Archiv pro měsíc: Únor 2012

Slevy!

Hromadné slevy lze využít až potom, co si je určitý počet zákazníků zakoupí. Neváhejte tedy informovat své známé a získejte co nejrychleji Vámi zvolenou slevu.

Slevy jsou tu!


Slyšte, slyšte, slevový portál je tu! Nabízíme Vám neuvěřitelné slevy dnes na našich stránkách. K dispozici máme všechny možné kupony na možné i nemožné akce všeho druhu, gastronomické zážitky, pobyty zahraniční i vnitrozemské, kosmetické procedury, produkty a mnoho, mnoho dalšího. Hromadné slevy lze využít až potom, co si je určitý počet zákazníků zakoupí. Neváhejte tedy informovat své známé a získejte co nejrychleji Vámi zvolenou slevu.


Platba rychlejší než pomyšleníPouze u nás můžete platit hned třemi způsoby. První je platba kartou, druhá převodem a poslední hotově. Ihned po zaplacení slevy získáte na svůj e-mail voucher, který si doma vytisknete a můžete vyrazit na zvolený adrenalinový zážitek, či snad romantickou večeři za až neuvěřitelně nízkou cenu. Platba převodem sice není tak rychlá, jako platba kartou, avšak i tato možnost se nabízí. Poslední typ platby se hodí spíše pro ty zákazníky, kteří bydlí v blízkosti uplatnění voucheru. Jen s námi ušetříte řádově několik desítek procent vynaložených financí, které můžete uplatnit na zakoupení dalších a dalších voucherů. Neváhejte už ani chvilku a porozhlédněte se po našich internetových stránkách, kde si dozajista vyberete.


Autobazar

Autobazar slouží všem nadšeným řidičům, kteří hledají kvalitní a levný automobil.

Skvělé automobily ihned k zakoupení na našem webovém autobazaru


Již nyní si můžete vybrat skvělé osobní, nákladní automobily na našem webovém autobazaru, kde nabízíme ale i motocykly, jak rychlé, tak i motocykly určené pro jízdu do práce a motocykly pro jiné využití volného času, které uvítají hlavně motorkáři. Pro podnikatele máme připravenou inzerci s užitkovými, nákladními vozy a také valníky, které lze využít pro převoz těžkých nákladů, a které lze kdykoli odpojit a uklidit do garáže, pokud nejsou potřeba. Zvýšíte tak nejen svoje možnosti převážet náklad, ale zároveň tyto valníky můžete využít i k osobním účelům, například při stěhování. Mnoho našich návštěvníků si u nás již vybralo svůj nový automobil a jsou s ním nadmíru spokojeni. Ulehčujeme vám hledání po internetu a nalézání pochybných inzerátů, které mohou být podvodné, a vy s nimi ztratíte zbytečně čas. Využijte i naše vyhledávání podle lokality a najděte si vůz v okolí vašeho bydliště.


Přehledný autobazar a motoinzerce


Na našich webových stránkách, které jsou velmi přehledné, a multifunkční naleznete mnoho odvětví prodeje, které se týkají převážně motorových vozů a motocyklů. Máme pro vás ale připravený i bazar s technikou, která se hodí na všechny těžké práce v terénu a jiné náročné úkoly, dále pak nabídku prodeje lodí, vodních skútrů, dokonce i letadla. Našim hlavním odvětvím je však prodej automobilů a motocyklů. Autobazar slouží všem nadšeným řidičům, kteří hledají kvalitní a levný automobil, motorkáři v naší motoinzerci naopak naleznou mnoho užitečných a rychlých motocyklů, se kterými mohou projíždět Českou republiku, ale i jiné státy bez jakýchkoliv obav. Ve všech našich inzerátech naleznete mnoho informací o daném automobilu, nebo motocyklu. To vám umožní vybírat podle parametrů a vybrat si tak ten nejkvalitnější automobil, nebo motocykl za skvělou cenu. Vše je zadarmo a vy si tak nemusíte dělat starosti s dalšími provizemi, které si nárokuje autobazar a jiné firmy zabývající se prodejem motorových vozidel.

