Scientologická církev uzavírá období expanze slavnostním otevřením nové budovy ideální organizace Scientologické církve v severních kopcích “města zlata” – Johannesburgu.

Scientologická církev Johannesburg sever - Scientologice v Africe

Scientologická církev Johannesburg sever – Scientologice v Africe

Ve stínu minulosti vyrůstá nová generace, která mluví jak za sebe a stejně tak i vytváří zemi definovanou svobodou projevu a duchovním vědomím – novou Jihoafrickou republikou.

Historicky uznávaná jako kolébka lidstva a nyní známá svou nevyhnutelnou, elektrizující energií, se Johannesburg (Joburg) nadále stojí v popředí změn. Jako jedeno z 50-ti nejdůležitějších měst na světě, pokud jde o velikost i obchodní význam, je tato pan-africká metropole domovem mnoha kreativních a kulturních sil – jednotlivců i organizací, které se zaměřují na to, aby vytvořili lepší a jasnější cestu k úspěchu komunity.

Scientologice v Africe - Nová budova Scientologické církve v severní části Johannesburgu

Scientologice v Africe – Nová budova Scientologické církve v severní části Johannesburgu

V čele obřadu slavnostního otevřením nové budovy ideální organizace Scientologické církve promluvil pan David Miscavige, předseda představenstva centra Náboženské technologie, který všechny přítomné v sobotu 23. prosince 2017 na slavnosti uvítal.
Tento duch nové naděje zazněl za teplého sobotního odpoledne na severu Johannesburgu, kde se shromáždilo více než 1 500 scientologů a hostů, aby slavnostně otevřeli ohromující novou budovu Scientologické církve, která leží na kopcích Randburgu.

Scientologie v Jižní Africe – Scientologická organizace Johannesburg sever

Scientologie v Jižní Africe – Scientologická organizace Johannesburg sever

Při této příležitosti pan David Miscavige, církevní vedoucí scientologického náboženství, přivítal účastníky ve světle myšlenky zakladatele Scientologie L. Ron Hubbarda (LRH), který si před více než 50 lety přál podnítil zdravý rozum v tehdy segregované Jihoafrické republice: “Měl by se někdo zeptat, co znamená následovat sen LRH ” Jeden člověk, jeden hlas “k jednomu národu, jednomu účelu a od Africké moci k Africké hrdosti a Africe navždy do Afriky naživu, no, vše, co musíte udělat, je zvážit tato slova “věčné Afriky” a “nekonečné Afriky”, protože zde leží naše Lví brána do nekonečna. ”

Slavnostní ceremoniál otevření nové budovy Scientologická církve v Jihoafrické republice - Johannesburg sever

Slavnostní ceremoniál otevření nové budovy Scientologické církve v Jihoafrické republice – Johannesburg sever

DAVID Miscavige - předseda představenstva Religious Technology Center

DAVID Miscavige – předseda představenstva Religious Technology Center

Slavnostní ceremoniál otevření nové budovy Ideální Scientologické církve byl zdůrazněn tvořivostí a živým výrazem, vedeným magickými zvuky djembových bubnů smíšených s tradičními tanečníky a melodiemi místního sboru. Na slavnost přišla řada hodnostářů a představitelů z celého Johannesburgu a Gautengu – vítání nové budovy církve při přestřihování obrovské červené stuhy předpovídá příznivou budoucnost.

PAN. MISCAVIGE se setkal s burácivým potleskem během slavnostního zahájení ceremoniálu, které se konalo na rohu Bram Fischer a Hunter Street v Randburgu. Jde již o třetí novou budovu ideální Scientologické církve, která se otevřela v provincii Gauteng.

PAN. MISCAVIGE se setkal s burácivým potleskem během slavnostního zahájení ceremoniálu, který se konal na rohu Bram Fischer a Hunter Street v Randburgu. Jde již o třetí novou budovu ideální Scientologické církve, která se otevřela v provincii Gauteng.

Je to konec konců ta budoucnost, která se narodila z humanitárního dědictví započatého Scientologickou církví v provincii Gauteng. Je faktem, že kampaň sponzorovaná Scientologickou církví United for Human Rights inspirovala v Gautengu hnutí za lidská práva, protože zapříčinila, že více než 40 000 lidí, získalo znalosti o svých lidských právech. Existuje také program Drug-Free World, v němž bylo v samotném Joburgu distribuováno více než 300 000 brožur Pravda o drogách, které přispěly k poklesu kriminality související s drogami ve vysoce rizikových zónách – poprvé za více než deset let.

Scientologická církev v Jihoafrické republice Johannesburg sever

Scientologická církev v Jihoafrické republice Johannesburg sever

Nová budova Scientologické církve bude sloužit pro potřeby prosperujícího scientologického společenství, a také k budování silného humanitního odkazu a jako základna pro činnosti zaměřené na aktivity pro zlepšení společnosti. Nachází se na rohu ulice Bram Fischer a Hunter Street v Randburgu, rozsáhlé dvoupatrové budovy o rozloze 7 000 čtverečních metrů se rozprostírají na pozemku o ploše téměř jednoho hektaru, který má hezký výhledem na Johannesburg, a které jsou výslovně navrženy tak, aby dobře sloužily.

Tento závazek služby definoval společné téma mezi přítomnými úředníky z města a provinciální vlády, kteří měli v úmyslu uvítat nové zařízení Scientologické církve. Přítomni byli: Náčelník Fanie z Tradiční Africké Zalisidingské rady; Martin Mande, poradce Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky v Jižní Africe; Paní Amy Fakude, bývalá předsedkyně poslanecké sněmovny parlamentu pro ženy v Gauteng ; a pastor Errol Jacobs z duchovních El Dorado. Každý hovořil o jejich zkušenosti s farníky a dobrovolníky účastnícími se programů Scientologické církve, se kterými se setkali.

Náčelník Fanie z Tradiční Africké Zalisidingské rady mluvil o řadě svých zkušeností s technologii LRH : “Poprvé jsem se setkal s vaší technologií, když jsem pracoval v obcích kolem Johannesburgu. Navzdory jejich jednoduchosti tyto nástroje přinášely těmto lidem sebedůvěru, slušnost a čest … bylo to jako kouzlo. Tak jsem se začal učit krok za krokem, učili jste mě tyto “kouzla.” A velmi brzy jsem uvěřil, že mám moc, abych pomohl svému lidu, protože po studiu všech 19 kurzů jsem se stal náčelníkem, který má všechny odpovědi.”