Archiv pro měsíc: Červen 2013

Zvládne firma dobře vyčistit Váš koberec?

Čištění koberců Pokud máte dojem, že by Váš koberec potřeboval nějakou profesionální péči a nechcete si utrácet svoje peníze za drahé vysavače, které sice mají různé funkce k dosažení extra čistého a voňavého koberce, tak si na vyčištění koberce pozvěte firmu, která se čištěním koberců zabývá. Potom můžete porovnat výsledek Vašeho a jejich snažení.

Brzký úklid:

Nebudete určitě čekat dlouho. Většina firem se snaží, aby bylo zákazníkovi vyhověno co nejdříve a hlavně v době, která zákazníkovi nejlépe vyhovuje. Pokud si budete vyhledávat úklidovou firmu, tak se dívejte, kde firma působí, abyste zbytečně neplatili víc peněz za dopravu. Pokud si vyberete firmu na webových stránkách, dozvíte se, jakým úklidem se firma zabývá. Některá firma se zabývá většími prostorami pro své úklidy, některá těma menšíma.

Na vyčištění koberců se většinou používá mokrá cesta z odsáváním. Takže se zkrátí doba schnutí. Voda s čisticím prostředkem je vháněna pod tlakem na plochu určenou k čištění a poté je vysávána zpět s různými nečistotami do sběrného tanku u stroju na čištění.Vlasce na koberci se tak opotřebovávají jen minimálně a dochází k jejich regeneraci.

Většina firem používá zdravotně nezávadné čisticí prostředky. Nejedná se jenom o čištění koberců, ale také na čištění čalounění, interiéru aut, čalouněných sedacích souprav, židlí apod. Stroje se postarají o hloubkové vyčištění.

Skvělé vyčištění:

Pokud si vyberete správnou firmu, očekávejte skvěle odvedenou práci. Firma se postará o skvělé vyčištění koberce, který zbaví nečistot a případných skvrn. Pokud si pozvete profi firmu, musíte počítat s tím, že nic není zadarmo. Každá firma má na svých webových stránkách ceník, který si můžete pečlivě prostudovat. Pak si sami zvážíte, jestli si úklidovou firmu pozvete. Jednou za čas se určitě tato služba zvládnout dá.

A co na to J&H Úklid?

Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

Stany HUSKY

V kategorii stany Husky dnes naleznete více jak 40 druhů stanů, které se v podstatě dají rozdělit do třech základních kategorií. Expediční, turistické a rodinné stany Husky. Pro každého z Vás se nejlépe hodí jiný stan, protože s ním plánujete dělat jiné věci. Stany HuskySTANY HUSKY


Vzhledem k opravdu široké nabídce stanů jsme se rozhodly Vám trošku pomoci s výběrem a upozornit na některé opomíjené detaily. V kategorii stany Husky dnes naleznete více jak 40 druhů stanů, které se v podstatě dají rozdělit do třech základních kategorií. Expediční, turistické a rodinné stany HUSKY. Pro každého z Vás se nejlépe hodí jiný stan, protože s ním plánujete dělat jiné věci. Někdo z Vás půjde do hor, někdo jiný pojede na vodu, jiný na fesťák, další raději na ryby anebo se rozhodnete vzít do přírody celou rodinu. Případně se stanem vyrazíte do přírody na kole. Jistě si tedy každý uvědomujete, že je velmi důležité si dobře rozmyslet jaký typ stanu je právě pro Vás ideální. Pamatujte také na to, že nejdražší neznamená vždy nejlepší. Stany HUSKY Vám pokryjí celou škálu typů i cenové rozmezí. Stačí si jen vybrat.

Stany Husky – Husky stany od největšího autorizovaného prodejce v ČR!


Veškeré stany Husky máme skladem a expedujeme je ihned


Než přejdeme k samotnému představení jednotlivých kategorií stanů, je třeba si také rozmyslet, jak velký stan budete potřebovat,. Pro 2, pro 3 nebo snad pro 8 osob. Nezapomeňme, že ve stanu bude spát určitý počet lidí, a že potřebujete také někde uložit své věci. Jako poslední důležité rozhodnutí je třeba si říci, jestli Vám stačí stan ze základní řady, který použijete jednou za sezónu, nebo stan HUSKY z vyšší řady, který Vám nabídne větší odolnost, životnost a jistotu spánku v suchu za velmi špatných podmínek i po několika odsloužených letech. Nyní si tedy pojďme říci něco o jednotlivých kategoriích Husky stany.

