Mnoho dlouholetých párů se potýká se stereotypem jak v obyčejném, tak i erotickém životě. Některé z nich to chtějí řešit, ovšem nevědí si rady, jak na to. Jednou z možností je navštívení striptýzové show, kde můžete naplno popustit fantazii a užít si takto strávené chvíle. Při pohledu na sexy ženské tělo nebo na vypracovaného krasavce vás jistě napadnou hříšné myšlenky, které můžete realizovat právě s vaší drahou polovičkou. Doba se dnes pochopitelně velmi posunula, což zaznamenala i oblast erotického potěšení. Mezi nejoblíbenější show se řadí kontaktní striptyz, při kterém se vám předvedou ty nejlepší striptérky v různých kostýmcích. Tento druh show je vhodný zejména na pánské jízdy nebo rozlučky se svobodou, ale striptérky mohou předvést své umění i na zcela odlišných akcích. Možná se tomu budete divit, ale kontaktní striptýz si budete moci užít například na maturitním večírku.

Dočkají se uspokojení i dámy?

Ženský striptýz býval potěšením zejména pro muže, zatímco dámy mohly tiše závidět. To se poslední dobou velmi změnilo. Pánský striptyz Praha totiž dokáže potěšit nejednu ženu. Zvláště pak jeho kontaktní varianta, při níž si budete moci na vypracovaného svalovce sáhnout. Jestliže tedy plánujete rozlučku se svobodou pro nastávající nevěstu nebo dámskou jízdu, pánský striptýz by na ní rozhodně neměl chybět.

Oživte firemní večírek pomocí bodypaintingu

Poněkud neobvyklou formou striptýzu je takzvaný bodypainting. Nejedná se o klasickou erotickou show v pravém slova smyslu, ale o poněkud více uměleckou variantu. Nahé ženské tělo totiž v tomto případě slouží jako plátno pro pomyslného malíře. Tím se můžete stát i vy. Se štětcem v ruce tak můžete prozkoumávat krásy ženského těla.

Jestliže vás striptýzová show zaujala, pak si ji určitě objednejte. Nemusíte mít z ničeho strach, ani se stydět, vše je totiž stoprocentně diskrétní a striptérky patří k těm nejlepším profesionálkám.