Archiv pro měsíc: Prosinec 2011

Vydejte se za krásami Tuniska

Vydejte se s námi na dovolenou do Tuniska! Cestujte s námi za sluncem Orientu, úžasnými písečnými plážemi a čistým mořem. Dovolená v Tunisku, to znamená nikdy nekončící pohodu, všechny možné vodní sporty, poznávání historie i výpravy do pouště. Cestovní agentura New Travel.cz nabízí přehlednou nabídku last minute zájezdů do Tuniska, proto neváhejte a vydejte se s námi za fantastickými zážitky k průzračně čistému Středozemnímu moři! Užijte si podmanivé Tunisko a vychutnejte si báječnou dovolenou třeba s celou rodinou. Jedinečnou last minute dovolenou v Tunisku máte nyní na dosah ruky!

Dovolená Tunisko – relaxace na písečných plážích


Dovolená Tunisko je zárukou senzačního koupání a potápění, báječného slunění a ničím nerušené relaxace. Cestujte s námi na dovolenou do okouzlujícího Tuniska a vychutnejte si všechna lákadla a radovánky této úžasné a pohostinné země. Spočiňte na vyhřátém jemném písku pláže a ve stínu palmy se nechejte hýčkat osvěžujícím mořským vánkem! Vrhněte se do šumícího příboje vyhřátého Středozemního moře! Dovolená v Tunisku patří k nezapomenutelným zážitkům a Vy si ji můžete vychutnat za perfektní cenu.

Podmanivé kouzlo Orientu a úchvatná historie


Dovolená Tunisko znamená také užívat si proslulé pohostinnosti místních obyvatel a obdivovat impozantní historické a přírodní skvosty. Jeďte s námi na dovolenou do Tuniska a poznejte třeba nádheru pouštních oáz! Nechejte se okouzlit památkami na dobu, kdy Tunisku vládli Římané. Poznejte zemi, kde se kdysi rozkládalo legendární Kartágo, které s římským impériem soupeřilo o nadvládu nad bohatým Středozemím! Vydejte se na dovolenou do Tuniska a užijte si třeba pobyt v rušném Hammametu či na poklidné Djerbě! Cestujte na dovolenou do Tuniska s námi právě teď!

Nakonec zábava

Už mnoho let hraji závodně basketbal a nevinnou náhodou jsem si před třemi týdny zlomila nohu právě při basketbalu. Doktor mi naordinoval Už mnoho let hraji závodně basketbal a nevinnou náhodou jsem si před třemi týdny zlomila nohu právě při basketbalu. Doktor mi naordinoval několikatýdenní klid a po tom, co mě omrzel počítač, televize i stolní hry jsem se začala pomale, ale jistě nudit. Kamarádka mi dala tip, ať si zkusím vyhrát s korálky. Zezačátku mi korálky přišly také velmi nudné, ale po chvíli jsem zjistila, že je to zábava. Na internetu mi byly k sehnání nejrůznější tipy na složitější techniky, a výroba šperků s korálky mě velmi bavila. Kombinovala jsem různé barvy a tvary a s korálky si hrála jak jen to šlo.

Bižuterie a výroba

Bižuterie jsou ozdobné šperky  které se dají vyrobit ze skla, kovu a drahých kamenů. V česku je nejznámější výroba bižuterie v Jablonci nad Nisou takzvaná Bižuterie jsou ozdobné šperky  které se dají vyrobit ze skla, kovu a drahých kamenů. V česku je nejznámější výroba bižuterie v Jablonci nad Nisou takzvaná Jablonecká bižuterie.Dají se vyrábět šperky jako náhrdelníky,prsteny,náramky,brože,spony do vlasů a mnoho dalších doplňků.Bižuterie je velmi dobře dostupná.Ať už na internetu nebo v kamenných obchodech snad v každém městě.Rozlišujeme bižuterie kvalitní a “levné”,protože ne každá je ta správná.Pokud jste hraví a baví vás vytvářet různé dekorace a podobné ozdoby, tak právě pro vás je vhodná domácí výroba.Jsem si jistý,že ás to bude bavit a můžete se naučit nejrůznějším technikám výroby.Stačí si pouze obstarat potřebné pomůcky pro vaši skvělou zábavnou bižuterii.