Ocelové šperky jsou známkou elegance – GOLDEX.cz

Chirurgická ocel se stala skutečným hitem současného šperkařství. Stačí se rozhlédnout kolem a přesvědčíte se sami, že mezi mladými lidmi ocelové šperky skutečně frčí! Šperky

Ocelové šperky od českého výrobce
Mládí dnes volí jednoznačně: současnost a budoucnost patří ocelovým šperkům! Buďte součástí nejžhavějších trendů a vsaďte na ocelové šperky. S těmito moderními a vkusnými ozdobami své dokonalé osobnosti jednoduše nemůžete udělat chybu. Chirurgická ocel se stala skutečným hitem současného šperkařství. Stačí se rozhlédnout kolem a přesvědčíte se sami, že mezi mladými lidmi ocelové šperky skutečně frčí! Začátek tohoto trendu spadá již o více než dekádu zpět a od té doby se ocelové šperky šíří mezi mládeží, ale i staršími ročníky raketovou rychlostí. Vyzkoušejte je i Vy a objednejte si svou ocelovou krásu.Šperkům dnes vévodí kvalitní ocelové šperky
Goldex je předním dodavetelem nejkrásnějších šperků ve špičkové kvalitě a jako takový nemůže v nabídce ocelových šperků zůstávat pozadu. Naopak! Ocelové šperky vyrobené z vysoce jakostní oceli 316L, označované jako chirurgická, jsou mimořádně vkusně a elegantně vyvedené a každý si při výběru přijde na své. Dejte šanci oceli a objednejte si skvělé moderní ocelové šperky. Goldex nabízí ocelové šperky ve špičkové kvalitě pro všechny. Goldex přináší skvělou nabídku těch nejkrásnějších ocelových šperků. Vybere si opravdu každý. Chcete dámské či pánské prsteny? Zalíbily se Vám náramky či přívěsky? Anebo preferujete destičky, křížky, písmenka, srdce či snad znamení zvěrokruhu? Ocelové šperky dodají Vaší osobnosti kouzlo nezávislosti a podtrhnou Vaše neodolatelné charizma. Buďte stoprocentně sví! Vyjádřete se prostřednictvím svých šperků a neváhejte a pořiďte si Vaše skvělé ocelové šperky nyní.

Luxusní nabídka obkladů do kuchyně

Každý den strávíte v kuchyni značné množství času, když připravujete jídlo pro svou rodinu a zajisté se i Vy chcete cítit příjemně v krásném a čistém prostředí. Proto se stěny kuchyně zdobí pěknými obklady a na podlahy se používá účelná dlažba. Obklady do kuchyněObklady do kuchyně
Každý den strávíte v kuchyni značné množství času, když připravujete jídlo pro svou rodinu a zajisté se i Vy chcete cítit příjemně v krásném a čistém prostředí. Proto se stěny kuchyně zdobí pěknými obklady a na podlahy se používá účelná dlažba. Při výběru obkladů a dlaždic do kuchyně byste měli být opatrní. V kuchyni je vždy možnost rozlití vody, oleje či pokrmů a proto byste měli uvážit koupi obkladů, které lze snadno vyčistit. Při výběru dlažby do kuchyně byste se měli ujistit, že jsou dlaždice protiskluzové a předejít tak případným nehodám. Obklady do kuchyně můžete vybírat z různých materiálů:
Keramické obklady a dlaždice: Tyto obklady jsou vyráběny při vysokém tlaku a teplotě, která z nich dělá ideální materiál pro instalaci kuchyňské desky. V kuchyni pak přicházejí do styku s velkým množstvím tepla při vaření jídla. Kromě toho jsou velmi odolné a lze je snadno čistit.
Porcelánové obklady a dlaždice: Tyto obklady do kuchyně jsou vysoce odolné proti poškrábání a prasklinám. Proto mohou být použity pro kuchyňské podlahy díky své schopnosti vydržet vysoké zatížení chůzí.
Skleněné obklady a dlaždice: Tyto obklady jsou ideální pro obložení kuchyně. Často jsou používány jako vzor mozaiky a mají jedinečnou schopnost odrážet světlo, které tím více zvyšují krásu a vzhled Vaší kuchyně.
3D návrh pro Vaši představu
Pokud zřizujete novou kuchyň, nebo hledáte nové obklady do kuchyně za rozumné ceny, jste u nás na správném místě. V nejlevnejsich-obkladech.cz naleznete širokou nabídku kuchyňských obkladů v nejrůznějším barevném provedení a jedinečného designu. Obklady do kuchyně se dnes barevně kombinují, a proto se můžete inspirovat návrhy, které jsou Vám po kliknutí na obklad k dispozici, abyste si mohli představit, jak vypadá obložení v prostoru. Vybrat správné obklady do kuchyně je většinou nelehký úkol, protože každý člověk má jiný vkus a jiné požadavky. Proto potřebujete-li s výběrem pomoci či poradit, neváhejte a kontaktujte nás, vypracujeme pro Vás 3D návrh Vaší nové kuchyně.

Mnoho funkcí dnešních kapesních nožů

Mnoho funkcí dnešních kapesních nožů

Co má mít u sebe správný muž? Ten by měl mít u sebe kapesní nůž. Nemáme na mysli staré rybičky, v dnešní době jsou hitem luxusní švýcarské nože, které mají spoustu funkcí. Pokud trávíte hodně času v přírodě, tak se bez kapesního nože neobejdete. Využijete ho při rozdělávání ohně, stavění stanu i při přípravě a konzumaci večeře.


