Archiv pro měsíc: Říjen 2014

Speciální krmiva a pamlsky pro psy

Před příchodem nového mazlíčka je potřeba nastudovat si co nejvíce informací a dobře se připravit. Nakoupíme pelíšek, vodítko, obojek, pamlsky pro psy, krmení, hračky a mnoho dalšího. Ovšem je potřeba zapojit i zdravý rozum a intuici. Speciální potřeby pro chovatele nám pouze pomáhají se o zvířátko správně starat. Není potřeba mít vše drahé a luxusní, musíme hlavně vědět, jak to vše použít. Každé zvíře má navíc úplně specifické potřeby. Kočky potřebují škrabadla a pozorovatelny, pejsci věci na kousání a přetahování, hlodavci podestýlku a seno, a tak je to s každým druhem zvířátka. Každé zvíře potřebuje mít své bydlení, pelíšek nebo domeček. Většina zvířat miluje dobroty a odměny. Nedávejme jim to, co pro ně není vhodné, nakupme speciální pamlsky pro psy a další zvířátka.

Kvalitní potrava pro zdraví a pohodu

Pro pohodu vašich zvířátek a jejich dobré zdraví určitě zbytečně nešetřete na krmivu. Pokud krmíme nekvalitně, jsou všechna ostatní opatření k ničemu, potrava je základ. Pokud nesprávně krmíme, projeví se to na zdraví a kondici, hravosti, výživovém stavu a jiskře v oku našeho zvířátka. Pokud má náš miláček prožít kvalitní a dlouhý život, musíme se o to, co mu dáváme do misky, pečlivě zajímat. K dispozici jsou dnes špičková krmiva, která se nemusí nijak složitě připravovat, prostě se dají do misky. A pokud dbáme na kvalitu krmení, nesmíme opomenout ani kvalitu pamlsků pro psy.

Široká nabídka pro zvířátka

V široké nabídce krmivy pro psy a kočky nemusí být snadné se zorientovat. Měli bychom zvířeti dopřát to nejlepší, na co finančně dosáhneme a co si můžeme dovolit. Granule jsou standardní, premiové a superpremiové, a pokud to jde, měli bychom krmit těmi superpremiovými. Dále se dají sehnat konzervy, paštiky a kapsičky. Pokud krmíme velmi kvalitním krmivem, neměli bychom to pokazit nějakými nevhodnými pamlsky pro psy. Koupit se dají dobroty, kterými určitě zvířátko nadchnete. Použít je můžete jako odměny, nebo prostě jen tak.

Keramika s vizáží mramoru?

Vytvořte si ve svém domově luxusní prostředí. Myslíte, že to není tak jednoduché? Myslím si, že s obklady a dlažbami, se kterými se setkáte na Pevero to zas nebude až takový problém.

Výrobci keramických obkladů a dlažeb vyrábí své výrobky v různých imitacích přírodních materiálů. Jsou to především kámen, dřevo, kov či beton a mnoho dalších. Jednou z krásných provedení obkladů či dlažeb, které jim propůjčují dojem luxusu, je imitace mramoru. Tento krásný kámen, který má mnoho verzí a provedení, dokáže opravdu do prostředí, kde bude použit přinést krásu a eleganci a navodí pocit luxusu. V dnešní době, kdy se obklady a dlažby dostávají do celého interiéru, nejen do koupelen, ale vévodí také obývacím pokojům či dokonce ložnicím, není problém zařídit si byt v luxusním provedení s keramickými obklady a dlažbami.

 

Můžeme k tomu použít například dlažby   ze série  Granigliati od keramické společnosti Atlas Concorde. Dlažby této série jsou vhodné především do velkých butiků či nákupních center. Jsou vyráběny totiž v širokém barevném spektru, kde najdeme až dvanáct barev, které mezi sebou ladí a dají se výborně kombinovat, takže můžeme vytvářet rozličné obrazce. Na velké ploše tak může krásně vyniknout i silný zrcadlový lesk dlažeb, či kombinace matných či lesklých ploch. Dokonalý efekt přírodního mramoru nás tak překvapí svou krásou a luxusním prostředím, které dokáže vytvořit.

Velmi zajímavým prvkem této série je i plastický dekor, který můžeme použít jako obklad na stěny interiérů.

Existuje mnoho výrobců, kteří do svého výrobního programu vloží obklady či dlažby v imitaci mramoru. Jedním z nich je i keramická společnost Monocibec, kde je najdeme v sérii nazvané Ethnos.  Série se trošku liší od ostatních imitací mramoru tím, že je pro ni charakteristické pískovcové zabarvení s výrazným žilkováním. Mozaika pro provedení mramoru je zde krásným dekoračním prvkem. Výrobky série Ethos přinesou do Vašich koupelen či jiných interiérů krásu, eleganci a luxus.

Takto bychom mohli pokračovat ještě dlouho, protože luxusní obklady a dlažby v imitaci mramoru vyrábí velká většina keramických společností.

