Archiv pro měsíc: Prosinec 2016

Narozeninová párty v Europarku

Pohodlné místo pro nákupy v Praze?

Nadčasové a moderní místo pro nákupy v Praze je nákupní centrum Europark Štěrboholy v Praze. Nabízí moderní prostředí, mnoho služeb pro zákazníky, Vy a Vaše ratolesti se zabavíte. Vše na jednom místě, užívejte si tu pohodu s námi. Každý člen se zabaví.

Obchodní centrum Europark zvládne i narozeninovou párty

Obchodní centrum Europark Štěrboholy je skvělé obchodní centrum, které pro Vaše děti uspořádá narozeninovou párty. Dětská narozeninová párty Lollipop je vhodná pro děti od 4 do 10 let. Párty se odehraje v oddělené místnosti Pirátského dětského světa a potrvá hodinu a půl. Dětí se budou bavit a rodiče si mezitím mohou nakoupit nebo si užít chvíle odpočinku v sousedním ovocném baru Fruitisimo, který nabízí čerstvé ovocné šťávy a ovocné koktejly plné vitamínů. Pochutnáte si zde i na ručně vyráběné kopečkové zmrzlině, s láskou upečených dortech nebo čerstvě umleté kávě a dalších dobrotách. Navíc si nemusíte lámat hlavu s velkým zařizováním a následným úklidem, vše zařídíme za vás a vám zbyde více času na hraní se svými ratolestmi.

Obchodní centrum Europark – vždy něco navíc pro Vás

Obchodní centrum Europark Štěrboholy poskytuje vždy něco navíc, a proto se vydejte za námi, každý den si užijte výjimečný zážitek, vždy je co objevovat, vezměte celou rodinu a přátelé, moc rádi s Vámi budeme trávit každý den, příjemné nákupy, velký prostor, doprava zdarma a spousta obchodů, co čekají jen na Vás, Vaše děti si také vyhrají. Nenechte si ujít každý šťastný moment Vašeho života a my Vám k němu rádi pomáháme. Těšíme se na Vás.

Nejčastější chyby při zateplování plášťů budov

Přestože zateplení plášťů budov svěřujeme odborným stavebním firmám, ne vždy platíme za odbornou a kvalitní práci.

 

Řada rádoby odborných firem se dopouští při zateplování mnohých chyb. Ať už se jedná o neznalost, nezkušenost, zjednodušení si práce na úkor kvality nebo snaha maximálně ušetřit, vždy se jedná o chyby, které snižují kvalitu zateplení.

Na první pohled nevypadající chyba je, pokud jsou kombinovány různé zateplovací systémy. Použití lepidel, stěrek, penetrace, omítky a barvy různých výrobců může být chemicky nesourodé a může docházet až k odlupování omítky.

Přílišné šetření izolačním materiálem a používání různých odřezků a částí bez zámků způsobuje viditelné spáry a snižuje účinnost izolace.

Chybou je použití nevhodného izolačního materiálu. V místech, kde hrozí vlhkost (např. u soklů) je nevhodné používat minerální vatu, která je nasákavá.

Případné spáry mezi deskami polystyrenu je nepřípustné vyplňovat lepidlem nebo stěrkou. Nejen že v těchto místech vznikají tepelné mosty a snižuje se účinnost izolace, ale navíc vznikají fleky na konečné fasádě. Spáry se vždy musí vyplnit PUR pěnou.

Podobné je to s natloukacími hmoždinkami při upevňování minerální vaty. Natloukací hmoždinka vatu zmáčkne a snižuje tak izolační vlastnosti. Oproti tomu šroubovací hmoždinky vatu proříznou a neslisují a navíc se zakrývají zátkou z minerální vaty. Tím nevzniknou žádné tepelné mosty ani následné fleky na fasádě.

Velmi důležité je také dodržovat technologické postupy. Jedná se zejména o dokonalé proschnutí mezi jednotlivými operacemi a kvalitní penetrování. Pokud nejsou dodrženy tyto požadavky, hrozí vznik fleků a vápenných výkvětů na konečné fasádě.

Při výběru firmy, která má realizovat zateplení budovy, je nutné přihlédnout nejen na cenu, ale informovat se i na reference a případně se seznámit s realizacemi zateplení této firmy.

Mezi nejzkušenější stavební firmy na Liberecku patří společnost Stav Agency s.r.o. z Liberce. Pracovníci společnosti Stav Agency mají nejen bohaté zkušenosti z desítek realizací zateplení, ale pravidelně se účastní všech školení výrobců tepelněizolačních systémů.

http://www.stav-agency.cz/zateplovani/zateplovani-fasad

http://www.stav-agency.cz/clanky

http://www.stav-agency.cz/clanky/nejcastejsi-chyby-pri-zateplovani-plastu-budov

Zvažujete založení firmy od externí společnosti?