Kurz Roční uzávěrka 2011 v programu ÚČTO 2012

Blíží se konec roku a my v Selli s. r. o., pro Vás připravujeme další užitečný kurz s názvem „Roční uzávěrka“ v programu ÚČTO 2012. Kurzy jako vždy probíhají ve velkých městech po celé ČR. Informace o místě a času konání naleznete na našem Eshopu.
Kurz je efektivně rozdělen do několika kroků. Projdete základní kontrolu dat a dokladů, přes inventarizaci majetku k vyhotovení daňového přiznání a přehledů pro SSZ a zdravotní pojišťovny. Kurz probíhá v programu ÚČTO 2012 a tak má každý účastník k dispozici počítač s cvičnými daty, kde si důkladně procvičí jednotlivé kroky v uzávěrce.

Jako pomůcku dostane každý skripta, která podrobně popisují každý postup v uzávěrce tak, aby i po ukončení kurzu, nebo po určitém časovém odstupu mohl každý řádně provést uzavření daňové evidence roku 2011.

Dostatek prostoru bude také věnován Vašim dotazům, pokud bychom i přesto z časových důvodů nemohli odpovědět, zašleme odpověď písemně.

Nedílnou součástí kurzu bude i rozebírání aktuálních problémů v legislativě, pro pořádek jmenujme např. odlišnost zadávání paušálních výdajů na dopravu jak na cestovní náhrady, vysvětlíme co je paušál na auto a paušální výdaje, a další problémy.

Hip Hop oblečení

Podívejte se na naší nabídku oblečení ve stylu HIP HOP, porovnejte ceny a zjistíte, že nakupovat u nás se prostě vyplatí. Máme pro Vás připravenou celou řadu akčních produktů, u kterých najdete opravdu super akční ceny. Máme pro Vás připravenou celou řadu akčních produktů ve stylu Hip Hop, u kterých najdete opravdu super akční ceny. Nabídka našeho hip hop shopu ve stylu hip hop je stále aktualizována a doplňována každý den. A výběr Hip hop značek? Všechny nabízené Hip hop značky mají svou dlouholetou tradici a ve světě Hip Hopu patří do extra třídy pro svou vysokou kvalitu materiálu i zpracování. Nabízené hip hop mikiny, hip hop trička, hip hop soupravy, dresy, hip hop doplňky, boty, kalhoty a další sortiment Hip hop shopu Hiphopstar.cz ve stylu Hip Hop máme pro Vás ve velkém množství připraven skladem. Vítáme Vás tedy ve hvězdné nabídce hip hop shopu HIPHOSTAR.CZ a věříme, že budete s naší nabídkou Hip Hop oblečení spokojeni.

OVB míří s aplikacemi na tablety

Finančně poradenská společnost OVB Allfinanz jako první finanční instituce v České republice vydává pro své spolupracovníky, klienty i širokou veřejnost dvě aplikace určené pro iPad a ostatní tablety. První z nich je OVB Journal, magazín s články a rozhovory na téma financí, finančních trhů a firemních projektů. Zajímavé texty jsou doplněné o interaktivní prvky jako jsou animace, videa a zvukové stopy, které povyšují čtení magazínu na zábavu.
OVB Journal nyní na iPad a Android tabletyOVB Journal se po třech a půl letech existence v tištěné podobě dočkal vydání na tablety iPad a Android. Zářijové číslo plně využívá a demonstruje výhody moderních elektronických zařízení, které získávají na velké popularitě. Souběžně s tištěnou verzí si tak mohou majitelé tabletů zdarma prohlížet články obsahující bonusové fotografie, videa, animace a zvuky.

