Archiv pro měsíc: Prosinec 2014

Moderní stomatologie Praha pro děti i dospělé

Moderní stomatologie nabízí estetická a komplexní řešení pro mnoho problémů. Stomatologie praha 2 je dentální centrum, které poskytne péči dětem i dospělým. Základem je prevence, která předchází mnoha problémům do budoucna. Není dobré zanedbat pravidelné půlroční prohlídky u vašeho zubaře praha. Může se přijít na počínající problémy a zabránit jejich rozšíření. Pokud vyžadujete vysoce profesionální péči spolu s příjemným prostředím, určitě vás nová klinika nadchne a nebude pro vás takový stres se sem vracet.

Komplexní péče o chrup

Zubní ordinace praha 2 se postará o váš krásný úsměv a zdravý chrup. Komplexní péče zahrnuje řešení zubních kazů, bělení zubů, dentální hygienu praha, léčbu paradentózy a zubních váčků, a také estetická řešení mnoha problémů. Jde například o implantáty zubů, nové korunky, estetické fasety nebo inlay. Odborníci se postarají o urgentní případy díky zubní pohotovosti, což je velmi žádaná služba.

Praktické zubní implantáty

Zubní implantáty praha jsou novinkou, která nahradí chybějící zuby. Jde o jakési náhradní kořeny, které se aplikují do kosti. Na ně se pak připevňují korunky, protézy a můstky. Implantáty se vyrábějí z titanu, takže jsou velmi odolné a tělo je dobře přijímá. Procedury se nemusíte bát, vše se dělá bezbolestně, s místním znecitlivěním nebo v celkové anestezii, podle situace. Zákrok díky tomu není tak nepříjemný, a výsledek stojí za to. Stomatologie praha se postará o to, aby váš úsměv byl zase krásný a chrup dobře fungoval.

Dentální hygiena je velmi důležitá

Velmi důležitá je i dentální hygiena praha 2. Profesionální čištění zubů zbaví chrup nežádoucí pigmentace nebo zubního kamene. Nápomocná je i názorná instruktáž čištění chrupu, takže už nebudete tápat, jak zvládat doma zubní hygienu. Zubař praha 2 se komplexně postará o vaše zuby pomocí nejnovějších metod, se kterými budete jistě spokojeni.

Autobaterie je nezbytnou součástí automobilu

Zdrojem energie pro nastartování motoru automobilu slouží autobaterie. Zajišťuje také napájení různých spotřebičů v autě v době, kdy není do chodu uveden motor. Alternátor baterii dobíjí, jakmile začne motor běžet, aby byla zase přichystána pro svou funkci. Za chodu motoru rovněž alternátor dodává energii nejen motoru, ale i spotřebičům ve vozidle. Jelikož dnes roste zátěž těchto baterií ve vozidlech, je často nezbytností jejich dodatečné nabíjení. K tomu slouží nabíječky autobaterií. Ty jsou nutné i při poruše dobíjení, pokud jej alternátor sám nezvládá.

Testery akumulátorů pro zjištění stavu baterie

Vybít baterku do auta je poměrně snadné. Stačí k tomu trocha zapomětlivosti. Poslouží třeba i přes noc rozsvícená světla a ráno už nenastartujete. Ovšem baterie trpí i městským provozem, častými starty, krátkými ujetými trasami, vyskytnout se mohou i různé závady na dobíjecí soustavě nebo nadměrný odběr proudu spotřebiči. Pravidelnému dobíjení se většinou nevyhneme, pokud vozidlo zatěžujeme a používáme nepravidelně. Jak zjistíme stav nabití naší baterie v autě? Poslouží nám k tomu testery akumulátorů a baterií. Ty zjišťují stav nabití, životnost a poslouží k rychlé diagnostice. Vybírejte zařízení od renomovaných výrobců, zbytečně šetřit se nevyplácí.

Co když se baterka do auta vybije?

