Erotické masáže se sice neřadí mezi sexuální služby, přesto s nimi mají některé žárlivé partnerky problém. Jak to tedy je? Co se vlastně na erotické masáži děje a je třeba se něčeho obávat, když tam zamíří vaše drahá polovička?

Erotická masáž pochopitelně není čistě mužskou záležitostí. Může se na ni vydat i žena a nechat se masírovat od krásného spoře oděného maséra. Některé salóny nabízí také párové masáže. Přesto jsou nejčastějšími zákazníky těchto masážních salónů spíš muži. Krásné masérky v prádle jsou totiž lákavé. U některých typů masáží navíc bývají zcela nahé, například masáž tělo na tělo se provádí tak, že se masérka svým tělem otírá o tělo klienta.

Nebojte, na erotické masáži skutečně nedochází k sexuálnímu styku

Erotické masáže získaly své přízvisko od toho, že se kromě celého těla věnují také intimním partiím. Abychom byli přesní, existují typy masáží, které se zaměřují vyloženě na intimní zónu. Jde zejména o masáž penisu. Ani ta ovšem není sexuálním stykem!

Během erotické masáže Praha nikdy nedochází k sexuálnímu styku, a to ani orálnímu. Klienti jej občas očekávají a pak odchází zklamaní. Ti odvážnější si o něj masérce dokonce řeknou, ovšem nedostanou to, po čem touží. Kdo touží po sexu, ten musí zamířit jinam než do masážního salonu.

Jaká je vlastně hranice nevěry?

Odpovědět na otázku, zda je erotická masáž nevěrou, však není snadné. Každý má hranici nastavenou jinak, a zatímco pro někoho nevěra znamená sex, pro jiného to může být právě už i přivedení k vrcholu prostřednictvím masáže.

Jedno je ale jisté. Erotické masáže jsou služby jako každé jiné. Masérka nemasíruje muže proto, aby ho odlákala od jeho partnerky, ale proto, protože si za to zaplatil. Pokud si muž chce čas od času užít nějaký neobvyklý erotický zážitek, je jenom dobře, když zamíří do masážního salónu. Mohl by udělat mnohem horší věci.

Kategorie: Zábava