Archiv pro měsíc: Únor 2016

Byty Koti Hostivař II – nadčasové byty pro každého

V hlavním městě Praha vyrůstají nové čtvrti a ty starší se renovují a architekti se snaží jim vdechnout nový život. Ve více částech Prahy vyrůstají nové byty. Podobně je to i v Praze 10, v části Hostivař.

Čím je část Praha – Hostivař zajímavá?

Historicky jde o vesnici, která se nachází v blízkosti Prahy. Nejstarší písemná zmínka je z roku 1068, tehdy se vesnička vzpomíná jako Gostiwar. Během středověku prošla různým vývojem, ale stále to byla malá obec. V roce 1890 měla 1326 obyvatel, které žily v 122 domech. V roce 1922 byla připojena k hlavnímu městu Praha.

Hostivař patří do městské části Praha 15. Jako součást Prahy zaznamenala tato část významnou rozvoj, na jejím území vznikly celé čtvrti obytných domků, průmyslová oblast a několik menších a větších sídlišť. Od dob socialismu v této části Prahy rozvoj pokračuje a pokračuje se ve výstavbě nových bytů. Kromě novostaveb, je v této městské části i velmi pěkný park a okolí říčky Botič.

Jaké byty stojí za pozornost v této části Prahy?

Při výběru bytu v této lokalitě si třeba dobře zvážit, zda jde o starší byt nebo novostavbu. Starší byty může mít sice nižší cenu, ale jejich nevýhody se projeví postupně – jde například o vyšší energetickou náročnost nebo vyšší náklady na opravy a údržbu.

Jedním z nových stavebních projektů je i Byty Hostivař, což je bytový komplex od developera YIT. Jde o novostavbu určenou pro mladé rodiny a tomu jsou přizpůsobeny i další aspekty.

Čím je významný projekt Byty Hostivař?

Byty Hostivař jsou stavební projektem developera YIT. A to už něco říká – jde totiž o finského developera, který se snaží kvalitně budovat své jméno a přinášet kvalitní bydlení, v centru města a zároveň v blízkosti přírody.

V blízkosti se nachází několik možností pro relax a aktivní odpočinek – Hostivařská přehrada, okolí říčky Botič nebo blízký přírodní park Meandry Botiče.

Byty Hostivař jako komplex bytových domů je již dokončen a očekává své posledních obyvatel. V průběhu 3 let byly téměř všechny byty vyprodány a zbývá už jen několik bytů na prodej. Kromě výborného okolního prostředí se však dá očekávat, že hodnota těchto bytů půjde nahoru. A proto by se měly případní zájemci pospíšit.

Pokud bychom hovořili o dostupnosti do ostatních částí Prahy, určitě je třeba zmínit, že v těsné blízkosti Bytů Hostivař je zastávka tramvaje a ve vzdálenosti 10 minut je zastávka příměstského vlaku. Také jsou zde zastávky autobusů.

Ohledně občanské vybavenosti je na tom tato lokalita také velmi dobře. Nachází se zde obchodní centrum, obchodní a zábavní centrum, mateřská a základní škola a několik dalších možností.

Dá se tedy říci, že v městské části Hostivař jsou Byty Hostivař od YIT velmi dobrou volbou pro nové bydlení pro mladé rodiny.

 

Zdroje:

Byty Hostivař

Hostivař

Vývoj trhu s nemovitostmi v Praze

Pražský trh s nemovitostmi vyčnívá v rámci celé republiky zejména díky své velikosti, neboť právě zde se odehrává více než polovina všech obchodů. Jaké jsou tedy současné trendy na pražském trhu s byty? Nejprve je rozhodně třeba podotknout, že mírný růst cen nemovitostí v Praze a okolí, zhruba do vzdálenosti 30 kilometrů, lze očekávat i v letošním roce.

Růst trhu s novým rezidenčním bydlením

Stále roste poptávka po novostavbách bytových jednotek, spolu s tím je patrný i velký zájem o hodnotnější nemovitosti v lukrativních pražských lokalitách. Mezi jednotlivými lokalitami a developerskými projekty lze však pozorovat poměrně velké cenové rozdíly, ale i rozdíly co se týče kvality jejich služeb.

