Velká firma, malá firma, živnostník – každý potřebuje kancelář či alespoň praktický pracovní kout vybavený vhodným kancelářským vybavením. Na co nesmíte rozhodně zapomenout?

Ergonomická kancelářská židle a stůl jako základ

I když jste většinou v terénu, nebo je vaší náplní dílenská činnost, pro administrativní práci potřebujete pracovní stůl a kancelářskou židli či křeslo. V dnešní době jsou velkým hitem především výškově nastavitelné stoly, které eliminují nezdravé sedavé zaměstnání a nutí nás pracovat ve stoje. Pokud přece jen chcete při práci sedět, určitě se hodí ergonomické kancelářské křeslo, případně židle, které budou pohodlné, mají správnou velikost a splňují předpoklady zdravého sezení.

Kancelářské kontejnery na vše, co chcete mít po ruce

Na diář, psací potřeby, jiné kancelářské potřeby, nabíječky, ale i na osobní věci se hodí mít vždy u stolu praktický zásuvkový kontejner. Ideální je, když je uzamykatelný. Nemusíte jej mít zasunutý pod stolem. Díky kolečkům dokáže suplovat malý odkládací stolek třeba na kávu. Eliminujete tak nehody, kdy si kávu, čaj, ev. jiné pití vylijete do klávesnice, případně přímo do notebooku. Tyto nehody bývají pěkně drahé.

Chraňte data o zákaznících, zaměstnancích i obchodních partnerech

GDPR na nás klade přísné požadavky rovněž ohledně bezpečného uskladnění osobních dat a dokumentů s osobními údaji. Pořiďte si pro tyto účely archivační skříně – bezpečné a uzamykatelné. Přizpůsobené jsou tomu, aby se do nich pohodlně vešel běžný kancelářský šanon. K dispozici bývají ale i jiné registratury, vhodné třeba pro lékařské kartotéky, ev. pro bezpečné ukládání dat na CD. Jinou možností mohou být například plastové regálové systémy nebo regály z jiného materiálu, bezpečně uzavřené ve speciální místnosti.

Speciální kancelářské vybavení pro větší firmy

Firmy zařizující větší kanceláře a tzv. open space oceňují celé kancelářské nábytkové sestavy. Obsahují stejně designově laděné stoly, zásuvkové díly i policové systémy. Dále se do těchto firem hodí sestavy konferenčního nábytku pro zasedací místnosti, ale i jídelní sestavy pro firemní jídelnu či bufet.

Obrázek: https://www.kwesto.cz/kancelarsky-nabytek/kancelarske-sestavy/exclusive/kancelarsky-stul-exclusive/p/M29740/

Popisek k obrázku: Zdroj obrázku: Kwesto.cz.

Kategorie: Podnikání