„První reakce jsou nesmírně pozitivní, podařilo se nám udělat plnohodnotné vydání Journalu pro 21. století a být mezi finančními institucemi první nejen v České republice, ale v rámci celého holdingu OVB Allfinanz,“ uvádí Jaroslava Matoušková, šéfredaktorka magazínu a ředitelka Marketingu a PR společnosti.

Čtečku OVB Journal s aktuálním vydáním lze zdarma stáhnout v Apple App Store a na Android Market.

Finanční test národa prověří gramotnostIpad – OVBAplikace Finanční test národa na iPad zábavnou formou otestuje veřejnost deseti otázkami znalost běžných finančních pojmů. Doplňující videa s odpověďmi náhodných respondentů z ulice úsměvně poukazují na fakt, že finanční gramotnost není v České republice na vysoké úrovni. Novinka mezi českými aplikacemi oslovuje novou bonitní skupinu, majitele iPadů, která však paradoxně se svými financemi často neumí efektivně hospodařit.„Jedním z našich hlavních cílů je trh vzdělávat a tím ho rozvíjet. Lidé by měli vědět, jak s penězi hospodařit a jak je co nejvíce zhodnotit,“ vysvětluje Michal Knapp, generální ředitel OVB Allfinanz. „V dalších měsících proto plánujeme další aplikace pro širokou veřejnost a užitečné nástroje pro potřeby našich spolupracovníků,“ doplňuje Knapp.

Finanční test národa je ke stažení zdarma v Apple App Store, vyplnit jej můžete i na Facebooku (http://apps.facebook.com/financnitest).

Tablety v Čechách a ve světěDle dostupných údajů se počet tabletů v České republice blíží hranici 100 000 ks a uživatelská báze se rychlým tempem zvyšuje. Zhruba tři pětiny všech aplikací jsou stahovány na zařízení společnosti Apple, s velkým odstupem následuje mladší Android od Googlu. Celosvětově odhaduje společnost Gartner, že tito dva hlavní hráči prodají v roce 2011 přes 57 milionů kusů tabletů.

O společnosti OVB Allfinanz, a.s.Společnost OVB Allfinanz působí na českém trhu od roku 1993 jako dceřiná společnost německé OVB Holding AG. V současné době má téměř 960 tisíc klientů a spravuje více než 2 miliony smluv. Klientům je k dispozici celorepubliková síť kvalifikovaných poradců – pojišťovacích a investičních zprostředkovatelů. Mateřská společnost OVB Holding z německého Kolína nad Rýnem vznikla v roce 1970 na základě myšlenky poskytovat soukromým klientům obsažné, individuální a komplexní majetkové a finanční poradenství. V současné době působí prostřednictvím dceřiných firem v dalších 13 zemích Evropy.

O koncernu OVBKoncern OVB se sídlem holdingu v Kolíně nad Rýnem je jedním z předních evropských poskytovatelů finančních služeb. Od založení OVB Vermögensberatung AG v roce 1970 v Německu zaměřuje OVB svou obchodní činnost na zákaznicky orientované poradenství pro soukromé domácnosti v oblasti ochrany majetku, vybudování a rozvoje majetku, starobního zaopatření a získávání nemovitostí. OVB v současnosti poskytuje poradenství v Evropě zhruba 2,8 mil. zákazníků a spolupracuje s více než 100 renomovanými produktovými partnery. OVB je v současné době aktivní celkem ve 14 zemích, přičemž pro koncern pracuje kolem 4 600 finančních poradců na plný úvazek. V roce 2010 dosáhla OVB Holding AG, která je od července 2006 kótována na Frankfurtské burze cenných papírů (Prime Standard, ISIN DE0006286560), spolu se svými dceřinými společnostmi celkových provizních příjmů ve výši 197,3 mil. eur a rovněž EBIT ve výši 4,8 mil. eur.