Bydlení ve vlastním

Trend bydlení ve vlastní nemovitosti se z ostatních zemí Evropské unie pomalu, ale jistě dostává i k nám. Lidé si čím dál častěji uvědomují, že bydlení ve vlastním přináší spoustu výhod. Díky přetrvávajícím nízkým úrokovým sazbám se pro nákup bytu rozhodnou i lidé, kteří by o hypotečním úvěru nikdy neuvažovali. Jejich počet roste i díky celkovému růstu ekonomiky a bytové výstavby.

Nemovitosti jako investice

Nemovitosti skrývají obrovský potenciál pro zhodnocení peněz. Jedná se totiž o velmi stabilní investici, která se trvale mírně zhodnocuje. Tento potenciál objevuje stále více lidí. Neklesající investiční aktivity do nemovitostí pořizovaných zejména za účelem dalšího pronajímání podporují další rozvoj trhu s nemovitostmi v Praze a okolí.

Realitní makléři versus developeři

Velmi málo lidí však při nákupu nemovitosti využívá služeb realitního makléře. Stále zde panuje obrovská nedůvěra, mnoho potenciálních klientů navíc odradí výše provize za zprostředkování nákupu nemovitosti. Čím dál více developerů však nabízí své nemovitosti přímo, prodej bytu Praha navíc zahrnuje i veškeré poradenské a právní služby. Většina z nich nabízí svým klientům i zajištění financování koupě nemovitosti.

Výhody nákupu bytu přímo od developera

Nákup bytu může být poměrně komplikovanou záležitostí, obzvlášť v místech, kde jsou nové byty Praha velice žádaným artiklem. Koupě bytu od developera přináší řadu výhod. Jednáte totiž s developerem přímo, bez zbytečného zprostředkovatele. Díky tomu máte stavební práce více pod dohledem. Můžete také ovlivnit spoustu věcí a celý proces je navíc mnohem jednodušší.

Velký výběr a možnost úpravy dispozice bytu

Rozhodně největší výhodou při koupi bytu v novostavbě je skutečnost, že si můžete vybrat byt, který se dispozicím a orientací nejvíce přiblíží vašim představám o ideálním bydlení. Chcete bydlet v nejvyšším patře, abyste měli z terasy pořádný výhled? Preferujete naopak zlatou střední cestu, například třetí patro? Není problém! Vybrat si také můžete, na kterou stranu bude váš byt orientován, což oceníte, jestliže si nedokážete představit ráno bez slunečních paprsků. V novostavbách samozřejmě najdete byty nejrůznějších velikostí, přesně podle vašich potřeb. Součástí velké části bytů jsou i žádané prostorné terasy, které vám mnohdy vynahradí menší zahrádku.

Ve fázi výstavby můžete rovněž ovlivnit i dispoziční řešení bytu. Jednoduše tak posunete příčky mezi pokoje a například si zvětšíte koupelnu, pokud chcete, aby se vám tam vešla rohová vana. Jindy zvětšíte obývací pokoj na úkor ložnice, zdá-li se vám zbytečně prostorná.

Při výběru bytu neopomeňte myslet i na další součásti, které byste mohli potřebovat. Jedná se zejména o sklep, komoru nebo parkovací stání. I zde představuje výběr bytu v novostavbě značnou výhodou, neboť nabídka těchto prostor je velká, ale samozřejmě časově omezená.

Výběr standardního a nadstandardního vybavení

Developeři se stále častěji snaží klientům vyjít vstříc i co se týče nabídky standardního zařízení. Při individuálních úpravách bytu je přímá komunikace s developerem k nezaplacení. Ten se vám vždy bude snažit vyjít vstříc, případně vám může zprostředkovat i služby architekta, který vám s výběrem nadstandardního vybavení rád poradí. Kromě dispozičních úprav tak můžete ovlivnit i vzhled koupelny a toalety a jejich uspořádání, rozmístění elektrických zásuvek, svítidel a podobně. To jsou navíc všechno věci, které je později mnohem nákladnější předělat, když si je při pořizování bytu nemáte možnost vybrat dle svého vkusu.

Použití nejnovějších materiálů a technologií

Při koupi bytu v novostavbě si můžete být jisti, že byly použity nejmodernější materiály i technologie pro jeho stavbu. To se nepochybně projeví i mnohem větším komfortem.

Samozřejmostí už bývají například protihlukové příčky, které vám, zejména pokud jste dosud bydleli v panelovém domě, budou připadat jako dar z nebes. Použití nejmodernějších materiálů se samozřejmě projeví i menšími náklady na bydlení. Za energie, zejména za teplo, zaplatíte ve výsledku mnohem méně, navíc kvalita života v energeticky méně náročné budově je nesrovnatelně vyšší. V případě pasivních nebo nízkoenergetických staveb bývá tato úspora ještě markantnější.