Rozhodli jste se začít podnikat? Případně již nějaký ten pátek působíte jako OSVČ, ale rádi byste přešli na vlastní společnost s ručením omezeným? Pokud máte naspěch a není ve vašich možnostech, abyste absolvovali poměrně zdlouhavý administrativní proces, můžete využít založení firmy na klíč. Prozradíme vám, v čem je tento způsob výhodný a zaměříme se také na další související službu známou jako virtuální kancelář. Nemáte-li s zakládáním společností žádné předchozí zkušenosti a zároveň vyžadujete, aby byla realizace co nejrychlejší, obraťte se na profesionály, kteří vše potřebné zajistí za vás. Během několika málo dní budete majitelem společnosti, a to bez rizika jakéhokoliv nedodržení příslušných podmínek a tedy i zdržení celého procesu.

Kolik vás založení firmy na míru bude stát?

Současné ceny jsou mnohem příznivější než před lety. Jako příklad budiž nabídka renomované společnosti Profi-kancelář, která zajišťuje založení firmy na klíč za velmi výhodných podmínek. Služba zahrnuje kompletní servis čítající osobní konzultaci, přípravu veškeré dokumentace, notářský zápis, živnostenské oprávnění, registraci na obchodním rejstříku a registraci na finančním úřadě. Firmu budete mít k dispozici do dvou týdnů.

Pokud je pro vás dvoutýdenní lhůta příliš dlouhá, můžete využít  již fungující ready-made firma.

Virtuální kancelář v Praze

Sídlo firmy je dnes především součástí prezentace společnosti, kdy samotné podnikání může probíhat z domova či na cestách prostřednictvím počítače. Sídlo firmy je však stále adresa, která bude uvedena v obchodním rejstříku a která bude sloužit jako kontaktní místo pro vaši firmu před zákazníky a partnery. Proto se vyplatí využít služeb takzvané virtuální kanceláře, kdy za měsíční poplatek můžete využívat pro své sídlo atraktivní adresu v centru Prahy.

Virtuální kancelář má celou řadu výhod, mezi které patří snížení nákladů za pronájem prostor, atraktivní adresa pro prezentaci před zákazníky, snížení pravděpodobnosti kontroly ze strany finančního úřadu (týká se sídel v Praze) a dále pak možnost využití celé řady dalších služeb, mezi které patří přeposílání korespondence, přesměrování pevné linky na váš mobilní telefon, služby operátorky a další.

Více informací o společnosti Profi-kancelář najdete na webu www.profi-kancelar.cz

Scientologie v Maďarsku, Scientologická církev Budapešť

Scientologové v Maďarské Budapešti otevřeli novou budovu pro dodávání služeb

Scientologie v Maďarsku, Scientologická církev Budapešť

Scientologie v Maďarsku, Scientologická církev Budapešť

Ideální organizace Scientologické církve stojí uprostřed živého centra Budapešti. Nachází se na jedné z hlavních městských tepen, Váci Road, v prosperující čtvrti XIII a má užitnou plochu 64.000 čtverečních stop (cca 6000 m2) proto není možné takto velkou budovy přehlédnout. Téměř 30 metrů vysoký Scientologický poutač a oznamuje přítomnost Scientologické církve která je díky tomu viditelná pro více než 100.000 lidi, kteří kolem každý den projíždějí. Nová budova ideální scientologické organizace v centru hlavního města Maďarska – Budapešti byla slavnostně otevřena 23. července 2016.

Scientologie v Maďarsku - organizace Budapešť

Scientologie v Maďarsku – organizace Budapešť

Scientologie v Maďarsku

Scientologická církev byla v Maďarsku dle tohoto zákona oficiálně zaregistrovaná jako náboženská organizace v roce 1991. Scientologie je v Maďarsku poměrně dost rozšířená. Velké množství Scientologů z Maďarska pracuje v centrálních a pokročilých organizacích v Evropě a USA. Na konci devadesátých a začátku devadesátých let dvacátého století skončily ve východní Evropě totalitní komunistické režimy v Evropě a Rusku a tento dějinný vývoj vytvořil prostor pro expanzi duchovních nauk, které byly do té doby v této blasti Evropy a Asie potlačovány.