Pokud selže autobaterie, je možné nastartovat přes startovací kabely. Ty je dobré mít po ruce. Baterie může být vybita, pokud nechat běžet autorádio, světla, nebo třeba když je extrémní mráz. Pořiďte si tyto kabely kvalitní a profesionální, aby v nepříjemné situaci neselhaly. Vyrobeny jsou z kvalitní mědi, důležitou součástí jsou i jejich svorky. Nenechte se nalákat na rádoby výhodné nabídky v obchodních domech nebo na čerpacích stanicích, tyto výrobky jsou většinou nekvalitní. U elektrických automobilů jsou využívány trakční baterie. Dále je najdeme i na lodích, karavanech, v manipulační technice, golfových vozících a na dalších zařízeních. Tyto baterie jsou zkonstruovány pro časté vybíjení a nabíjení. Jejich elektrody se tak neopotřebovávají a je dobré nechat je úplně vybít.

Sníh vydrží i přes mírné oteplení

Mrazy nakonec nebudou tak silné, jak se ještě minulý týden předpokládalo, ale zimní ráz počasí ve všech polohách převládne po celý tento týden. V noci bude hodně záležet na množství oblačnosti, té by mělo být během týdne éně na východě území než směrem k západu a proto tam budou mrazy o poznání silnější než na zbytku území, kde je bude zmírňovat velká oblačnost, v úterý večer a v noci na středu zejména na západě i sněhové srážky. Dnes v Čechách na celém území napadl sníh, utvořila se slabá sněhová pokrývka většinou od 2 do 8cm, nejvíce sněžilo ráno a dopoledne. Srážky od severu ustávají a dojde i k ubývání oblačnosti.

Zimní počasí zatím neustoupí, jen nebude nijak extrémní

Mráz zeslábne na Nový Rok

Silnější mrazy a hlavně trvalé mrazy ve všech polohách očekáváme do prvního lednového dne, bude se jednat tedy o ledové dny s teplotou zápornou. Na západě Čech může dojít k vzestupu teploty na 0°C už ve středu a ve čtvrtek, na zbytku území by měly teploty zůstat celý den záporné. V pátek poprvé vystoupí v nejnižších polohách na +2°C. Kolem bodu mrazu se budou pohybovat i v sobotu, poté se zřejmě slabě ochladí a to po přechodu studené fronty od SZ, která přinese další srážky, opět čistě ve formě sněžení. Sněhová pokrývka bude v nižších polohách přes den odtávat jen částečně a tam, kde leží více než 3cm sněhu, měla by se udržet. Tvořit se bude od večera vždy ale náledí a zmrazky, od pátku na četných místech.

Předpověď počasí na první dny Nového roku:

V pondělí bude zataženo a v Čechách od SZ sněžení, jinde srážky místy. Odpoledne ustávání srážek a od sever ubývání oblačnosti.

Minima: -5 až -9°C, na SV -12°C
Maxima: -7 až -3°C
Vítr: SZ/S 2-7m/s
Srážky: 0-5cm, Krušné hory 3-12cm
Pravděpodobnost: 85%

V úterý bude polojasno, od SZ oblačno až zataženo a na západě odpoledne občas sněžení.

Minima: -9 až -13°C, na sněhu -15°C
Maxima: -9 až -5°C
Vítr: S/SZ 1-5m/s
Srážky: 0-3cm
Pravděpodobnost: 30%

Ve středu bude v Čechách velká oblačnost, místy slabé sněžení. Na zbytku území skoro jasno až polojasno, ojediněle mrznoucí mlhy. Během dne ubývání oblačnosti i v Čechách.

Minima: -4 až -8°C, na SV/V -7 až -12°C
Maxima: -6 až -2°C, na Z 0°C

Ve čtvrtek předpokládáme skoro jasno, ráno a dopoledne možnost výskytu mrznoucích mlh.

Minima: -7 až -11°C
Maxima: -1 až +3°C

V pátek bude polojasno, ojediněle mrznoucí mlhy. Od SZ přibývání oblačnosti a déšť nebo smíšené srážky, ojediněle i mrznoucí déšť.