Právě v této souvislosti je důležité mít i během stavby objektu možnost komunikovat s developerem, který by vám měl umožnit prohlídku i rozestavěného bytu.

Reklamace případných nedostatků a vad

Při převzetí bytu je důležité vše si řádně prohlédnout a důkladně zkontrolovat. Případné nedostatky developer musí neprodleně napravit. I přesto se ovšem může stát, že nějaká vada se projeví později. V takovém případě můžete uplatnit záruku, solidní developer vám jistě vyjde vstříc a vadu co nejrychleji odstraní.

Komplexní služby

Při koupi bytu přímo od developera se nemusíte bát, že se budete muset starat o zhotovení smluv a podobně. Spektrum služeb poskytovaných developerem zahrnuje i služby právní, tedy přípravu veškerých potřebných smluv. Většina developerů nabízí také pomoc se zajištěním financování nemovitosti. Specialista vám pomůže vybrat nejvhodnější způsob financování a zařídí za vás jednání s bankou a dalšími úřady. Vězte, že tento komplexní servis vám může ušetřit nejen spoustu času, ale i peněz.

Díky nákupu bytu v novostavbě by celkové financování mělo být jednodušší. Nemělo by totiž stát, že odhad ceny nemovitosti bude nižší, než je kupní cena. Proto tedy nehrozí, že by vám banka nepůjčila požadovanou částku.

 

Sami vidíte, že nákup bytu přímo od developeru může být velmi výhodný. Není proto vždy nutné obracet se na realitní kancelář. Celý proces může být pro vás mnohem jednodušší, s mnohem lepšími výsledky.

Elektrická kladiva s výraznou slevou!

elektrická kladiva

Elektrická kladiva

Potřebujete ke své práci Elektrická kladiva a rozhodli jste se pro koupi nového? Do naší nabídky jsme zařadili několik novinek, které Vás ohromí svojí funkčností, designem a v neposlední části také přijatelnou cenou. Tento druh kladiv se hodí k vrtání otvorů do betonu, železobetonu a nebo kamene. Jedná se o kvalitní výrobky, které jsou vyrobené z odolných materiálů. Některá elektrická kladiva mají pneumatický příklep, který poskytuje menší množství úderů s mnohem větší sílou. Do naší nabídky jsme zařadili prověřené výrobce, na které se můžete spolehnout. Patří mezi ně například Bosch, Makita, Skil nebo Narex. Jelikož je tato kategorie docela obsáhlá, rozdělili jsme nabídku do přehledných kategorií. Vybírat můžete mezi Vrtacími kladivy SDS plus, SDS max, sekacími nebo bouracími. Jelikož se jedná o nářadí, které má takto široké využití, nemělo by chybět v žádné profesionální i hobby dílně. Díky široké cenové relaci s u nás vyberou zákaznici, kteří chtějí levné, ale i dražší nářadí. U nás si můžete vybrat i z velké řady značkového příslušenství.

Spousta zajímavých slev a akcí!

Jelikož se jedná o nářadí, které má vyšší pořizovací cenu, připravili jsme pro Vás několik zajímavých akcí, v podobě dopravy zdarma. Abychom Vám nabídky kvalitní elektrická kladiva za přijatelné ceny, zlevnili jsme sortiment o několik desítek procent. Takže neváhejte a inspirujte se kompletní nabídkou, ve které jich naleznete více než dost. U nás nakoupíte kvalitní nářadí za skvělé ceny. Důležitý je pro nás spokojený zákazník, a proto se snažíme, aby byl Váš nákup co možná nejvíce výhodný. DO naší nabídky neustále naskladňujeme novinky, které přicházejí na trh. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a budete se moci věnovat práci, která byla pro Vás dříve velmi náročná.

