Archiv pro měsíc: Březen 2013

Uhlíky pro vodní dýmky

Uhlíky do vodní dýmky jsou neodmyslitelnou součástí vodní dýmky, které svou teplotou udržují její správný chod.

Uhlíky se rozdělují podle velikostí (doba žhnutí) a podle náročnosti doby rozžhavení uhlíku (rychlozápalné a klasické).

Uhlíky do vodní dýmky jsou neodmyslitelnou součástí vodní dýmky, které svou teplotou udržují její správný chod.


Uhlíky se rozdělují podle velikostí (doba žhnutí) a podle náročnosti doby rozžhavení uhlíku (rychlozápalné a klasické).


Rychlozápalné uhlíky pro vodní dýmky mají tu výhodu oproti klasickým uhlíkům, že není třeba žádný dlouhodobý zdroj ohně. Pro rozžhnutí rychlozápalného uhlíku krásně postačí jedna sirka nebo klasický zapalovač. Rychlozápalný uhlík během rozpalování vydává dosti nepříjemný zápach a může slabě prskat, proto je vhodné jej zapalovat mimo místnost (vhodné je za oknem, nebo na balkóně). Samotný rychlozápalný uhlík obsahuje zápalnou směs (síru), která uhlík dokonale rozpálí do minuty. Samotný uhlík je pak mírně ovlivněn touto chemickou složkou.


Uhlíky klasické oproti uhlíkům rychlozápalným mají pár výhod a pár nevýhod. Mezi velkou výhodu patří jistě to, že klasický uhlík nevykazuje během kouření žádnou chemickou ani jinou příchuť, pokud je dostatečně rozžhavený. Další výhoda je jistě ta, že doba žhnutí klasického uhlíku je daleko delší než u rychlozápalných uhlíků.


Nevýhodou je však delší doba v přímém ohni pro rozžhavení uhlíku. Klasické uhlíky lze rozžhavovat pomocí speciálních žhaviče, krbových kamen, nebo pomocí plynového sporáku či zahradního grilu.


Zimní zahrady za výhodné ceny – realizace po celé ČR

Nabízíme zimní zahrady ze dřeva, plastu, hliníku s montáží po celé ČR včetně Prahy za výhodné ceny. Kvalita, kterou si můžete dovolit. Jsme specialisté na plastové zimní zahrady. Zimní zahrada prosluní váš domov.

Zimní zahrady nejen ze dřeva, ale i plastu, hliníku.

Zimní zahrady ze dřeva se vyznačují velmi dobrou nosností, velkou stálostí a vysokou mechanickou odolností. Dřevěná konstrukce zimní zahrady je přirozeně atraktivní a při odpovídající péči velmi trvanlivá.Zimní zahrada z dřevěných profilu – lepená okenní lamela v dřevinách smrk, borovice, dub, meranti- je pevná, lehká, stabilní a tím pádem samonosná, není potřeba žádná dodatečná ocelová výztuž jako u plastových zimních zahrad. Dřevo je samo o sobe tepelný izolant.

Správně zvolená orientace zimní zahrady dokáže uspořit až 15% energie na vytápění domu. V zimním období při mínusových teplotách a mírném slunci se správné konfigurovaná zimní zahrada sama ohřeje na 30°C.

Obvodové stěny zimní zahrady tvoří profily IV78 , zasklené izolačními dvojskly 1,1 W/m2K, případně trojskly 0,6 W/m2K. Návrh četnosti a typu otvíravých prvku obvodového pláště je dobré zvolit s ohledem na orientaci vůči světovým stranám i obslužnosti zahrady (terasy). U dobrých tepelně izolačních skel zůstává povrchová teplota vnitřního skla v zimních měsících relativně teplá, což značně snižuje nepříjemné chladné vyzařování povrchu skla.

Na otvíravé prvky je možno použít sklopné-posuvné, nebo skládací kování, které umožní co nejvíce otevřít zimní zahradu a tím propojit interiér se zahradou.Střešní konstrukce

– je z lepených hranolů se stejnou povrchovou úpravou jako obvodové stěny, takže celek výborně ladí dohromady. Střešní krytina dvojskla 3.3.1-18-6 1,1 Wm2K, případně trojskla 3.3.1- 18-6-18-6 0,5 W/m2K.Dilatační a odvětrávací spáry jsou kryty hliníkovými extrudovanými profily.V čelní části je instalován okap a svod v barvě dle vzorníku RAL v barvě přibližné barvě konstrukce. Napojení střechy zimní zahrady na stávající objekt je řešen pomocí klempířského prvku.Konstrukce rámu zimní zahrady je kotvená k betonovému soklu, který bude osazen klempířským prvkem s okapnicí a na stěnu stávajícího objektu. Všechny kovové lišty a klempířské prvky jsou dodávány v barvě dle vzorníku RAL v barvě přibližné barvě konstrukce.

