V celé řadě odvětví nachází opodstatnění využití mobilních jeřábu. Firma Uplifter je nabízí jako zcela nová, ale i použitá zařízení.

Mobilní jeřáby jsou jedním z typů manipulační techniky, které své uplatnění nachází v průmyslu, v armádních a jiných složkách integrovaného záchranného systému, ale třeba i u stěhovacích firem, které realizují stěhování průmyslových objektů a firem. Uplifter nabízí mobilní jeřáby značky Pick&Carry. Lze si je koupit nové, použité, ale též zapůjčit. Firma poskytuje rovněž kompletní servis této manipulační techniky.

Mobilní jeřáby pro malé i velké zátěže

Mobilní jeřáby Pick&Carry nemají podpěry. Technika je proto mobilní i při zatížení přenášeným břemenem. To může mít hmotnost od 2 až do 90 tun. Mobilní jeřáb je otočný, snadno řiditelný a stabilní. Dokáže propojovat výhody masivních jeřábů s opěrami a VZV.

Jedním z nejoblíbenějších mobilních jeřábů je Valla 180 E/D. Tento mobilní jeřáb má nosnost 18 tun a pracovní výšku 10 m. Dodává se v provedení elektro, diesel i hybrid. Teleskopický výložník je plně hydraulický, zvedne až 3 tuny při akčním rádiu 7 metrů. Je to ideální mobilní jeřáb pro práci ve vnitřních prostorách. Dalšími oblíbenými typy jsou mobilní jeřáb Valla 250 E/D a Valla 400 E/D.

Uplifter – specialista na zdvihací a vakuovou techniku

Firma Uplifter se specializuje na mobilní jeřáby, minijeřáby, přívěsné jeřáby, glasliftery/manipulátory i vakuové rámy. Sortiment je nejširší v Evropě a společnost jej dále rozšiřuje. Svým zákazníkům Uplifter nabízí vše od nalezení nejvhodnějšího řešení pro jejich problém, až po kompletní servis zakoupených zařízení. Sortiment zdvihací a manipulační techniky nabízí řešení pro řemeslníky i pro průmysl. Firma klade důraz na bezpečnost svých zařízení, ale rovněž na to, aby byla šetrná k životnímu prostředí.