Minima: -2 až -6°C, oteplování
Maxima: -1 až +3°C


Od soboty do pondělí bude oblačno až polojasno, místy přeháňky. Na frontách zataženo a přechodně srážky četnější. Srážky budou opět převážně sněhové, v nejnižších polohách odpoledne i smíšené.

Minima: -1 až -5°C, postupně -3 až -8°C
Maxima: -3 až +2°C

 

Šťastný Nový rok 2015 přeje společnost Meteo Aktuality všem, kteří zamíří na naše různé stránky a kteří budou číst kdekoli naše aktuality o počasí.

Tepelná čerpadla, online ceník a jak výhodně zvolit tepelné čerpadlo

Co je to tepelné čerpadlo?

Tepelné čerpadlo je inteligentním, bezpečným a úsporným systém zajišťující tepelný komfort domácností na mnoho desítek let a právě proto vyžaduje zkušeného dodavatele.

 

Jak se pozná kvalitní tepelné čerpadlo a cena?

Tepelné čerpadlo je pro klienta nezanedbatelnou částku, neboť se jedná o dlouhodobou investici, která má v závěru zákazníkovi ušetřit více než polovinu finančních nákladů na energie.

Tato výsledná úspora je závislá na mnoha okolnostech:

 • na kvalitě tepelného čerpadla – v parametrech produktu,
 • na obsahu dodaného produktu – dopravě a montáži tepelného čerpadla.

 

 

Čeho se vyvarovat?

 • Při zakoupení tepelného čerpadla Vám nedoporučujeme pořizovat daný produkt od několika dodavatelů, ale jen od jednoho prodejce vždy s montáží, projektem a uvedením do provozu. Při koupi nesloženého tepleného čerpadla musíte počítat s dalšími nemalými výdaji na přizpůsobení systému a následnou montáž!  Zvolte si proto raději moderní tepelné čerpadlo, které už výrobce kompletně sestavil a které bylo řádně vyzkoušeno v provozu.
 • Dalším bodem, značícím kvalitu produktu je délka působení dodavatele na  trhu, pořizovací cena, ale i absence potřebných věrohodných dokladů.
 • V ČR působí na konkurencí zahlceném trhu s tepelných čerpadel několik českých a zahraničních výrobců a dodavatelů. Úsporné vytápění s. r. o. je prodejcem tepelných čerpadel s 10letou tradicí a čistým svědomím. 90% našich klientů nás zvolilo díky doporučení již spokojených uživatelů.
 • Firma se především specializuje na obnovitelné zdroje energie, a to hlavně k využití
 • těchto energií pro ohřev vody, vytápění a pro výrobu elektrické energie.

 

 

Proč zvolit české high-tech Master Therm?

 • pro svou kvalitu
 • svědčí o tom 6 tisíc prodaných tepelných čerpadel v tuzemsku i zahraničí (Velká Británie, Německo, Švýcarsko, Holandsko, Polsko, Slovensko),
 • získání 11 významných ocenění na mezinárodních výstavách,
 • získání prestižního britského certifikátu BBA,
 • získání certifikátu systému řízení kvality dle normy ISO 9001:2008,
 • získání certifikátu Strojírenského zkušebního ústavu státní podnik Brno
 • získání protokolu o posouzení shody typu a vlastností výrobku
 • spolehlivý výkon a životnost svých produktů
 • dlouholeté odborné zkušenosti
 • dlouhodobou péči, serioznost, servisní služby a nadstandardní záruky.

Century 21 – Jsme tu pro Vás

Ať již se chystáte na prodej nemovitosti, nebo je Vaším cílem nákup nemovitosti, která bude sloužit jako kancelářský prostor nebo Vaše nové bydlení, ideální volbou je realitní agentura Century 21. Na základě pozitivní zkušenosti s Century21 můžeme směle tvrdit, že společnost poskytuje kvalitní službu realitního makléře a může se pyšnit dokonalou komunikací se zákazníkem, kterému vždy přesně porozumí a je schopna vyjít vstříc jeho očekáváním a předpokladům.

