Archiv pro měsíc: Únor 2015

Plastové karty – dobrý tah na branku

Každá firma se snaží o co největší prosperitu. Tu samozřejmě, kromě jiného, zajišťují také zákazníci. Aby bylo zákazníků dost, lépe řečeno co nejvíce, je třeba starat se o dobrý marketing. A tak přichází na řadu reklama a reklamní předměty. Vždy to však musí být o dobrém nápadu. Jedním z takových skvělých nápadů jsou plastové karty.

Přiveďte do firmy či obchodu nové zákazníky

Můžete se spolehnout, že plastové kartičky dokáží přivést do vašeho obchodu, do vaší firmy spoustu nových zákazníků. Díky reklamním plastovým kartám, které zákazníci rádi uvítají jako doplněk k prodeji, určitě znásobíte obrat vaší společnosti. Jejich prostřednictvím totiž můžete jako doplněk k prodeji nabízet zajímavé akce a slevy, které byste možná nabízeli stejně prostřednictvím svých internetových stránek, nebo třeba letáčků. Jenže víte, jak to funguje. Lépe řečeno – nefunguje. Právě v době běžící akce se spousta lidí zrovna na vaše stránky nepodívá, letáček si většina z lidí přečte, zmuchlá a hodí koše. Ale taková reklamní plastová karta, která se vejde do peněženky, která bude kdykoliv po ruce a stále na očích, kdykoliv tuto peněženku člověk otevře, ta je prostě nenahraditelná.

Jak si jednoduše obstarat evidenci zákazníků

Plastová karta je nenahraditelná nejen pro dotyčného zákazníka, ale také pro vás. Tak třeba taková evidence zákazníků. Díky ní získáte přehled o lidech, kteří vaše služby využívají, kteří vaše zboží nakupují. Své služby a nabídku sortimentu tak můžete jednoduše přizpůsobit právě vašim zákazníkům. Proto je třeba výrobu plastových karet a jejich využívání nepodceňovat.

Chraňte svoji firmu před nezvanými návštěvníky

Díky čipovým kartám a magnetickým kartám můžete na druhé straně ochránit svoji firmu, pokud vstup do firmy bude možný právě pouze prostřednictvím těchto karet. Produkci plastových kartiček dnes zajišťuje celá řada společností – vyberte si tu nejlepší.

Oživte váš domov barevnou tapetou či samolepkou

Jednoduše vymalované bílé místnosti jsou velmi nudné. V módě už takto strohé stěny dávno nejsou, naopak se stále častěji objevují na stěnách tapety. V čistě bílé místnosti asi nepocítíte žádný příjemný dojem nebo náladu, protože bílá je dokonale neutrální barva. Toho se však ve většině interiérů chceme vyvarovat. Pocity z místností, ve kterých se právě nacházíme, jsou pro nás důležité, je tedy třeba je něčím podpořit. Proto se často používají barevně vymalované stěny nebo umělecké malby na zdech. Chce si to však rozmyslet včas, zda budete se stěnami chtít něco dělat, pokud možno dřív, než pokoj zařídíte věcmi a nábytkem. Jakmile už je interiér zařízený, dostane duši a promlouvá k nám podle záměru majitele.

Nábytek však není všechno, co do interiéru patří. Máte-li zdi místnosti stále holé a čistě bílé, stále k dokonalosti něco schází. Může to být barva, malba, tapeta, obraz nebo také samolepící dekorace na stěnu. Možná se vám to nezdá, ale tapety jsou opět v módě, pryč se všedností bílých stěn, roztančete váš domov v rytmu barevných tapet.

Tapety se vyrábí v mnoha různých provedeních, z různých materiálů, ale vždy v zářivých barvách a s veselými motivy. Jejich využití je prakticky neomezené, můžete mít tapety na stěně v obývacím pokoji stejně dobře jako v dětském pokoji, pracovně nebo na chodbě. Speciálním typem tapet jsou fototapety, jsou to obrazové tapety nesoucí estetický vzor nějaké krajiny, vašeho oblíbeného města, automobilu, zkrátka všeho, co lze vyfotografovat.

Fototapety se obvykle skládají z jedné nebo několika částí, které na sebe přesně navazují a vytváří tak kompletní obraz. Obrazové tapety jsou obzvlášť vhodné do obývacích pokojů místo obrazu a také do dětského pokoje, kde nesou obrázek oblíbeného kresleného hrdiny z pohádek nebo jiný motiv vhodný pro vaše ratolesti.

