Zařizujete logistické provozy, či si chcete vybavit dílnu? Zcela jistě budete potřebovat účelný, praktický a funkční nábytek. Celý prostor bude poté působit kompaktně, a vy si tak zajistíte vysoký komfort práce.

Co si pod pojmem dílenský nábytek představit?

Do této kategorie spadají stoly a ponky, vozíky, plechové a kovové skříně. Ty mohou být klasické, zásuvkové nebo speciální. Dílenský nábytek též zahrnuje elektro příslušenství, čímž jsou celohliníkové elektrolišty, prodlužovací přívody, elektrické zásuvky a LED technologie. Nechybí zde ani dělící materiál zásuvek a NC program.

Proč se rozhodnout pro českého výrobce?

Polák – dílenský nábytek je ryze českou firmou, jež své výrobky exportuje do více než 10 evropských zemí. Kromě výroby dílenského nábytku se věnuje rovněž montovaným halám. Při výrobě je kladen důraz na maximální kvalitu, flexibilitu, efektivitu a ergonomické požadavky.

V čem spočívají výhody dílenského nábytku?

Jedná se o propracovaný systém jednotlivých komponentů, jež můžete vzájemně kombinovat a rozšiřovat na základě stavebnicového principu. Proto je možné tento druh nábytku užívat ve všech typech průmyslových provozů. V neposlední řadě je to jednoduché ovládání a individuální přizpůsobivost jednotlivých kusů nábytku, jež hovoří ve prospěch tohoto dílenského zařízení.

Jakým způsobem objednat?

Již máte představu o tom, co byste do svého provozu potřebovali? Poté stačí navštívit jednoho ze smluvních obchodních partnerů firmy Polák. Nejprve je třeba vyplnit e-poptávku, kterou danému partnerovi odešlete. Poté budete zkontaktováni a domluvíte si spolu další podrobnosti týkající se platby, dopravy atd. Tito smluvní partneři jsou pečlivě vybíráni, z toho důvodu se můžete spolehnout na jejich profesionalitu a technické a obchodní znalosti díky pravidelným školením.