Cílem firmy Century21 je poskytnout klientovi maximální přehled o obchodované nemovitosti, proto je klíčová dobrá příprava nemovitosti před nafocením a prezentace nemovitosti. V případě zájmu o navázání spolupráce se společností Century21 můžete navštívit oficiální internetové strányk společnosti, případně využít dostupných blogů a internetových fór, na kterých naleznete reference o společnosti publikované bývalými klienty firmy.

Pokud by Vás zajímali další reference ohledně společnosti Century 21, rozhodně doporučujeme navštívit oficiální, přehledně koncipované webové stránky společnosti, případně můžete pro další zkušenosti s Century21 zkusit prozkoumat některé z internetových fór či blogů, které se zabývají problematikou současného trhu s nemovitostmi a které rozebírají jednotlivé společnosti působící na tomto trhu.

Cílem firmy Century21 je poskytnout klientovi maximální přehled o obchodované nemovitosti, proto je klíčová dobrá příprava nemovitosti před nafocením a prezentace nemovitosti. V případě zájmu o navázání spolupráce se společností Century21 můžete navštívit oficiální internetové strányk společnosti, případně využít dostupných blogů a internetových fór, na kterých naleznete reference o společnosti publikované bývalými klienty firmy.

Pokud by Vás zajímali další reference ohledně společnosti Century 21, rozhodně doporučujeme navštívit oficiální, přehledně koncipované webové stránky společnosti, případně můžete pro další zkušenosti s Century21 zkusit prozkoumat některé z internetových fór či blogů, které se zabývají problematikou současného trhu s nemovitostmi a které rozebírají jednotlivé společnosti působící na tomto trhu.

 

 

 

 

 

 

 

Výrobník ledu, užitečný pomocník

Výrobníky ledu a jeho zásobníky naleznou místo v mnoha provozech, podnicích i domácnostech. Všude, kde se nabízejí chlazené nápoje s příměsí ledu je nutno mít kvalitní výrobník ledu. Bez něj se neobejdete. Jedná se třeba o restaurace, rychlá letní občerstvení nebo různé bary. Tady je nutnost mít stále velkou zásobu. Využití je ale i v místech kde se něco neustále chladí, například suroviny. Jedná se o laboratoře, výrobny, prodejny ryb, zdravotnická zařízení, obchody a mnoho dalšího. Kde led vzít i v teplém letním počasí?

Led je potřeba vyrobit i skladovat

Výrobník ledu Brema je velice profesionální a nabízí několik druhů a kategorií. Především si dejte pozor při koupi na to, jaká je výrobní kapacita tohoto zařízení. Pro různé účely je nutná jiná kapacita. Každé zařízení vyprodukuje jiné množství ledu za 24 hodin. Od toho se vše odvíjí. Mnohdy je dobré mít i zásobník na led, abyste jej měli stále po ruce v dostatečném objemu. I externí zásobníky mají různou kapacitu.

Různé typy ledu

Vytvářený led může mít různou strukturu. Jsou to kostky, kalíšky, ledová tříšť nebo šupinový led. Každá forma má trochu jiné využití. Kupte si tedy vhodný profesionální výrobník ledu právě pro vaše účely. Šupinový led nalezne uplatnění ve zpracování masa, mléka, ryb, v chemickém průmyslu a obecně při chlazení potravin. Ledová tříšť slouží k přípravě nápoje o stejném názvu, využije se v oblasti veřejného stravování, a také ve zdravotnictví nebo farmacii při uchovávání vzorků. Kalíškový led je velmi čistý, hodí se do zařízení, která disponují méně kvalitní vodou. Kostkový led se hodí do sklenic a nápojů. Kromě pořízení přístroje, který bude vaším velkým pomocníkem, a vytvoří led v té optimální formě, zainvestujte i do zásobníku ledu, abyste nikdy neměli nedostatek.