Jsou lidé, kteří si s „to-do listem“ v počítači či mobilu nevystačí. Co když nám však nevyhovuje ani klasický papírový diář? Vyzkoušejte plánování svých pracovních a volných aktivit nejen zefektivnit, ale i zatraktivnit pomocí motivačního diáře. Když vás totiž práce a povinnosti baví, jdou vám lépe od ruky a rovněž se snadněji vyhneme dnes tak často skloňované prokrastinaci.

Motivační diáře pro kreativní lidi

Pokud patříte mezi lidi, již si při telefonování neustále něco kreslí, kteří si svůj pracovní stůl neumí představit bez barevných fixek, a na pastelky jste nezanevřeli, jakmile jste se přehoupli do věkové kategorie „náctiletých“, jste jednoznačně „kandidátem“ na nového uživatele motivačních diářů. Co od nich ale čekat?

Motivační diáře se nás především snaží neomezovat. Nevnucují nám přesné rozložení pracovního dne či týdne. Nechávají našim myšlenkám a kreativitě prostor. Každý má možnost rozvrhnout si čas pro své pracovní, zájmové, sportovní a další aktivity zcela samostatně. A motivační diář nám k tomu dává nejen prostor, no i potřebné prostředky. Těmi mohou být různé samolepky, pravítko, roční kalendář, kalendář státních svátku i jmen v kalendáři.

Do diáře si pište poznámky, tvořte své „to-do listy“, kreslete myšlenkové mapy, ale klidně i jen nápady nebo drobné obrázky, které vás během dne napadnou. Pokud budete milovat svůj diář, budete milovat i práci a aktivity, s jejichž organizací vám diář pomáhá.

Nelovte v zahraničních nabídkách – kvalitní český motivační diář už existuje

Dříve jsme lovili motivační diáře především u zahraničních výrobců. Ale ty nás nedokázaly uspokojit na sto procent. Vždyť k čemu nám je seznam státních svátků v Německu nebo v Anglii. Kvalitní motivační diář však koupíte už i u nás. Deník 365 START je připraven pro naše „české“ potřeby.

Motivační diář obsahuje tečkovaný blok, prostor pro plány a poznámky označen jako „můj časoprostor, hned dvě záložky a též dvě kapsičky, poutko na tužku a gumičku na bezpečné zavření diáře. Součásti je měsíční a roční kalendárium, dělící pravítko, chytré samolepky a hmatník. Ten umožňuje snadné listování mezi sekcemi v diáři, které si vytvoříte. Současně v motivačním diáři nechybí ani prvky pro online sdílení. Jde o speciální značky, jež pomáhají obsah papírového diáře sdílet online. Papírový diář se nás totiž nesnaží vrátit do „bezinternetového pravěku“. Právě naopak.

Kategorie: Podnikání