bez rizika, diskrétně a příjemné chvíle s krásnou mladou a nahou dívkou? Ano, je to možné v erotickém masážním salónu Angels v Praze. Nabízíme jedinečné erotické masáže inspirované z celého světa. Erotická masáž pro muže začíná sprchou s masérkou, relaxační masáží, při které je masérka nahá. Masíruje Vás svým celým tělem včetně ňadry a zadečkem. Jsou dovolené vzájemné dotyky a uspokojování. Dostatečný čas masérka věnuje intimním partiím a speciální masáži penisu, která vede k vyvrcholení. Další velmi žádanou masáží je nuru masáž. Je při ni použit speciální nuru gel. Je extrémně kluzký a umožní příjemného klouzání těl. Při této masáži vás masérka masíruje svým tělem. Nově jako jediný erotický salon nabízíme erotickou mýdlovou masáž. Místo oleje masérka použije speciální mýdlovou pěnu. Velmi příjemné a zároveň prospěšné pro vaši pokožku.

Zabezpečovací systémy pro domov a podnikání

Mít vhodné zabezpečení pro domov a podnik je dnes cílem většiny jejich majitelů. Zvýšit bezpečnost vašeho domova nebo kanceláře, obchodu či celého podniku se dá pomocí vhodného bezpečnostního systému. Ideálně takového, který řeší vaše specifické požadavky a potřeby. Zabezpečovací systémy se skládají z více částí, jako jsou bezpečnostní kamery, pokročilé dveřní zámky, detekce světla a pohybu a další zařízení, která pomáhají prohlubovat účinnost zabezpečovacího systému jako celku.

Vybíráme zabezpečovací systémy

Při výběru zabezpečovacích systémů je třeba zhodnotit danou oblast, ve které se dům či podnik nachází. Odhalení možných hrozeb, jako jsou krádeže, vandalismus, násilné trestné činy nebo jiné, je důležitým faktorem pro sestavení optimálního zabezpečovacího systému. Položte si otázku, zda-li jste se již s podobným konfliktem setkali v minulosti a snažte se přijít na největší rizika. Častým problémem, který zabezpečovací systémy řeší, například u maloobchodníků, jsou zloději či vandalové.
Správné zajištění spočívá v odhalení všech slabých míst. Všechny vchody do vašeho soukromého prostoru jsou potenciální zranitelná místa. Dveře a okna by měly být pod dohledem bezpečnostních kamer. Během dne je to skvělý způsob zabezpečení a na dobře osvětlených místech i za tmy. Řada z těchto neoprávněných incidentů se ovšem stává v noci. V tom případě je nasnadě vyhodnotit osvětlení, které může být citlivé například na pohyb. Druhou variantou jsou infračervené bezpečnostní kamery.
Zvláště citlivé oblasti jsou navíc chráněny kombinovaně pomocí zámků a alarmů. Zvláště u podniků a obchodů se pak osvědčilo omezení přístupu do těchto oblastí. Mají ho například jen někteří zaměstnanci a podobně.
Základem tedy je odhalit slabá místa a jakoby se vcítit do kůže potencionálního zloděje, vandala či jiného agresora. Je třeba mít na paměti, že zabezpečovací systémy často nechrání jen osobní vlastnictví, ale také zaměstnance, zákazníky nebo dokonce rodinu.

Bezpečnostní tipy

Pravidelné kontroly a opravy mohou identifikovat mezery v současném systému. Pamatujte také, že žádný systém není dokonalý a vždy je prostor na zlepšení. Sledujte aktuální vývoj a technologie a využívejte nové produkty nápady. Pokud si najdete opravdu profesionální firmu zabývající se zabezpečovacími systémy, jistě bude tyto novinky sledovat za vás.

Bazén modrá, exotika bledne

Spláchněte do vody ve vašem bazénu horkou letní slevu 20 % na veškerou bazénovou chemii Vodnář a cestu do modravých dálek můžete klidně zrušit. Tak modrou, křišťálově průzračnou a chladivou vodu, v jaké se budete moci koupat doma v bazénu, stejně nikde ve světě nenajdete.

 

Jen si to představte: zatímco ostatní, vyčerpaní vedrem, se unaveně plouží po rozpálených ulicích k přeplněnému veřejnému koupališti, vy se líně rozvalujete na lehátku ve stínu košaté jabloně a vaše paní o pár metrů dál na slunci svědomitě chytá bronz. Mírný větřík nestíhá chladit vaše rozpálená těla, takže každou chvíli si skočíte zaplavat do bazénu. Neuvěřitelná slast! Ostatně vaše děti se ráchají ve vodě od rána do večera, výskají, křičí, cákají po sobě, a jsou to ty nejšťastnější bytosti pod (žhnoucím) sluncem. A vy se těšíte, že tahle rodinná idyla na zahradě u bazénu letos vydrží nejméně do září!

