Slaví v brzké době někdo z vašich blízkých narozeniny a vy přemýšlíte, jak mu uspořádat co nejlepší oslavu? Skvělá je například živá hudba, která přítomné hosty zvedne ze židle na taneční parket a pomůže udržet všeobecné veselí a bujarou zábavu.

Moravská cimbálovka v hlavním městě

Jestliže bydlíte v našem hlavním městě, anebo v jeho blízkém okolí, jistě oceníte tip na spolehlivé muzikanty. Cimbálovka Vltava, kterou vede Petr Goryczky, sdružuje zkušené hudebníky z Moravy a sousedního Slovenska. Obvykle hrají ve skupině čtyř, případně pěti muzikantů, přičemž se můžete těšit na tradiční nástroje jako housle, viola, cimbál a kontrabas. Podle přání zákazníka mohou muzikanti hrát oblečení v krojích nebo společenském oděvu.
Kromě rodinných oslav vám Cimbálovka Praha ráda zahraje taktéž na svatbě, firemním večírku či na koštech vín a pálenek. Muzikanti mají zkušenosti se hraním v restauracích, penzionech, lázních, hotelech, rodinných domech, stanech i v kancelářských prostorách. Těšte se na profesionální výkon, za nímž stojí bohaté zkušenosti nabyté v průběhu let.

Lidové písně a mnoho dalších žánrů

Cimbálovka v Praze vám vaši akci může zpříjemnit celou řadou různých písní. V jejich repertoáru najdete jak tradiční lidové písně z Moravy, Čech a Slovenska, jako je třeba Když jsem šel z Hradišťa či Vínečko bílé, ale i mnoho jiných oblíbených kousků z různých žánrů. Jedná se například o folk, ale i celou řadu dalších modernějších stylů. Vždy záleží na přání zákazníka a individuální domluvě. 

Více informací naleznete přímo na webových stránkách Cimbálovky Vltava. Kromě ceníku a repertoáru zde můžete vidět též videoukázku toho, jak vypadá vystoupení těchto muzikantů. Díky tomu se rozhodnete ještě před samotnou akcí, zda se vám jejich styl hraní zamlouvá, nebo ne.

Kategorie: Zábava