Profitas – profesionální vedení účetnictví

Vedení účetnictví je povinnost, kterou musí provádět každý podnikatel či živnostník. Administrativa je neúprosná a pomoc v této oblasti je tak pro mnohé jednodušší nechat profesionálům. Vedení účetnictví je povinnost, kterou musí provádět každý podnikatel či živnostník. Administrativa je neúprosná a pomoc v této oblasti je tak pro mnohé jednodušší nechat profesionálům.

Jedním z předních firem, která Vám může být dobrým pomocníkem, je firma Profitas.cz s.r.o., která zajišťuje profesionální vedení účetnictví s dlouholetými zkušenostmi. Tato firma klade na rozdíl od ostatních maximální důraz na proškolování a sledování novinek ve světě účetnictví a zákonů, aby dokázala poskytnout klientům co nejlepší služby.

Pravidelně budete u firmy Profitas dostávat informace o stavu Vašeho účetnictví, a budete tak mít veškeré informace o tom, jak vypadá stav saldokonta, propočet daňové povinnosti, stejně tak jako budete upozorňováni na rizikové položky v účtech apod.

Jestliže budete mít o služby firmy Profitas zájem, není nic jednoduššího, než využít možnosti úvodní nezávazné konzultace. Ihned uvidíte, že zpracování účetnictví touto firmou je opravdu precizní a prováděno odborníky v oboru.

Kromě vedení a zpracování účetnictví firma Profitas nabízí i celou řadou dalších souvisejících služeb. V první řadě je to daňové poradenství a optimalizace a kompletní vedení daňové evidence. Další oblastí služeb, kterou můžete využít je mzdová a personální agenda.

Dřevěné konstrukce

Další a mnohdy používanou alternativou jsou lepené dřevěné konstrukce, k jejichž propojování dochází prostřednictvím speciálních tekutých lepidel.

Dřevěné konstrukce


Jen málokdo si dokáže představit konkrétní produkty, které slovní výraz „dřevěné konstrukce“ obsahuje. Z názvu je samozřejmě zcela patrné, že jde o výrobky zhotovené ze dřeva. Ve stručnosti lze říci, že dřevěné konstrukce jsou jakékoliv stabilní, nosné a funkčně významné doplňky stavby, které tvoří především její hlavní strukturu a ve finále i danou konstrukci. Z pohledu výrobních materiálů si na své přijde každý náročný zákazník. Využít totiž můžete nejen jehličnaté dřeviny, ale i ty listnaté nebo exotické, které se pyšní opravdu znamenitou pevností a tvrdostí. Z hlediska užití lze zmínit rodinné domy, které jsou typickým představitelem pro dřevěné konstrukce, ale také komerční objekty, pergoly, zahradní domky, haly a jiné stavby.


Ve své podstatě tyto konstrukce ztělesňují klasické trámy, krovy, vazníky a podobné dřevěné produkty, které slouží pro stabilitu objektu a plní určitou nosnou roli. Může jít samozřejmě o další doplňky, které jsou vytvořeny z drcené štěpky a podobných směsí. Zkrátka vše co se týká konstrukce obydlí a má cokoliv společného se dřevem. Zmíněné dřevěné konstrukce mohou být spojeny prostřednictvím mechanických součástí a prvků, které jsou založeny na tvrdém spoji skrz obě části. Další a mnohdy používanou alternativou jsou lepené dřevěné konstrukce, k jejichž propojování dochází prostřednictvím speciálních tekutých lepidel.


Ať už zvolíte jakékoliv pevné dřevěné konstrukce, vždy by měly být tyto prvky dostatečné odolné, přesně zkonstruované a bytelné. Jde totiž ve většině případů o nosné části staveb, které hrají velice zásadní roli. Nechte si vyrobit dřevěné konstrukce dle vlastních požadavků a využijte jedinečného potenciálu tohoto přírodního materiálu.

Zima se nám letos opravdu nevydařila.

