V nynější době, kdy cena za energie stále roste, se musí myslet i o hospodárných svítidlech, jako jsou výkonná led žárovka, hospodárný led panel anebo šetrné led trubice. Společnost Prenosil Lighting je v Česku známým dodavatelem veškerých led osvětlení. Společnost se orientuje na dodávku svítidel přes e-shop, spadají sem led reflektory, avšak také led drivery, znamenité led pásky, profesionální led konektory, nebo led stmívače a led vypínače. V e-shopu si led panel, led trubice a další světla můžou nakoupit jak jednotlivé osoby, tak firmy zaměřené na elektrotechniku. Maloodběratelé i velkoodběratelé budou potěšeni nízkými cenami. Pro firmu jsou důležití věrní klienti, kteří ocení kvalitu zboží spolu s poměrem cena – výkon. Všechno skladované zboží se dodává maximálně do pěti dnů. Svůj cenný čas a energii tak můžete ušetřit s pomocí jednoduché objednávky přes uvedenou internetovou prodejnu.

Jestliže už si klient zamlouvá konkrétní led panel přes e-shop Eshopled.cz, nesmí zapomenout ani na potřebné komponenty pro zprovoznění úsporného světla. Komplexní nabídka obsahuje samotné led panely v mnoha variantách i potřebné konstrukce, rámečky a montážní systémy. Samotný led panel dokáže zapojit také absolutní začátečník.

Při volbě led trubice, které patří do místností, jež jsou náročné na jakost osvětlení, si zákazníci mohou vybrat led osvětlení více typologií. Vystavené led trubice mají rodílné velikosti, výkonu a svítivostí, zájemci o led trubice by se měli orientovat podle typu interiéru a vybrat si světlo s patřičným rozměrem a výkonem. Na Prenosil Lighting se zavedla i poradenská služba, při čemž mohou klienti využít kontaktního formuláře a připojit svůj dotaz. Což platí i při volbě led žárovky. Sortiment obchodu je velice široký, že mnohdy mají s objednávkou trable i zběhlí specialisté.

Nabízejí se i projekty zdarma na osvětlení kanceláří a průmyslových zón. V projektu se připravují možné technologie, vypočítá se celková cena pro užité technologie, jakož i pořízení “na klíč”.