Povrchová úprava

Čtyřvrstvý systém povrchové úpravy – hloubková impregnace, barevná impregnace, vysokotlaký nástřik lazury.Načerpejte inspiraci z naší fotogalerie realizovaných řešení a objednejte si zimní zahradu ze dřeva podle svých představ a přání ještě dnes.Cena zimní zahrady se skládá z mnoha částí , kde záleží na hloubce, délce, výšce. tvaru střechy.Nejlevnější variantu stavby zimní zahrady na sezónu představuje konstrukce z ocelových profilů.Pro určení ceny je potřeba znát k čemu bude zimní zahrada sloužit- na sezónu nebo bude trvale obyvatelná, jakým způsobem se budou otevírat okna, stěny, dveře, střešní okna atd…Našimi cenami budete mile překvapeni.Zastřešení bazénů umíme vyrobit také za zajímavé ceny, vyhovíme jakémukoliv vašemu přání.

Samozřejmě Vám nabídneme zimní zahrady i v plastu nebo hliníku,

Další informace najdete na – www.zimni-zahrady.org

Společenské šaty

Společenské šaty, luxusní značková móda levně. Oděvy předních evropských návrhářů za velmi výhodné ceny. Společenské šaty

Nemáte co na sebe? Čeká Vás významná událost nebo slavnostní večer? Vyberte si společenské šaty u nás. Nabízíme pouze kvalitní luxusní modely předních evropských návrhářů. Modely vybíráme přímo z módních přehlídek, jedná se o kusy z nadvýroby, dostanete tak vždy první jakost za bezkonkurenční cenu. Velké slevy!

Společenské šaty

Společenské šaty značky APART se drží na špici zájmu našich zákaznic. Tato značka oblékla také finalistky Miss Germany 2013. Móda APART je vysoce elegantní s citem pro ženské křivky. Přestože se jedná o luxusní módu renomované značky, jejich modely u nás získáte až za poloviční ceny. Objednáváme totiž kusy z nadvýroby nebo modely, kde již není k dispozici celá škála velikostí. Dostanete tak první jakost za bezkonkurenčně nízkou cenu. I Vy se můžete oblékat jako star za rozumnou cenu.

Luxusní značková móda za velmi výhodné ceny

Společenské šaty v naší nabídce pocházejí vždy z nejnovějších kolekcí. Nemusíte sledovat, co se právě nosí, my sledujeme trendy za Vás. Vybírejte na www.pontus.byznysweb.cz

Bezpečnostní kamerové systémy

Zabezpečení vašeho domu nebo pracoviště byste neměli podceňovat. V dnešní době se investice do zabezpečení stoprocentně vyplatí! Profesionální bezpečnostní kamerové systémy, které budou vaše prostory nepřetržitě monitorovat, vám zaručí jistotu a ochranu vašich cenností. Zabezpečení vašeho domu nebo pracoviště byste neměli podceňovat. V dnešní době se investice do zabezpečení stoprocentně vyplatí! Profesionální bezpečnostní kamerové systémy, které budou vaše prostory nepřetržitě monitorovat, vám zaručí jistotu a ochranu vašich cenností. NSP servis s.r.o. je specialista na bezpečnostní kamerové systémy – od instalace, až po komplexní ochranu.

Objednejte si bezpečnostní kamerové systémy

Nyní máte jedinečnou příležitost objednat si bezpečnostní kamerové systémy on-line prostřednictvím našeho e-shopu nsp24.cz. Ceny v našem internetovém obchodu jsou bezkonkurenčně nízké. A přitom vás neošidíme o kvalitu. Profesionální obrana a monitoring všech oblastí, to jsou bezpečností kamerové systémy od NSP 24.

Vyberte si bezpečností kamerové systémy:

s monitorem

bez monitoru

bezdrátové kamerové systémy

Kamerové systémy – komplexní zabezpečovací technika

Jedině u NSP servis dostanete komplexní zabezpečovací techniku. Nyní za výhodně nízké ceny! Co vše u nás pořídíte? Bezpečnostní kamerové systémy, kamery, záznamové zařízení, příslušenství k bezpečnostním systémům, zabezpečení pro vozidla, dveřní telefony, kompletní zabezpečení domu i dětské zabezpečení.To vše u jediné možné společnosti – NSP servis. Kontaktujte nás ještě dnes!Základem psaní všemi deseti je správný prstoklad

Online aplikace pro výuku psaní na počítači všemi deseti prsty na adrese http://www.vsemideseti.eu. Základem psaní všemi deseti je správný prstoklad. K jeho nácviku slouží stránka Výuka&cvičení, kde se opisují jednotlivá písmena. Začneš nejjednoduššími písmeny D-F-J-K (oba ukazováky a prostředníky) a postupně se v jednotlivých lekcích naučíš celou abecedu.