Pokud se právě pro obklady a dlažby v imitaci mramoru rozhodnete, určitě budete mít z čeho vybírat a budete si moc vytvořit prostředí, které pokud doplníte odpovídajícím nábytkem a dalšími nezbytnostmi bude vypadat velmi originálně a luxusně a budete se v něm cítit jako v zámeckých komnatách.

Aku nářadí pro hobby i profi použití

Každý řemeslník potřebuje ke své práci kvalitní nářadí, o kterém ví, že se na ně může stoprocentně spolehnout. Výsledek jeho práce totiž na nářadí bezprostředně závisí. Těžko si představit truhláře bez hoblíku nebo zedníka bez zednické lžíce. Každá profese vyžaduje určité vybavení, je-li váš plat závislý na tomto vybavení, potom na něm určitě nešetřete. Někdo moudrý řekl, že nemá tolik peněz, aby si mohl dovolit kupovat levné věci. A skutečně levné věci se většinou hodně brzo pokazí a je třeba kupovat nové, čímž se celá záležitost významně prodražuje. Internetový obchod Nářadí-obchod.cz však nabízí vysoce kvalitní značkové nářadí, které se vyznačuje vysokou kvalitou materiálu i zpracování nářadí. Je autorizovaným prodejcem nářadí značek Makita, Metabo a Bosch.

Nabídka je zde skutečně pestrá, naleznete zde široký sortiment aku nářadí, dále zde můžete nakoupit elektrické i ruční nářadí, nářadí na stavbu i do dílny. Velmi výhodné jsou sety nářadí, které nabízí vybrané produkty v sadě s dalšími za zvýhodněnou cenu. Často se tyto akce vztahují na aku nářadí. Aku nářadí jsou elektrické přístroje, které ke svému chodu nepotřebují napájení ze sítě, protože obsahují akumulátor. Výhodou tohoto typu nářadí je, že vám nikde nepřekáží kabely a můžete tak s tímto nářadím pracovat kdekoli.

Velmi oblíbené jsou zejména aku šroubováky, vrtačky a utahováky. Praktické jsou také nejrůznější aku pily, brusky či hoblíky. Spolehněte se na světoznámé výrobce, jakými jsou Makita, Bosch nebo Metabo, které produkují nářadí té nejvyšší kvality. Nekupujte nekvalitní výrobky, na které se nemůžete spolehnout, vsaďte raději na značkové nářadí pro profesionální i hobby použití, které vás rozhodně na holičkách nenechá. Navštivte internetový obchod Nářadí-obchod.cz a vybírejte potřebné nářadí na stavbu, zahradu i pro vaši dílnu.

Plot z betonu – originální a praktické oplocení kolem domu

Za okny sice ještě nesněží, nicméně podzim nás krmí mlhavým ponurým počasím. Stavbě však takové počasí nijak nevadí. Ne každý plot vydrží bez problémů rozmary počasí. Betonový plot ano. Pro stavbu betonového plotu je podzim ideální období. Stačí si rozmyslet, kde přesně chcete plot mít, a potom není problém ho instalovat třeba i ve sněhu. Stačí správně vyměřit jeho polohu, vykopat základy pro sloupky a osadit je. Nakonec přijdou plotové desky, které se ukotví mezi sloupky a betonový plot je na světě.

Betonové oplocení je naprosto univerzální, na rozdíl od plotů z jiných materiálů jsou betonové ploty velice stabilní a pevné. Dřevěné ploty mají problémy s životností, protože dřevo je měkký materiál a rádo v mokru hnije. U pletiva je zase problém ve stabilitě. Pletivový plot je měkký a poměrně vratký, takže není problém, aby se vyvrátil působením mechanické síly nebo i v silnějším větru. Často používané ploty z kovových latěk také nejsou žádnou výhrou. Stačí, aby se porušil ochranný povlak plotu, a kov začne korodovat a je třeba jej potom neustále natírat. Jakmile se do něj jednou pustí rez, už se jí nezbavíte a veškeré dobré vlastnosti kovového plotu vezmou za své. Proto se stále více lidí uchyluje k betonovému plotu.

Betonové ploty jsou stabilní, odolné mechanicky i vůči klimatickým vlivům. Extrémní pevnosti je dosaženo díky prvotřídnímu složení betonu, ze kterého jsou betonové ploty vyrobeny. Zároveň je betonový plot také designově propracovaný, takže splňuje veškeré estetické požadavky. Chcete-li i vy mít kolem domu betonový plot, navštivte Betonový-plot.net a nechte si vytvořit zdarma individuální kalkulaci na betonový plot přesně pro vás. Koupí plotu zde péče o zákazníka nekončí, ale naopak začíná. Na Betonový-plot.net získáte kompletní betonový plot na klíč. Tak neváhejte a dopřejte si i vy betonový plot na míru.

Salát ze zelených lusků 3x jinak!

