Archiv pro měsíc: Prosinec 2013

Obliba internetových magazínů prudce stoupá

Možná jste si toho všimli také, ale zatím co televizním stanicím sledovanost spíš upadá, magazínů na internetu přibývá jak hub po dešti, a co víc daří se jim. Některé z nich jsou totiž velmi kvalitní.

Magazíny nabízí články zdarma, kdykoliv a odkudkoli

Internetové magazíny mají mnoho trumfů, kterým tištěná či televizní zpravodajství mohou jen těžko konkurovat. První velkou výhodou je dostupnost, drtivá většina internetových magazínů nabízí své články zcela zdarma. A hlavně v době kdy má každý chytrý telefon, notebook, tablet či jiná chytrá zařízení si mohou články přečíst kdykoli kdy mají čas a náladu a rovněž i odkudkoliv.

Psané pro radost a ne pro peníze

To ovšem není samozřejmě jedinou výhodou. Na rozdíl od velkých společností jsou magazíny spíš věcí zájmovou. Lidé je tedy píší, protože je to opravdu baví, a protože se zajímají o to, o čem píší, a ne protože jsou za to placeni. To se často samozřejmě velmi výrazně odráží na práci samotné.

Tematicky vyhraněné

Pokud se věnujete zajímavému koníčku, který však není nějak víc rozšířen, byl by asi docela problém najít například tištění magazín s touto tématikou. Bohužel by se jej nevyplatilo tisknout. Avšak internetové magazíny? To je něco jiného, některé jsou tematicky velmi vyhraněné a jsem si téměř jistá, že najdete zajímavý a kvalitní blog psaný česky či anglicky téměř na cokoli, co vás zajímá.

 

Žijeme v informačním věku, kdy náš úspěch závisí na tom, jak rychle dokážeme získat a zpracovat ty správnéinformace, a jak s nimi umíme následně naložit. Denně jsme zahlcováni obrovským tokem informací a vybrat si z nich ty potřebné, občas opravdu není snadné.

ACG-Real – Stavební a developerská firma

Hledáte stavební a developerskou firmu s bohatou historií, zkušenostmi a praxí? ACG-Real s.r.o. je ta správní volba. ACG-Real neboli Associated Construction Group – Real  s.r.o. je obchodní značka dříve sdružení fyzických osob, které zahájilo činnost především v pozemních a inženýrských stavbách. Úspěchy tohoto sdružení si žádaly lepší zastřešení a to vedlo ke vzniku ACG-Real s.r.o.

Konsorcium ACG-Real zaměstnává odborníky se zkušenostmi z řízení a realizací staveb. Pyšnit se může realizací takových projektů, jako je výstavba hlavního terminálu letiště Ruzyně, centrála Všeobecné zdravotní pojišťovny nebo centrála České spořitelny. Hlavní náplní podnikání konsorcia ACG-Real je stavební a developerská činnost. Konsorcium mj. zajišťuje kompletní výstavbu tak zvaně na klíč, včetně projekční a inženýrské činnosti. ACG-Real realizuje i jednotlivé dílčí práce stavební výroby jako jsou monolitické konstrukce, zdění, omítky, betonové potěry, fasády, krovy, krytiny, střechy, vodohospodářské práce, přípojky kanalizace, vody nebo komunikace. Sdružení má v současné době k dispozici zedníky, tesaře, sádrokartonáře, malíře, elektrikáře, vodáky a topenáře. Speciálně pro SVJ realizuje rekonstrukce bytového jádra, malování, natěračské práce, podlahy, výměnu oken, fasády a zateplení či vnitřní práce. Samostatnou oblastí je pak developerská činnost, kde ACG-Real vyhotovila projekt Residence CITY na Praze 6.

Associated Construction Group – Real  s.r.o. si zakládá na kvalitním provedení zadané práce, seriózním jednání a průhlednosti zhotovování zakázky. ACG-Real má zájem na péči o každého zákazníka a budování konstruktivního přístupu. Společnost má hlavní pobočku v Táboře, ale působí po celé ČR.

 

Jsme stavební firma z více jak 10 letou praxí. Zajistíme pro Vás kompletní stavební činnost. Přidejte se k mnoha spokojeným zákazníkům…www.acg-real.cz

VSelektrokomplet – Centrální vysavače

Naše firma spolupracuje se značkou Beam Electrolux, která má dlouholetou tradici ve výrobě centrálních vysavačů. Firma Electrolux je největším světovým výrobcem a propagátorem centrálních vysavačů.