Scientologové při slavnostním otevření nové ideální organizace Scientologické církve v Maďarské Budapešti

Scientologové při slavnostním otevření nové ideální organizace Scientologické církve v Maďarské Budapešti

Maďaři stejně jako další národy, které duchovně trpěli pod vládnou sovětských komisařů hledali pravdu a prakticky použitelné náboženství. V roce 1988 jeden výtisk knihy Dianetika – Moderní věda o duševním zdraví prorazil železnou oponu a narodilo se hnutí Scientologie a Dianetiky v Maďarsku.  Nyní po 25 letech, potom co byl vztyčena první reklama na scientologii a Dianetiku v Budapešti se otevřela první ideální budova Scientologické církve v historické části Budapešti. Budapešťská organizace je v pořadí 52. ideální organizací, která se otevřela od roku 2003.

ideální scientologická organizace Budapešť - Scientologicke Maďarsko

ideální scientologická organizace Budapešť – Scientologicke Maďarsko

Scientologové v Maďarsku

Scientologická církev vede v Maďarsku aktivní protidrogovou kampaň. Od roku 2001 každé léto organizuje Scientologická církev protidrogový maraton, jehož trasa protíná Maďarsko a Scientologové seznamují veřejnost město a po městu a vesnici po vesnici s poselstvím Scientologické církve s nebezpečím drogové závislosti. Na přednáškách proti drogám ve školách a na náměstích měst, které vedou maršálové proti drogám se mládež a děti zavazují nebrat drogy a dostávají informace o nebezpečí drogové závislosti.

David Miscavige při slavnostním otevření nové scientologické církve v Budepešti

David Miscavige při slavnostním otevření nové scientologické církve v Budepešti

Darček pod stromček od Energie2 – lacnejší plyn spätne už od 7. decembra

Energie2 znižuje ceny plynu a elektriny v niektorých tarifách až o 20 %

Darček pod stromček v podobe cien zemného plynu nižších v niektorých tarifách až o 20 % dostanú odberatelia slovenskej spoločnosti Energie2. Navyše si nové znížené ceny budú môcť užívať nie až od 1. januára 2017, ale spätne už od 7. decembra 2016, kedy tento dodávateľ zmenil ceny plynu ako jediný. Výhodné ceny od Energie2 potešia aj odberateľov elektrickej energie, kde sa ceny zmenia k 1. januáru 2017 a v niektorých tarifách zákazníci dosiahnu úsporu viac než 20 %. Informuje o tom prevádzkový riaditeľ Energie2 Peter Poláček.

„Naše zníženie cien sa týka tých zložiek koncových cien pre odberateľov, ktoré sú v našej kompetencii. Zákazníci v rôznych kategóriách odberateľov tak pocítia konkrétne zlacnenie rôzne aj v závislosti od poplatkov za distribúciu. Môžeme ich však ubezpečiť, že budeme pri zemnom plyne opätovne lacnejší ako dominantný dodávateľ SPP a aj v porovnaní s ostatnými dodávateľmi patríme na popredné priečky. Rovnako tak pri elektrine budeme od nového roka lacnejší než dominantní dodávatelia na jednotlivých územiach SR a naše ceny budú aj pri porovnaní s ostatnými dodávateľmi v roku 2017 jedny z najnižších. Nové ceny sa týkajú tak doterajších zákazníkov, ako aj nových. Pokiaľ aj vy chcete mať v novom roku výhodnejšieho dodávateľa zemného plynu, elektrickej energie alebo oboch komodít, využite príležitosť a uzatvorte čo najskôr zmluvu so spoločnosťou Energie2,“ vyzýva P. Poláček.

Podľa zákona pri zmluve na dobu neurčitú musí medzi výpoveďou predchádzajúcemu dodávateľovi a nadobudnutím platnosti zmluvy s novým dodávateľom uplynúť aspoň jeden celý kalendárny mesiac. Ak zákazník stihne výpoveď v priebehu decembra, nové výhodnejšie ceny od Energie2 môžete mať od 1. februára 2017, pokiaľ tak urobí v priebehu januára, nové ceny sa ho budú týkať od 1. marca 2017.
„V praxi to znamená, že ročne ušetríte v porovnaní s odberom od dominantných dodávateľov až stovky eur, v prípade firiem sa ušetrené financie môžu pohybovať až v tisíckach eur. Platby za energie ukrajujú každý mesiac značnú časť z rozpočtu rodín i podnikateľov a preto je úspora na tomto mieste jedna z najúčinnejších. Pritom zmena si nevyžaduje žiadne veľké administratívne úkony a nedochádza pri nej ani k prerušeniu dodávky. Nový dodávateľ začne elektrinu alebo plyn dodávať hneď ako predchádzajúci dodávku ukončí. Nie je potrebné meniť elektromer či plynomer, ten totiž patrí distribučnej spoločnosti, ktorá zabezpečuje aj odpočet spotreby. Všetky potrebné kroky na zmenu dodávateľa urobí Energie2 a to bezplatne. Zákazník iba poskytne kópiu poslednej vyúčtovacej faktúry kvôli kontrole údajov, podpíše zmluvu o dodávke a plnú moc na zmenu. Zmluvu môžu zákazníci uzatvoriť prostredníctvom webu online alebo priamo u nich doma cez obchodníkov Energie2,“ uzatvára P. Poláček.
Energie2, a. s., je slovenská spoločnosť, ktorá dodáva elektrickú energiu a zemný plyn na slovenskom, českom, poľskom, maďarskom a chorvátskom trhu. Od roku 2011 spoľahlivo a profesionálne zásobuje elektrinou a plynom všetky typy firiem, organizácií, verejný sektor a desiatky tisícok domácnosti. Na slovenskom trhu funguje Energie2 už päť rokov, počas ktorých dokázala, že jej ceny patria k najlepším a pre zákazníka najvýhodnejším. Prioritou tohto dodávateľa je držať nižšie ceny zemného plynu a elektrickej energie ako tradiční dodávatelia, čo zabezpečuje úprava – zníženie cien vždy pri poklese cien dominantných dodávateľov. Tento cenový rozdiel v prospech zákazníkov si mieni udržať aj v budúcnosti. Ďalšou možnosťou, ako ušetriť s Energie2 je dĺžka viazanosti, pričom platí čím dlhšia viazanosť, tým väčšia úspora oproti dominantným dodávateľom. V ponuke má zmluvy s viazanosťou od 1 roku až po 6 rokov.
Ďalšie informácie sú na www.energie2.sk, info@energie2.sk , infolinka: 0850 166 066