A-derma kosmetika – kousek přírody pro Vaši krásu !

a-derma kosmetika

Je Vaše pleť problematická nebo podrážděná? Pokud přemýšlíte o kvalitní kosmetice, která by Vaší pleti pomohla, vyzkoušejte kosmetiku, která obsahuje výtažky ze zázračné rostliny Ovsa Rhealba, která pomáhá hojit drobné nedokonalosti pokožky a zklidňuje začervenalou pleť. Tato rostlina má protizánětlivé účinky a je vhodná téměř pro každého. A-DERMA KOSMETIKA se dokonale postará o Vaše tváře, ale i tělo. Tato kosmetika je vhodná pro celou Vaši rodinu včetně těch nejmenších dětí a miminek. Pokud i Vy bohužel trpíte na vysušenou a nedokonalou pokožku. Těšit se můžete na atraktivní ceny kvalitní kosmetiky. Neváhejte a prohlédněte si naši bohatou nabídku, ve které naleznete různé krémy, balzámy, tělová mléka, šampony a spoustu dalších produktů, které jsou šetrné k pokožce Vašeho těla. A-DERMA KOSMETIKA již přes 30 let využívá kouzla výtažků zázračné rostliny Ovsa Rhealba. Při pěstování této rostliny se dodržují přísné normy biologického zemědělství. Pěstuje se exkluzivně v jihozápadní Francii a to přírodně bez jakýchkoliv hnojiv, pesticidů a fungicidů.

Vyzkoušejte kouzlo přírody i Vy!

Chcete dát své pokožce tu nejlepší péči? Pokud ano, jsme si jisti, že právě A-DERMA KOSMETIKA je tou nejlepší volbou. Nenechte si ujít naši exkluzivní nabídku, která obsahuje spoustu kvalitních produktů pro celé Vaše tělo. Nyní se navíc můžete těšit na lákavé slevy, které dosahují až 40%! Udělejte si radost kvalitní kosmetikou, kterou si navíc zaručíte kvalitu Vaší pleti. Pokud Vám záleží na Vašem vzhledu a zdraví, lze toto všechno spojit v jedno. Laboratoře A-derma jako jediní na světě pěstují tuto odrůdu zázračné rostliny. Vyzkoušejte si i Vy kouzlo přírody. Kosmetika A-derma je na našem trhu s přírodní kosmetikou jednou z nejkvalitnějších a to díky své více jak třicetileté spolupráci s předními dermatology.

Originální softshellové bundy Loap za příznivé ceny !

softshellové bundy loap

Patříte mezi aktivní lidi a věnujete se rádi sportu nebo si užíváte každého počasí venku na čerstvém vzduchu? Pokud ano, měli byste myslet na vhodné oblečení, které Vás příjemně zahřeje. Neváhejte a prohlédněte si stylové kousky na Loap-outlet.cz, kde naleznete SOFTSHELLOVÉ BUNDY LOAP, které Vás zaručeně nadchnou. Vybírat si můžete z různých barevných variant, střihů a velikostí. Díky impregnované voděodolné vlastnosti pro Vás nebude déšť žádnou hrozbou. Tento typ bundy můžete nosit při sportu i běžném nošení. Nebaví Vás vybírání oblečení po obchodech? Pokud je tomu tak, neváhejte a využijte naší online nabídky, která obsahuje desítky různých modelů. Těšit se můžete na originální bundy od značky Loap v dámském, pánském i dětském provedení. SOFTSHELLOVÉ BUNDY LOAP mají moderní design, krásné barvy a vzory, především se můžou pyšnit funkčností. Výhodou těchto typů bund je to, že si pod ně nebudete muset brát několik vrstev oblečení. Neváhejte a vyberte si model přesně podle Vašich představ. Nabízené modely jsou nyní se slevou až 70%. Čeká Vás pestrá nabídka, která Vás zaručeně uchvátí. Těšit se můžete na starší i nové kolekce. Pokud nepatříte mezi příznivce veselých barev, zaručeně si přijdete na své. Pokud naopak patříte mezi příznivce veselých barviček, zaručeně si také přijdete na své.

Originální softshellové bundy v akci

Sháníte bundu pro volný čas nebo na běžné nošení do chladnějšího počasí? Poku ano, neváhejte a zaručeně si prohlédněte naši aktuální nabídku, která Vás zaručeně ohromí. Desítky různých typů pro celou rodinu, to si nesmíte nechat ujít! SOFTSHELLOVÉ BUNDY LOAP mají zajímavé vzory, které jsou neobvyklé a zaujmou hned na první pohled. Vybírejte si z širokého spektra různých barev a velikostí. Zaručujeme Vám, že si přijdete na své, ať jste žena, muž či dítě. Neváhejte a nenechte si ujít naši lákavou nabídku, ve které naleznete desítky různých modelů. Využijte lákavé akce, díky které si můžete pořídit slušivou softshellovou bundičku se slevou až 70%!