 

Všechny návštěvy vám koupání ve vlastním bazénu závidí. Samozřejmě jim rádi dovolíte, aby se také svlažili. Jenže oni se pak večer obléknou a odejdou domů, ale vy? Ne, ne, ještě nejdete zapálit gril. V uších vám zní tiché volání: „Haló, haló, já jsem tady!“ To váš bazén volá po troše vaší pozornosti. Doteď sloužil vám, teď sám potřebuje péči. Jakou přesně? Zeptejte se Vodnáře, rád vám poradí.

 

Nalijme si čisté vody, radí Vodnář

Starostí s letním provozem bazénu je sice možná víc, než se domnívají ti, kteří ho k dispozici nemají a myslí si, že do něj stačí na jaře vodu napustit a na podzim ji zas vypustit. Ale žádný strach, zas tak náročné to není, navíc máte-li při ruce bazénovou chemii Vodnář. Nač rozhodně nesmíte zapomenout?

 

1. Nepodceňujte výběr dezinfekce. Co se ošetření vody v bazénu týče, máte na výběr tři možnosti, přičemž každá má svá pro a proti. Upřímně řečeno, cenově nejzajímavější stále zůstává chlorová chemie, jejíž dezinfekční a oxidační účinek zůstává nepřekonatelný. Máte v rodině alergika? Pak sáhněte po ošetřující řadě bez obsahu chlóru. Sice je malinko dražší, ale osoby citlivé na chlór tuto úpravu velmi ocení. Obáváte-li se pálení očí a podrážděné kůže, nejspíš zvolíte kyslíkovou bazénovou chemii.

Užitečným pomocníkem při rozhodování je chytrá kalkulačka, kterou najdete na našich stránkách www.bazenovachemie.cz/nase-kalkulacka/. Prozradí vám, na kolik vás péče o bazénovou vodu při použití té které varianty přijde.

 

2. Pravidelně měřte hodnotu pH. Ideální hodnota pH při použití chlorové a bezchlorové dezinfekce je 7,2 – 7,6, u kyslíkové pak 7,0 – 7,4. Přesvědčte se ideálně jednou týdně, že ph vody ve vašem bazénu je v normě. Je to důležité, protože při vyšších hodnotách riskujete zakalenou vodu, snížený účinek dezinfelce a také její zbytečně velkou spotřebu, zápach chloru a podráždění očí a kůže. Při nižších hodnotách naopak hrozí rezivění kovových dílů bazénu, vyblednutí barev plastu a fólií a opět podráždění očí a kůže. K udržení optimálního pH vám Vodnář doporučuje přípravky pH minus nebo pH plus.

 

3. Sledujte tvrdost vody. Tento údaj se dozvíte od dodavatele, vodu ze studně si musíte nechat změřit sami. K průběžnému měření tvrdosti vody, kterou byste měli kontrolovat jednou měsíčně, můžete použít tester z Vodnářovy nabídky. Je to důležité, protože přesáhne-li tvrdost vody v bazénu hodnotu 18°N, přestane dezinfekce působit a může vzniknout zákal a usazeniny. Pro změkčení vody se doporučuje přípravek Maskovač tvrdosti.
4. Nedovolte řasám usadit se. Pokud jste toho názoru, že jediná řasa, která může plavat ve vašem bazénu, je řasa některého z rodinných příslušníků, dejte si pozor na ty přírodní. Při péči o bazénovou vodu totiž dokážou pěkně pozlobit. Vodnář vám radí použít nepěnivý přípravek Na řasy ve formě roztoku, který působí proti tvorbě a růstu řas a také jako projasňovač vody. Zároveň vás dokáže ušetří nepříjemných pachů, sníží spotřebu chloru a zanášení filtrů.

 

5. Odstraňujte nečistoty vločkovačem. Ne, vločkování opravdu nemá nic společného se zimou ani se sněhem. Jde o to, že zatímco hrubší nečistoty v bazénu zachytí filtr nebo síťka, s mikroskopickými nečistotami (například zbytky opalovacího krému) si skvěle poradí vločkovač. Působením přípravků Vločka super i Vločka klasik se nečistoty shluknou do vloček a usadí se na dně bazénu, odkud je už lze snadno vysát. Podle míry znečištění Vodnář případně doporučuje používat preventivně mírně vločkující tablety Jiskra, které se postupně rozpouštějí a projasňují vodu.

Jak se prima vykoupat a ušetřit?

Sečteno a podtrženo, chcete-li si celé léto užívat skvělého osvěžení v čisté, blankytně modré vodě, věnujte jednou až dvakrát týdně potřebný čas údržbě bazénu. Jde o to: vysát nečistoty ze dna a ty z hladiny odstranit síťkou. Změřit a upravit hodnotu pH bazénové vody. Zkontrolovat míru dezinfekce a doplnit podle potřeby. Opět upravit pH. Jednou týdně propláchnout filtr.