Kupujeme kočárek pro pohodlí dítěte

Pro své dítě chce každý rodič jen to nejlepší. Pokud máte doma malé miminko, začněte s péčí o něj u kvalitní postýlky. Dětská postýlka musí být v první řadě pro dítě pohodlná, internetový obchod Easy-go.cz nabízí veškeré pomůcky pro péči o vaše nejmenší. Postýlka pro miminko musí být polohovací, matrace by měla mít několik poloh, aby bylo možné zvednout ji do vyšší polohy a pro větší děti zase vrátit do snížené výšky.

Postýlky většinou umožňují umístění přebalovacích pultů přes postranice postýlky. Přebalovací podložky jsou výbornými pomocníky, umožňují pohodlné přebalování miminka. Přebalovací podložka má pevnou spodní stranu, někdy vybavenou speciálními drážkami, aby bylo možné ji bezpečně položit přes postýlku, aniž byste měli strach, že sklouzne. Má zvýšené okraje, které zabraňují přetočení miminka. Polstrovaná opěrka hlavy poskytuje dítěti během přebalování pohodlné ležení. Díky použitým materiálům je přebalovací podložka lehce omyvatelná.

Jakmile je miminko vyspané a přebalené, přichází na řadu další oblíbená činnost – jídlo. Chcete-li miminko komfortně nakrmit u stolu, aby bylo součástí rodinného života, potřebujete jídelní židličku. Jídelní židličky se vyrábí ze dřeva nebo plastu, jsou pro miminka velmi pohodlné a dostatečně vysoké, abyste mohli sedět u stolu a krmit vašeho nejmenšího. Jídelní židli lze jednoduše složit, je velmi lehká a snadno se s ní manipuluje. Pro zajištění maximální bezpečnosti vašeho dítěte je jídelní židle vybavena bezpečnostním pásem. Speciální jídelní židlička pro vaše nejmenší je skladná, praktická a pro vaše dítě pohodlná a bezpečná. Čalounění je vyrobeno z PVC, takže se velmi jednoduše čistí.

Miminko potřebuje také zábavu, od toho jsou tu hrací deky s hrazdičkami, které jsou vybaveny nejrůznějšími hračkami pro rozvoj motoriky a smyslů vašeho miminka.

Kompletní krbové vložky přináší úsporné vytápění

Že jsou tuhá paliva na vytápění v současné době nejvýhodnější, o tom jste už asi něco slyšeli. Chcete k tomu vědět víc? Tak podívejte, je to jednoduché, protože při spalování tuhých paliv vzniká velmi málo škodlivých emisí, které potom jdou do ovzduší, je topení tuhými palivy považováno za ekologické. Má to i další důvod, díky nízké spotřebě paliva není třeba hromadit tolik dřeva. Navíc jde o obnovitelný zdroj energie.

Ceny dřeva nejsou v porovnání s plynem příliš vysoko, takže topení tuhými palivy je považováno rovněž za ekonomické. Pokud jste se rozhodli, že i vy chcete vytápění interiéru realizovat krby či krbovými kamny, zbývá vybrat to nejvhodnější topidlo. To je v dnešní době velmi složité. Ze všech stran se na nás valí reklamy, které propagují samé úžasné a neodolatelné nabídky, takže vybrat si mezi nimi tu, která je pro váš konkrétní případ nejlepší, může být složité. Nejste-li právě znalci krbů, navštivte internetový obchod Krby-stavba.cz, kde najdete širokou nabídku nejrůznějších druhů krbů a krbových kamen.

Do menších interiérů se lépe hodí kompaktní krbová kamna, která nezaberou mnoho místa. Pokud však prostorem šetřit nemusíte, vyberte si raději krb. Základ krbu tvoří krbová vložka. Krbové vložky se vyrábějí ve dvou provedeních jako teplovzdušné a teplovodní. V teplovzdušných krbových vložkách se ohřívá vzduch, který je potom rozváděn dál, aby vytápěl další místnosti. Problém je v tom, že u ústí teplovzdušných rozvodů dochází ke znečištění zdi sazemi, které se horkým vzduchem přenáší z krbu.

Proto byla vyvinuta druhá varianta – teplovodní krbové vložky. V těch se ohřívá voda, která ústí do radiátorů, takže žádný nepořádek neroznáší. Může být napojena do radiátorů či do bojleru a může se tak používat k vytápění nebo vody na mytí. I malý krb či krbová kamna dokáží vytopit poměrně rozsáhlé prostory. Záleží pouze na výkonu a účinnosti konkrétní krbové vložky.