Kapesní nožíky nejsou jen pro muže


Ať už jste rybář, myslivec nebo jen dobrodruh, který miluje přírodu, potřebujete kapesní nůž. Zapomeňte na staré nožíky, které uměly jen řezat. Doporučujeme vám švýcarský nůž Victorinox. Ten obsahuje výstružník, otevírák na konzervy s malým šroubovákem, otevírák na lahve s velkým šroubovákem, pilku na dřevo, kroužek na klíče nebo ostraňovač izolace z drátů. Nabízíme i dámské kapesní nože, které v sobě mají pilníček na nehty, nůžky i pinzetu.


K čemu všemu se hodí kapesní nůž?


Takový kvalitní kapesní nožík není lacinou záležitostí. Než se rozhodnete pro koupi toho správného nože, dobře si rozmyslete, jaký si vyberete. Kvalitnější nože bývají dražší, za to déle vydrží. Velmi oblíbené jsou tzv. švýcaráky. Naleznete i jejich českou imitaci v podobě rybiček značky Mikov.


Objednejte si švýcarský nůž Victorinox ve velikosti a barvě, která se vám líbí. Od této značky však jsou i další produkty, jako např. SwissCard. Jedná o multifunkční nářadí v pouzdře. Z názvu už vyplývá, že pouzdro je velikosti kreditní karty, takže ho můžete mít neustále u sebe. Vybrat si můžete i GolfTool. Tento produkt využijí hráči golfu. Oceníte u něj 10 funkcí jako je klíč na opravu nebo podložka k označení míčku.


Na zahradu volte zahradní nůžky


Pokud máte zahradu s živým plotem, máme pro vás jiné nožíky. Jsou to kvalitní zahradní nůžky na větve. Díky nim bude stříhání plotu hračkou, kterou zvládnete za polovinu čas. Objednejte si zahradní nůžky na větve v několika velikostech. Záleží na tom, jak moc silné větvě budete stříhat. Pokud se musíte zbavit opravdu silných větví, doporučujeme vám pákové zahradní nůžky na větvě. Oceníte u nich mechanický převod, snadnou manipulaci a silný řez. Mějte pod čepicí a při ruce vždy kapesní nožík, se kterým uděláte spoustu práce. Pakliže se vydáte na zahradu, neobejdete se bez zahradních nůžek na větvě značek Extol, Fiskars nebo Noell!

Co by mělo být součástí rekonstrukce?

Co by mělo být součástí rekonstrukce?

Přejete si bydlet v domě v centru města? Tak to vám nezbyde nic jiného, než si pořídít starší dům a ten zrekonstruovat. Najít volnou parcelu ve měste, je jako hledat jehlu v kupce sena. Promeňte však váš sen ve skutečnost a pořiďte si starší domek či vilku, kterou dáte do pořádku. Vykouzlíte si tak bydlení dle vašich představ.


Odkud začít? Podlaha na prvním místě


Jen si představte místnost, kde je nová podlaha a krásně vymalováno. Pak už nic nebrání tomu, abyste mohli zařizovat interiér. Jaká podlaha však bude nejvhodnější? V dnešní době se těší velké oblibě laminátové plovoucí podlahy. K dispozici vám jsou ve velkém množství dekorů a to i v dekorů dřeva. U laminátových plovoucích podlah oceníte i snadnou pokládku a barevnou stálost.


Milujete vzhled přírodního dřeva? Tak to i vám splníme sny. Nabízíme vám laminátové plovoucí podlahy v podobě tzv. selských prken. Tak budete mít v domě krásnou a realistickou podlahu, která bude mít šmrnc, který vám bude každý závidět.


Nezapomínejte na výměnu oken


Další potřebnou činností je i výměna oken, která vám pomůže snížit náklady na provoz domu. Právě nekvalitními okny uchází velká spousta tepla, za kterou si poté připlatíte. Doporučujeme vám proto nejen výmenu oken, ale i zateplení střechy a obvodových stěn domu. Vyberte si kvalitní plastová okna Rehau nebo plastová okna Schüco.


Proč si obejdnat právě okna Rehau a Schüco? Jedná se o jedny z nejkvalitnějších profilů na evropském trhu. Okenní tabule mají rámeček SuperSpacer, což zaručeně oceníte. V čem spočívá smysl rámečku Super Spacer? Díky němu přidají plastová okna Schüco a Rehau až 15 % tepla, dojde k redukci hluku až o 2 dB a navíc se sníží kondenzace vlhkosti až o 70 %. Dle výrobce ušetříte až 5 555 Kč ročně, pokud si pořídíte tato plastová okna. Dále vám zajišťijeme i plastová okna Gealan. Zateplete si bydlení a ušetřete výdaje vaší peněžence.


Podělte se s námi o zkušenosti a zážitky při rekonstrukci domu. Budeme jen rádi, když se dozvíme, jak vybíráte novou podlahu a plastová okna vy!