Nezapomeňte, že pravidelná a důkladná péče šetří náklady na bazénovou chemii. A Vodnářova aktuální slevová nabídka se snaží o totéž. Koupat se s Vodnářem znamená koupat se v dobré společnosti, vždyť modrá je přece dobrá!

Spoločenské šaty

Svadobné a spoločenské šaty

Náš E-Shop  vám ponúka značkové oblečenie za primerané ceny dostupné pre každého. V našom E-Shope nájdete šaty na každú príležitosť: večerné šaty,kokteilové šaty,plesové šaty,šaty na stužkovú.

Pri každých svadobných a spoločenských šatách sú miery podľa ktorých je potrebné sa premerať aby Vám šaty sadli.Miery v tabuľkách sú orientačné, skutočné miery sa môžu líšiť  + / - 2cm

Ak si nieste istý, ktorú veľkosť zvoliť, radšej nás kontaktujte. Radi Vám poradíme. Ak sa rozhodujete medzi dvomi veľkosťami pri korzetových šatách (t.j. šaty vzadu na viazanie)  – zvoľte radšej menšie číslo. Šnúrovačka väčšinou hore povolí aj viac ako 10cm. Dolu povolí minimálne 7cm.

K šatám je potrebné si doobjednať, alebo zapožičať v niektorom svadobnom salóne spodničku. Nakoľko šaty sa predávaju bez kruhovej spodničky.

Doba Dodanie spoločenských a svadobných šiat: od 10  do 24 pracovných dní. Doba dodania sa môže líšiť v závyslosti od modelu šiat. Uvedená doba dodania je len informačného charakteru. Nevieme Vám ju 100% zaručiť i keď vo väčšine prípadov tovar v danom intervale stihne prísť.

AKO VYBRAŤ SPRÁVNY STRIH ŠIAT? Možno povedať, že existuje niekoľko základných typov svadobných šiat: Princezkovský strih,Morská panna,Empírový strih,Korzetový strih,Baletkový strih,Strih do A,Luxusné a extravagantné šaty. Viac o tom ako si vyrať správny strih šiat sa dočítate na našej stránke na Facebooku

 Ak náhodou nenájdete pri niektorých šatách väčšie veľkosti napíšte nám a radi Vám pomôžeme nájsť aj tú vašu veľkosť. Pri niektorých šatách sa dajú na vyžiadanie dať objednať šaty aj vo veľkosti 52. Prípadne niektoré sa dajú dať ušiť na mieru presne podľa vašich mier (a však tu je doba dodania dlhšia pretože výroba šiat na mieru zaberie niekoľko dní)

 

Komíny z nerezu – nezničitelný odvod spalin

Je zajímavé sledovat, jak lidé vytápějí. Je znát, že jakmile se zdraží plyn, v novostavbách přibývá systémů vytápění na tuhá paliva. Obzvláště v poslední době jsou tyto systémy stále častěji využívány. Ono je to logické, ceny plynu stále stoupají a vzhledem k tomu, že se dá předpokládat další nárůst cen, není žádným překvapením, že lidé se snaží ušetřit i za cenu sníženého pohodlí. Dřevo se totiž nesežene samo a topit jím není přece jen tak pohodlné jako topení plynem.

Ovšem pozor, pokud jste do této chvíle topili plynem a chcete i vy přejít na tuhá paliva, měli byste si ověřit, zda je váš komín připraven na odvádění spalin z tuhých paliv. Právě u jejich používání je totiž velká pozornost věnována kvalitním a odpovídajícím prvkům komínu. Všechny požadované předpoklady splňují nerezové komíny, které najdete na Komíny-nerez.cz. Tyto komíny jsou vyrobeny z teplotně odolné nerezové oceli.

Komíny nerez se velmi jednoduše instalují, protože nepotřebují základy, navíc se pochlubí také velmi dlouhou životností. Montáž probíhá skutečně rychle, protože nepotřebuje základ a můžete jej namontovat až dodatečně zvenku na fasádu. Nerezové komíny se používají pro odvod spalin z tuhých, kapalných i plynných paliv, jsou dostatečně odolné vůči vlhkosti, extrémním teplotám i chemickému působení.

Nerezové komíny se vyrábí v nejrůznějších provedeních, rozměrech a tvarech, můžete vybírat jednoplášťové komíny, které lze použít samostatně nebo jako komínové vložky do stávajícího komínu. Dále jsou vám na Komíny-nerez.cz k dispozici také izolované komíny, speciálním typem nerezového komínu pro použití k odvodu spalin vzniklých spalováním tuhých paliv jsou hybridní nerezové komíny, které jsou vybaveny vnitřní keramickou vložkou. Nesnižujte účinnost vašeho topného systému nekvalitním komínem, pořiďte si nerezový komín a užívejte si teplo domova.