Lekce je vždy rozdělena do dvou částí. V první se jen opisují jednotlivá písmenka, v druhé pak slova složená z již známých písmen. Po stisknutí tlačítka Start můžeš začít opisovat text. Kurzor se v textu automaticky přesouvá podle toho, co píšeš. V případě, že uděláš chybu (napíšeš jiné písmeno), kurzor se zastaví a nedovolí pokračovat až do té doby, dokud nenapíšeš správný znak (všemi deseti:-)).

Až dopíšeš cvičení do konce, zobrazí se informační okénko se stručným přehledem, jak jsi psal. Ukazuje se rychlost psaní, počet chyb, ale hlavně jednotlivá písmena, kde jsi udělal chybu. Pokud se chceš okamžitě zapracovat na odstranění slabiny, stiskni tlačítko Oprava. Zobrazí se Ti text složený pouze z těch slov, v kterých jsi při opisování udělal chybu.

Cvičení na http://www.vsemideseti.eu můžeš kdykoliv ukončit tlačítkem Stop. Po jeho stisknutí se také objeví výše zmíněné info okno. To lze také kdykoliv zobrazit kliknutím na odkaz Statistika posledního cvičení. Slova složená z již známých písmen se zobrazují náhodně. Nové vygeneruješ pomocí tlačítka Nový text.

Ze začátku je nejdůležitější zvládnout správný prstoklad a psát bez chyb všemi deseti. Rychlost přijde sama následným tréninkem. Prostě piš pomalu, cvičení mnohokrát zopakuj a na další písmenka přejdi až poté, co zmákneš ty stávající.

Dalším krokem výuky psaní všemi deseti online je opisování textu. Texty jsou rozděleny do dvou skupin. Tu první tvoří upravené texty z wikipedie. Ty jsou přizpůsobeny výuce psaní všemi deseti prsty a neobsahují žádné zákeřné znaky. Ve druhé skupině jsou texty, které se každý den automaticky přebírají z českých zpravodajských serverů a neprocházejí žádnou úpravou. Jeden text je dokonce kompletně anglicky.

Thajské masáže Praha

Pokud jste někdy slyšeli o thajských masážích, určitě Vás nenapadlo, že byste si je mohli vyzkoušet také v ČR. Jenže opak je pravdou, tyto masáže můžete podstoupit v Praze ve studiu Thajský ráj, kde Vám masérky pomůžou se uvolnit a zbavit se každodenního stresu, zapomenete na své povinnosti a dopřejete si správnou atmosféru k relaxaci. Pokud jste někdy slyšeli o thajských masážích, určitě Vás nenapadlo, že byste si je mohli vyzkoušet také v ČR. Jenže opak je pravdou, tyto masáže můžete podstoupit v Praze ve studiu Thajský ráj, kde Vám masérky pomůžou se uvolnit a zbavit se každodenního stresu, zapomenete na své povinnosti a dopřejete si správnou atmosféru k relaxaci. Tohle všechno nabízí thajské masáže Praha na pobočkách Thajského ráje.

Thajské masáže v Praze za rozumnou cenu

Mezi další pozitivní faktory thajských masáží Praha patří jejich rozumná cena v porovnání s tradiční evropskou masáží. Při této masáži se uvolníte, očistíte se od stresu a zapomenete na všední strasti. Tradiční thajská masáž kombinuje prvky akupresury a jógy. Měli byste využít akční nabídky – jestliže přijdete ve dvou, každá osoba zaplatí 399 Kč. Proto neváhejte a přijďte si vyzkoušet thajskou masáž Praha na vlastní kůži.

Thajský ráj nabízí profesionální thajské masáže v Praze

V našem studiu zaměstnáváme pouze thajské masérky, které jsou proškoleny klasickým způsobem v Bankoku. U nás máte jistotu, že se Vás ujme kvalifikovaný pracovník, protože samotná thajská tradice nedovoluje, aby Vás masíroval neproškolený masér. Hodnotné thajské masáže Praha není třeba nějak složitě hledat, protože pobočky Thajského ráje se nachází přímo v centru Prahy.

Přečtěte si více o thajských masážích v Praze na našich webových stránkách thajsky-raj.cz.