Nábytek KOLINA je tak trochu jiný nábytek

Nábytek, všichni ho bytostně potřebujeme. Doprovází nás neustále, takřka na každém našem kroku. Důležité je vybrat ten správný, originální nábytek k vytvoření jedinečné atmosféry doma i ve firmě. Záleží jen na vás, vašemu stylu a celkovém ovládání interiéru. Pokud v této oblasti tápete, odpověď najdete na e-shopu www.nabytekkolina.cz nebo přímo v kamenné prodejně v centru Litvínova.

Naše motto „Nejlevnější nábytek v kraji“ plně vystihuje naší každodenní práci, přístup k zákazníkovi i samotný výsledek vašeho domova. Snažíme se vidět prostor, řekla bych tak trochu v jiném světle, „hraje si se slovy Nikola Berecová, majitelka obchodů nábytek KOLINA.“

V praxi to znamená, že výsledek cílíme na co nejlevnější a nejkvalitnější nábytek nejen v Severočeském kraji. Snažíme se přinášet do každého domova něco jiného – ať už je to obývací pokoj, kuchyně, ložnice nebo dětský pokojík.

img_20160514_122143
Na snímku Kamenná prodejna nábytku Kolina v Litvínově

„V prvé řadě se se zákazníkem bavíme o tom, jaký účel má nábytek splňovat a jakou atmosféru si přeje navodit. Samozřejmě, každý má jiné představy. Někdo přijde do kamenné prodejný nábytku v Litvínově takzvaně na jisto, přesně ví, jaký nábytek potřebuje. Často se nám ale stane, že zákazník potřebuje poradit s výběrem nové postele do ložnice nebo s kompletní výbavou nábytku například do dětského pokoje,“ vysvětluje Berecová.

img_20160514_122237
Na snímku Kamenná prodejna nábytku Kolina v Litvínově

Hra s nábytkem je pro zkušený tým profesionálů z nábytku Kolina skutečně zábava.

S nábytkem se dá čarovat, a když se to umí, výsledek pak příjemně překvapí vaše blízké i vás samotné.

„Nakonec pár slov k praktické stránce nábytku. Prachu se nikdo nezbaví – nevyhne a proto bychom se měli zajímat i o správnou údržbu. Nábytek Kolina klade velký důraz na sortiment a použité materiály, tak i na snadnou údržbu nábytku,“ uzavírá majitelka obchodu nábytek Kolina paní Nikola Berecová.

Kde nás najdete?

Nábytek Kolina patří mezi nejvýznamnějšího prodejce na Mostecku. Najdete nás v Litvínově, bývalé Elko – Prior, v prvním patře obchodního domu. Na adrese ul. 9. Května 2043, Litvínov.

Akce pro Vás!

Nábytek Kolina nyní nabízí slevy až 50% na vybraný sortiment zboží. Na e-shopu a webových stránkách www.nabytekkolina.cz  neleznete více, jak 30 tisíc položek nábytkářského zboží a bytových doplňků. Na e-shopu www.nabytekkolin.acz lze platit jak bankovním převodem, on-line platbou na Go Pay, hotovostní platbou na kamenné prodejně, tak samozřejmě nechybí ani úvěrové produkty tzv. zboží na splátky za velmi výhodných podmínek.

Navíc disponujeme dodávkovou autodopravou a  proto vám můžeme zakoupené zboží dopravit na vaší adresu případně, dle požadavků zákazníka vynést až do vašeho bytu či kanceláře.