Chcete začít podnikat, ale máte strach z počátečního vkladu a nechcete riskovat?

S podnikatelským životem souvisí spousta komplikací, které se týkají prostoru pro prodej, skladu a starosti o zaměstnance. Můžete se však také vydat jednodušší cestou a zkusit investovat do prodejních automatů, jež fungují samostatně. Vykouzlíte tak úsměv na dětské tváři a zároveň si dobře vyděláte.

Začněte podnikat ihned

Nejprve je třeba zakoupit prodejní automat. Prostorově nenáročné přístroje najdete v online obchodě www.vendimex.cz. Právě díky menším rozměrům automatů značky Chupa Chups Surprise je snadné je kamkoliv umístit. Zakoupit jich můžete více, ale na začátku klidně postačí jeden (1ks).

Sehnat prostor je hračka

Nemusíte se poohlížet po nových prostorech k pronájmu, využijte místa, která lidé často navštěvují, a s majitelem se domluvte na pronájmu malé plochy. Automat je dobré umístit na místa, kde bude dětem stále na očích. Obchodní domy, restaurace, cukrárny nebo dětské koutky jsou ideálním místem pro prodej těchto drobností. Podobných prostor je všude dostatek, a proto nemusíte zůstávat jen u jednoho automatu.
Jelikož se přístroj vejde téměř kamkoli, lze se s vlastníkem prostoru domluvit na přijatelných poplatcích. Peněžní částka je buď pevně stanovena za určité období, nebo se lze domluvit na odvodu procent z utržené částky. Oba případy vám postupem času (přibližně v době 3-9 měsíců) zaručí vrácení finančních prostředků, které byly potřeba pro rozjezd podnikání. Nakonec stačí jen zásoby doplňovat.

Náhradní náplně

Na webu www.vendimex.cz se stejně tak, jako automaty, dají zakoupit také náplně. Jednou za čas je nutné obsah doplnit, a tím vaše starosti končí. Nepotřebujete žádné zaměstnance, sklady ani ostatní běžné podnikatelské prostory. Odpadnou zbytečné komplikace a můžete se pouze těšit ze zisku.

Kategorie: Podnikání