Archiv pro měsíc: Červen 2012

Nejlevnější pneu

Maximální obutí za minimální cenu! Letní pneumatiky, celoroční pneumatiky, zimní pneumatiky, osobní a dodávkové pneumatiky. Sortiment nabízených značek: Avon, Barum, BFGOODRICH, BKT, Bridgestone, Continental, atd …

Při nákupu levné pneu nedejte pouze na značku, ale především si zkontrolujte kvalitu gumy, v žádném případě nekupujte gumy staré či použité. I starší nepoužité pneumatiky ztrácejí své funkční vlastnosti a stávají se bezcennými. Pro mnohé mohou být lákavé různé výprodeje pneumatik a prodejní akce za ""nejnižší"" ceny, výrazné akční slevy atd., většinou se jedná o levné pneu dovážené z Asie. V případě nákupu těchto levných pneu je nutné dát si pozor, více než u čehokoli jiného, protože tyto pneu zdaleka nedosahují požadované kvality a mohou ohrozit bezpečnost všech účastníků silničního provozu. Levné pneu mohou být i od renomovaných světových výrobců pneumatik. Využijte sezonních slev v naší firmě a nakupte pneumatiky o hodně levněji. S výběrem Vám rádi pomůžeme.


Aktuality o ultraboocích

Magazín iUltrabooky.cz je portál zaměřený na fenomén dnešní doby – ultrabooky.

Aktuality o ultraboocích


Magazín iUltrabooky.cz je portál zaměřený na fenomén dnešní doby – ultrabooky. Už Vás unavuje neustále sebou tahat těžký a velký notebook s nízkou výdrží baterie a chcete si koupit ultrabook, ale nevíte jak a podle čeho si vybrat ten správný, který by nejlépe odpovídal Vašim individuálním potřebám a příliš Vám neodlehčil peněženku? V tom případě navštivte náš magazín, kde naleznete podrobné recenze, testy nebo srovnání ultrabooků různých světových značek jako Lenovo, Samsung, Acer a mnoho dalších výrobců, jejichž seznam si můžete na webu prohlédnout.


Právě recenze a testy jsou velmi hodnotným zdrojem informací, které Vám jistě dobře poslouží při volbě Vašeho nového ultrabooku a jeho parametrů. Dalším pomocníkem při výběru, může být přehledný a obsáhlý katalog různých ultrabooků, kde jsou, u každého typu uvedeny nejen základní informace tzn. cena, výrobce a parametry, ale i popis ultrabooku a jeho funkcí spolu s ilustračními fotografiemi, díky kterým si můžete každý ultrabook prohlédnout. Součástí každého článku je i diskuse, kde můžete psát své zkušenosti s ultrabooky, názory nebo pokládat dotazy.


A pokud náhodou patříte k těm, kterým se ultrabooky líbí, ale nevědí, v čem jsou jiné a lepší oproti klasickým notebookům, ukážeme Vám všechny rozdíly a výhody, které ultrabooky skrývají. Ať už patříte k těm, kteří si plánují ultrabook pořídit a hledají rady a tipy, jak vybrat ten nejlepší nebo k těm, kteří se pouze chtějí dozvědět něco více o těchto elegantních nástupcích notebooků, neváhejte a navštivte www.iUltrabooky.cz nebo fan stránku na facebooku, kde najdete veškeré informace o těchto revolučních novinkách.


Eurookna

“Společnost JANOŠÍK OKNA-DVEŘE je moderní firmou specializovanou na výrobu oken, interiérových a vstupních dveří z čistě přírodních materiálů. Dvacet let, co v novodobé historii působíme na trhu, prokázalo a prokazuje odbornost, um a kvalitu práce našich dělníků a techniků. Ve výrobě Společnost JANOŠÍK nabízí zákazníkům vchodové dveře z přírodních materiálů, dřeva borového, smrkového, dubového, modřínového a meranti. Polotovarem těchto přírodním materiálů, jsou eurohranoly, z kterých jsou některé vchodové dveře vyrobeny. Prvním typem jsou vchodové dveře "panel", což je hladký panel, se více stavebními hloubkami (54, 68, 78 nebo 92mm). Panely 68mm, 78mm, a 92mm mají výborné tepelně izolační a zvukové vlastnosti. Součinitel prostupnosti tepla je 0,87W/m2K, konstrukce je dřevěný rám, vyplněný PUR pěnou a zaklopený překližkou. Povrchová úprava je ADLER-RAL, dá se tedy říct, že tyto dveře hraji barvami. Kování je použito G-U secury, těsnění mají dvě a jsou zaskleny izolačním dvojsklem nebo trojsklem. Základní kliky jsou od firmy HOPPE a mají prahovou lištu HTS3. Dalším typem jsou vchodové dveře "caset".