  1. Salát s kuřecím masem, zelenými fazolkami a sýrem

Doba přípravy:

25-30 minut

 

Ingredience:

200 g zelených fazolek

3 lžíce olivového oleje

1 citron

1 lžíce dijonské hořčice

Sýr Parmezán v celku/ nastrouhaný

150 g kuřecího, nebo krůtího masa

1 ks cibule

Sůl

Pepř

 

Příprava:

Zmrazené fazolky vsypeme do hrnce, zakápneme olivovým olejem, posolíme a necháme dusit pod pokličkou, dokud nezměknout.

Oloupeme si cibuli a nakrájíme na drobno. Poté ji osmažíme na pánvi.

Dále očistíme kuřecí/ krůtí maso a nakrájíme na nudličky. Přidáme na pánev k cibulce a osmažíme do zlatova.

Připravíme si dresing. Olivový olej nalijeme do menší nádoby, zakápneme citronem a přidáme lžící dijonské hořčice. Vše dobře promícháme.

Poté co jsou fazolky hotové, dáme je do větší mísy, přidáme kuřecí maso s cibulkou a dle chuti osolíme a opepříme.

Zakápneme připraveným dresingem a navrch nastrouháme parmezán na hoblinky, nebo posypeme již nastrouhaným sýrem na drobno.

Autor článku: Štěpánka Pírková

 

  1. Salát s kuřecím masem, zelenými fazolkami a sýrem

Doba přípravy:

25-30 minut

 

Ingredience:

200 g zelených fazolek

3 lžíce olivového oleje

1 citron

1 lžíce dijonské hořčice

Sýr Parmezán v celku/ nastrouhaný

150 g kuřecího, nebo krůtího masa

1 ks cibule

Sůl

Pepř

 

Příprava:

Zmrazené fazolky vsypeme do hrnce, zakápneme olivovým olejem, posolíme a necháme dusit pod pokličkou, dokud nezměknout.

Oloupeme si cibuli a nakrájíme na drobno. Poté ji osmažíme na pánvi.

Dále očistíme kuřecí/ krůtí maso a nakrájíme na nudličky. Přidáme na pánev k cibulce a osmažíme do zlatova.

Připravíme si dresing. Olivový olej nalijeme do menší nádoby, zakápneme citronem a přidáme lžící dijonské hořčice. Vše dobře promícháme.

Poté co jsou fazolky hotové, dáme je do větší mísy, přidáme kuřecí maso s cibulkou a dle chuti osolíme a opepříme.

Zakápneme připraveným dresingem a navrch nastrouháme parmezán na hoblinky, nebo posypeme již nastrouhaným sýrem na drobno.

Autor článku: Štěpánka Pírková

Vyřešte přerůstající dluhy pomocí insolvenčního zákona

Přerostli vám dluhy přes hlavu, nikde vám již nepůjčí, konsolidace úvěru není možná a exekutoři na vás tlačí ze všech stran? Pak pro vás může být ideálním řešením, jak z této situace ven, využít insolvenční zákon a vyhlásit tzv. osobní bankrot.

 

Zastavte exekutory návrhem na oddlužení

 

Málokdo ví, že pokud vyhlásíte tzv. osobní bankrot v rámci insolvenčního zákona, který je platný od 1.ledna 2008, přestanou okamžitě vaše dluhy narůstat, získáte soudní ochranu před exekutory a můžete dosáhnout toho, že vám bude až 70% vašich dluhů odpuštěno. Exekutoři tedy nemohou zabavit váš majetek ani zablokovat bankovní účet či na vás vyvíjet jakýkoliv další nátlak a vám zůstane na splácení minimum z původních dluhů. Zdá se vám to jako dobré řešení, které vás může zbavit starostí a bezesných nocí? Pak je na čase obrátit se na některou ze společností, které vaše oddlužení zajistí, tak abyste se nadobro zbavily veškerých svých dluhů a dotěrných vymahačů.

 

Společnost, která zajistí vaše oddlužení, vybírejte pečlivě

 

Pokud přemýšlíte o tom, že vyhlásíte osobní bankrot dle insolvenčního zákona, budete se muset chtě nechtě obrátit, na některou ze společností, která pro vás zajistí vše potřebné od podání žádosti až po oddlužení. Bohužel se najdou i lidé, kteří insolvenčního zákona využívají a za mnohdy směšné poplatky, které vybírají předem, naslibují hory doly a ve finále přijdete ve vaší těžké situaci o další peníze.

Vybírejte proto větší společnosti, které se na oddlužení specializují a když jsou dražší, opravdu vám pomohou a každý krok vám mohou prokázat. Jednou ze spolehlivých společností, která u nás pomohla vyřídit osobní bankrot již mnoha klientům, je společnost Captura Service CZ s.r.o., která standartně podá žádost o oddlužení do 3 dnů, od doby, kdy od vás obdrží veškeré potřebné dokumenty. Veškeré další potřebné informace o této společnosti, která vám může opravdu pomoci, včetně možnosti dohodnout se na nezávazné konzultaci zdarma naleznete na webových stránkách www.pomoczdluhu.cz.