Centrální vysavače, výrazně zkvalitňují čistotu klimatu v interiérech a patří k významným pomocníkům v boji s alergiemi a jednoduchosti v úklidu. K dalším velkým výhodám centrálního vysavače, patří samozřejmě tichý provoz a v hlavně pohodlí či jednoduchost při manipulaci.

Naše centrální vysavače jsou vhodné – do domácností, tj. bytů a rodinných domů, komerčních prostor, průmyslových objektů.

Nikdo dnes nepochybuje o tom, že centrální vysavače jsou zařízení, které úklid výrazně zjednoduší a zpříjemní. Jejich hlavní výhodou je ale fakt, že veškeré nečistoty – prach, bakterie i alergikům nebezpeční roztoči jsou vysáváním odváděny mimo obytné prostory. Vynález, jehož služeb užívá lidstvo už víc než padesát let, se tak stává stále důležitější nejen pro naše pohodlí, ale především i pro naše zdraví. Vysávání centrálním vysavačem to rozhodně není jen přání, ale pokud se rozhodnete mít takového pomocníka je to příjemná realita. Je připraven nám nepříjemné domácí práce co nejvíce usnadnit.

Centrální vysavače hlavně pomáhají velmi efektivně s úklidem místnosti. Oproti vysávání standardním vysavačem jsou centrální vysavače jednodušší – vysáváte dlouhou, pružnou a lehkou hadicí, kterou zapojíte do zásuvky na zdi a nemusíte s sebou nosit těžký agregát s motorem. A když skončíte, hadici vytáhnete a zásuvku zavřete. Můžete si vybrat z několika různých modelů sacích agregátů, všechny s vysokým sacím výkonem a účinnými motory. Samozřejmě si můžete vybrat z nabídky sad příslušenství s mnoha komponentami. Centrální vysavače vysávají velmi tiše – výkonná jednotka je umístěna mimo obytné prostory (sklep, garáž) a nejste tudíž rušení hlukem. Při vysávání si můžete bez problémů třeba telefonovat.

Pokud však máte o instalaci centrálního vysavače zájem či jen uvažujete, naše firma vám nabízí příjemnou službu. Stačí zavolat a pak poslat poštou či elektronicky půdorysy a plánek objektu. V naší firmě vám vypracujeme, (dle vašeho přání) návrh rozvodu centrálního vysavače s umístěním sací jednotky, zásuvek a podlahových štěrbin včetně nezávazné cenové nabídky. Kontaktovat nás můžete přímo nebo také naše obchodní zástupce, kteří vám rádi poradí!

Více info na: http://www.vselektrokomplet.cz

Skyfone mobile – Volejte levněji s virtuálem

Přání a potřeby našich zákazníků jsou pro nás na prvním místě. Vždy se snažíme najít v nabízených službách kompromis mezi obchodem a zajímavou cenou pro naše zákazníky. Nejlevnější volání v ČR neslibujeme, ale velmi rádi slíbíme, že čím nás bude v naší síti více, tím rychleji budeme ceny k Vaší spokojenosti snižovat. Žádné závazky a nevýhodné smlouvy od nás nečekejte, smlouvu s námi uzavíráte na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou k poslednímu dní měsíce následujícího po podání výpovědi.

V rámci našich tarifů hovory účtujeme férově a to od druhé minuty po vteřinách. Náš zákazník tedy vždy zaplatí skutečně jen to, co provolá. Budeme velmi rádi, pokud se k nám také přidáte a stanete se dalšími spokojenými a věrnými zákazníky Skyfone mobile.

Co Vám můžeme nabídnout

  • Neslibujeme nejlevnější volání, ale rádi Vám slíbíme, že čím nás bude v síti více, tím rychleji budeme ceny snižovat.
  • U cen nikdy nepoužíváme slovo „od“, není to slušné. Pokud bychom to dělali, tak například u tarifu SKY 100 máte prvních 100 minut od 0,97 Kč.
  • Účtujeme fér, to znamená, že po první provolané minutě je zbytek hovoru v rámci ČR účtován po vteřinách.
  • Férové účtování máme nastaveno i pro mezinárodní volání (odchozí volání z České republiky do ostatních zemí).
  • Už žádné dlouhodobé smlouvy se závazkem, u nás je smlouva na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou k poslednímu dni následujícího měsíce.
  • Přenést mobilní telefonní číslo do sítě Skyfone můžete od kteréhokoli českého operátora. Přenos čísla trvá přibližně 4 dny.