Vysoce účinný komín z nerezu

Kdo by chtěl zbytečně platit vyšší účty za vytápění? Proto lidé přechází z vytápění elektřinou a plynem na tuhá paliva. Jak se vyvíjí otopné soustavy, je stále potřebnější, aby se spolu s nimi vyvíjely i systémy odvodu spalin, je totiž třeba, aby se charakteru odváděných spalin přizpůsobil také komín. Spalováním jakýchkoli látek vznikají vždy nějaké vedlejší produkty – spaliny, kterých je třeba se zbavit. Charakteru spalin je třeba přizpůsobit také typ komínu. Protože spaliny ze dřeva jsou agresivnější než z plynu, přichází do módy odolné komíny. Komíny z nerezu jsou velmi vhodné k odvodu spalin, ze kterých vznikají kyselé kondenzáty, ty mají na zděné komíny neblahý vliv. Zděné komíny se při působení agresivních spalin rychle rozpadají a často je třeba je vyzdít znovu nebo opatřit alespoň odolnou vložkou.

Naproti tomu nerezovým komínům nevadí kyselé spaliny, vlhkost ani extrémní teploty, jsou vyrobeny z vysoce odolné nerezové oceli, která se postará o dostatečnou odolnost komínu a způsobuje velmi dlouhou životnost nerezového komínu. Dále propůjčuje nerezová ocel komínu taktéž nízkou hmotnost, která je neocenitelná hlavně při montáži komínu. Navštívíte-li Komíny-nerez.cz, zjistíte, že nemusíte kupovat celý komín jako set, nerezové komíny zde naleznete také po jednotlivých dílech, můžete si tak v klidu rozmyslet, jak dlouhý a široký komín potřebujete, najít si díly o potřebném průměru a koupit je jednotlivě podle potřeby tak, aby výsledný nerezový komín přesně odpovídal vašim požadavkům.

Věnujte výběru komínu dostatečnou pozornost, komín má totiž rozhodující vliv na správnou funkčnost otopné soustavy. Je-li délka komínu špatně spočítána, bude mít komín špatný tah, což se odrazí na účinnosti topidla. Dopřejte si proto kvalitní nerezový komín i vy.

Betonový plot – sázíme na estetický plot

Stále více lidí potřebuje ke klidnému spánku vědět, že jsou chráněni bezpečným plotem. Nebezpečí krádeží nebo loupeží je totiž stále reálnější. Zvolte proto univerzální řešení a vybavte váš dům novým okrasným betonovým plotem. Obraťte se na specialistu na betonové plotyBetonový-plot.net. Tato firma se zabývá prodejem a montáží betonových plotů české výroby pro své klienty na klíč již několik let, mají tedy spoustu zkušeností. Nemusíte se tak o nic starat. Jednoduše si vyberete design plotu, který vás nejvíce zaujal, zvolíte barvu plotu, udáte požadované rozměry a o víc se nemusíte starat.

Co se týká materiálu, betonový plot, jak už sám název napovídá, je vyroben z vysoce kvalitního betonu odolného vůči mrazu. Beton je tvořen pečlivě vybranými surovinami, díky tomu betonový plot splňuje veškeré požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Výsledný betonový plot je nejen vysoce odolný, ale také pružný při změnách teplot a díky průmyslovým ocelovým armaturám maximálně pevný. Velkou výhodou betonového plotu je jeho výjimečná životnost a bezúdržbovost, stačí si nechat plot instalovat a potom se už o něj nemusíte vůbec starat.

Z hlediska designu jsou vám betonové ploty k dispozici v široké škále designů, typů a barev. Doba, kdy byla základní a jedinou barvou betonového plotu šedá, je dávno pryč. Dnes si můžete pořídit betonový plot v pískovcové, terakotové nebo třeba antracitové barvě. Chcete-li plot v konkrétní speciální barvě, lze snadno sladit barvu plotu s omítkou domu tak, že se plot natře fasádní barvou. Betonový plot vám ve vašem domě zajistí pocit bezpečí i potřebné soukromí a spolehlivě ochrání také váš majetek. Betonové ploty jsou okrasné ploty, které vám vydrží sloužit dlouhé roky a budou ozdobou vašeho domu.