Sněhu bylo pomálu a místo toho mrzlo až praštělo. Za měsíc tuhých mrazů se můj plynový kotel snad ani nezastavil a již teď vím, že spotřeba zemního plynu bude za první dva měsíce skoro stejná, jako za celý minulý rok. Sněhu bylo pomálu a místo toho mrzlo až praštělo. Za měsíc tuhých mrazů se můj plynový kotel snad ani nezastavil a již teď vím, že spotřeba zemního plynu bude za první dva měsíce skoro stejná, jako za celý minulý rok.Mojí výhodou je, že používám moderní kondenzační kotel s vysokou účinností a vytápím dům, jehož plášť je řádně zateplen 20 cm fasádního polystyrenu Bachl. Na izolaci se nešetřilo ani v podlahách, kde je použito 10 cm podlahového polystyrenu EPS 100Z a podkroví se pyšní 30 cm kvalitní minerální izolační vaty Rockwool. Oproti tomu lidé, kteří vytápějí starší nezateplené domy, platí za energie řádově vyšší částky.Obzvláště drahá byla letošní zima pro ty, kdo využívají topení elektřinou. Elektrický kotel nebo přímotopy jsou sice relativně levné na pořízení a i jejich instalace je poměrně snadná a rychlá. Oproti jiným zdrojům energie je ale elektřina provozně velmi drahá.Zajímavou alternativou konvenčním kotlům je topení peletkami a dalšími přírodními surovinami. Nejenom že se jedná o ekologický zdroj energie, ale vytápění peletkami je z dlouhodobého hlediska překvapivě výhodné. Pokud jsme schopni zvládnout prvotní vyšší náklady na instalaci automatického kotle na peletky, je potom samotný provoz velmi levný.

Tepelná izolace ano či ne?

Letošní krutá zima podstatně vylepšila tržby dodavatelům zemního plynu, hnědého uhlí, ale i elektřiny. Oproti tomu většině běžných obyvatel přibyly vrásky na čele z toho, jak vysoké budou cifry na složenkách, až jim přijde vyúčtování s nedoplatky. Letošní krutá zima podstatně vylepšila tržby dodavatelům zemního plynu, hnědého uhlí, ale i elektřiny. Oproti tomu většině běžných obyvatel přibyly vrásky na čele z toho, jak vysoké budou cifry na složenkách, až jim přijde vyúčtování s nedoplatky.

Těm, kdo bydlí v bytovém domě, lze doporučit zkusit svolat schůzi vlastníků a pokusit se dohodnout na investici do zateplení pláště budovy. Zejména ve starší panelové zástavbě je ale často problém získat souhlasné stanovisko všech vlastníků bytových jednotek. Z jednání společenství vlastníků si dobře pamatuji, jak se někteří lidé bojí každé větší investice a tak se často stane, že je zablokován i rozumný návrh, který by v dlouhodobém horizontu vedl k výrazným úsporám.Oproti tomu výhoda bydlení ve vlastním je právě v tom, že si člověk sám může rozhodovat, jestli bude zavčas investovat do kvalitního zateplení, nebo volné finanční prostředky probendí na dovolené u moře. Právě jaro je obdobím bilancování a je na každém, aby si spočítal, zda chce za vytápění rodinné domu zaplatit šestnáct nebo šedesát tisíc ročně.

Pokud se rozhodnete investovat do vaší budoucnosti, je nejvyšší čas dojednat si termín s fasádní firmou, která vám zateplení rodinného domu bude provádět. Jakmile se trošku více oteplí, budou mít řemeslníci práce nad hlavu a budete je jen těžko přemlouvat, aby si našli čas právě na tu vaší nemovitost.Stejné je to s nákupem izolačních materiálů. Izolační vatu nebo polystyren koupíte za nejnižší ceny právě v zimních měsících, kdy je nízká poptávka a výrobci jsou ochotní poskytovat zajímavé slevy. Proto je teď nejvyšší čas zkusit kontaktovat prodejce stavebnin a pokusit se získat fasádní polystyren a vatu za nízké zimní ceny. Ideální je, pokud naleznete ochotného internetového obchodníka, který zároveň disponuje vlastním zázemím kamenné prodejny s rozsáhlými sklady, což mu umožňuje předzásobit se fasádním polystyrenem za nižší ceny.