Předokenní žaluzie

Látkové rolety dodají dokonalý celkový stínící efekt, jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem v interiéru. V naší nabídce máme čtyři typy vnitřních látkových rolet v moderním provedení a designu.

Žaluzie jsou v současné době nejpoužívanějším způsobem protisluneční ochrany v České republice. Předurčuje je k tomu ideální poměr mezi užitnou hodnotou a cenou. Osvědčené mechaniky – ať už u horizontálních či vertikálních žaluzií – byly vyzkoušeny při výrobě již několika milionů kusů. Přesto jsou neustále vylepšovány a vyvíjeny ke stále větší dokonalosti. Hliníkové lamely se dodávají ve stovkách barevných odstínů. Barvy plastových dílů, žebříčku a pásky jsou vždy přizpůsobeny barvě horního nosiče a lamely. V poslední době je stále žádanější domykatelné provedení, které zajistí úplné doklopení žaluzie bez viditelných průhledů.Žaluzie najdou své uplatnění téměř ve všech interiérech. Vzhledem ke své rozmanitosti se hodí na takřka každé okno. Lze je uplatnit také u šikmých či atypických oken.

Tandemové seskoky Brno

Chtěli byste vidět největší město na Moravě z nebeských výšin? Přijeďte k nám a zážitek plný adrenalinu vás nemine! Kvůli frekventované letecké dopravě z letiště Brno-Tuřany jsou omezené možnosti tandemu, proto je lepší zavolat a objednat se předem. Tandemový seskok Brno je prováděn mezi očekávanými přílety či odlety. Chtěli byste vidět největší město na Moravě z nebeských výšin? Přijeďte k nám a zážitek plný adrenalinu vás nemine! Kvůli frekventované letecké dopravě z letiště Brno-Tuřany jsou omezené možnosti tandemu, proto je lepší zavolat a objednat se předem. Tandemový seskok Brno je prováděn mezi očekávanými přílety či odlety. Tento adrenalinový zážitek se vám navěky vryje do paměti.Tandemové seskoky Brno – zážitek pro každého

Pokud máte pochyby, nyní je zaženeme! Tandemový seskok Brno si užijete jak vy, tak vaši blízcí. Pro vaše blízké, kteří vás přijdou psychicky podpořit je připravena restaurace se zahrádkou, odkud mohou pozorovat váš skok a následné měkké přistáni. Nahlédněte na webové stránky tandem-seskok-padakem.cz, kde se dozvíte vše potřebné!Tandemový seskok Brno si můžete pořídit již od 3500 Kč foto (video – příplatek 1500 Kč).Podmínky realizace tandemového seskoku Brno

Pro tandemový seskok Brno nelze znát předem volný termín, neboť se skáče až po naplnění celého letedla, z něhož jsou tandemy realizovány.

V současné době se tandemové seskoky v Brně neskáčou, avšak zastupují jej tandemové seskoky Kunovice, vzdálené cca 79 km od Brna.

Levné zboží, triumf holandské aukce!

Zdají se Vám současné ceny elektroniky, domácích potřeb, ale i například zvukových systémů předražené? Sháníte kvalitní, ale levné zboží? Pak je tu eLimal.cz právě pro Vás.

Značkové zboží, nové i použité, široká nabídka zboží z odlišných oblastí. Vlastnosti obchodního domu, to je nákup u eLimal.cz. Nakupujete často na akru, heuréce či zboží.cz? Pak možná ani nemáte tušení kolikrát už jste nakoupili od firmy Limal.cz. Tato zavedená společnost, prodávající Levné zboží, za opravdu bezkonkurenčních podmínek. Na výše uvedeném webu naleznete opravdu velké spektrum zboží počínaje je zbožím od 1 koruny po televizory, HiFi věže a nejmodernější elektroniku. Jak už jsme zmínili v nadpisu tohoto článku, zboží můžete zakoupit i pomocí tzv. Holandské aukce, tz. Stále klesající cenu, která padá zpravidla každou hodinou a je jen na Vás jak hluboce budete chtít riskovat a za kolik si zboží nakonec zakoupíte. Po důkladném prostudování webu eLimal.cz jsme se rozhodli vřele doporučit tento obchod a podělit se o skvělé výhody, které tato firma nabízí a tím ušetřit až tisíce korun. Pokud patříte k vyznavačům kvalitní hudby pak Vás zajisté uchvátí například Zesilovače do auta, hifi soustavy, reproduktory a mnohem více. Skvělé zkušenosti zákazníků a prakticky pouze kladné reference jak na webu tak u výše zmíněných inzertních serverů, to je důkaz kvalit Limalu, a tedy i garancí spokojeného nákupu. Navíc můžete využít možnosti garance nejvýhodnější ceny a ušetřit i mnohem více. Více na webu eLimal.cz