Archiv pro měsíc: Březen 2014

Duben bude pokračovat počasím, kterým skončí březen

Až na výjimky málo oblačnosti a jarní příjemné teploty většinou v rozmezí 15 až 20°C v průměru, noční teploty v rozmezí 8 až 3°C bez hrozby mrazů. Takové budou první dubnové dny, místy je nutné počítat při větší oblačnosti s klasickými dubnovými přeháňkami, nemělo by jich ale zatím být mnoho.

Uplynulý víkend přinesl hodně slunečního svitu, teploty nad 15°C a tak počasí lákalo vzhledem k období k venkovním aktivitám, ať už se jednalo o sjíždění vody, letní sporty, práci na zahrádkách či polích, víkendové počasí se vydařilo. V obdobném rázu by mělo vydržet i v následujících, již prvních dubnových, dnech. Převládat by mělo slunečno až polojasno, jen přechodně očekáváme zvětšení oblačnosti. Srážky se objeví pravděpodobně ve středu v podobě místních přeháněk, ojediněle i bouřek. Jinak srážky neočekáváme. Teploty budou i nadále jarní, vystoupí nejčastěji na 15 až 21°C, noční teploty klesnou na 8 až 3°C, bude ovšem záležet na množství oblačnosti. K mírnému ochlazení by mělo dojí na přelomu pracovního týdne a víkendu, nicméně současné prognózy ho počítají jako chvilkové, opět by se mělo poté obnovit teplé proudění. S ojedinělými přeháňkami je na přelomu pracovního týdne a víkendu opět nutno počítat, bude se ale jednat o lokální konvektivní srážky, nikoli trvalejší a plošné.

Před rokem zasněžené Velikonoce, letos až 20°C

Zimní počasí před rokem, jak jistě vzpomínáte vzhledem k tomu, že byl prodloužený velikonoční víkend pamatuje se počasí dobře, neznalo konce. Na přelomu března a dubna panovalo studené proudění a teploty první dubnový den nepřekročily 4°C v maximech, v noci mrzlo a mnohde sněžilo. I v nížinách leželo na východě území mnoho sněhu. V nejnižších polohách se sníh zejména v Čechách nijak moc neudržoval na zemském povrchu, i tak panovalo výrazně teplotně podprůměrné počasí. Letos nám to počasí vynahrazuje a po velmi teplé zimě je tu brzký počátek jara s příjemnými, převážně nadprůměrnými, teplotami, které občas pokoří i některé teplotní rekordy. I tyto právě probíhající dny budou ve znamení jarních teplot blížících se v maximech 20°C. V roce předloňském začalo jaro také relativně brzo, nicméně právě na přelomu března a dubna se prosadilo v ČR studené proudění a objevovaly se i v nížinách sněhové přeháňky, potvrdila se tak pranostika, že i když může být například 15°C, platí “Březen, za kamna vlezem” a “Duben, ještě tam budem”. Letos, pravda tolik kamna nepotřebujeme, ale také se objevily v březnu studenější dny.

Jak bylo na přelomu března a dubna v minulých letech?

Zajímavé je, podívat se jaké počasí panovalo v letech uplynulých ohledně aktuálního období. Podíváme se na přelom března a dubna, myšleno cca 30.3. až 2.4. v letech 2013-2006:

2013: oblačno sněhové či smíšené srážky, maxima 1 až 6°C.

2012: proměnlivo a přeháňky, maxima 7 až 12°C.

2011: slunečno až oblačno a místy srážky, maxima 17 až 22°C.

2010: oblačno déšť a postupně slunečno, maxima 11 až 18°C.

2009: slunečno až polojasno, maxima 10 až 18°C.

2008: slunečno až oblačno a přeháňky, maxima 12 až 17°C.

2007: oblačno až polojasno, maxima 12 až 17°C.

2006: oblačno až polojasno déšť, maxima 15 až 20°C.

Velmi dobře vyplývá z přehledu, že rok 2013 byl skutečně výjimkou ohledně zimního rázu počasí v tuto dobu.

A jak bude v následujících dnech?

Po 31.3.: polojasno, min. 7/3°C, max. 18/22°C

Út 1.4.: oblačno, min. 7/3°C, max. 15/19°C

St 2.4.: polojasno přeháňky, min. 8/4°C, max. 17/21°C

Čt 3.4.: slunečno, min. 8/4°C, max. 16/20°C

Pá 4.4.: slunečno, min. 7/3°C, max. 16/20°C

So 5.4.: slunečno, min. 6/2°C, max. 14/18°C

Ne 6.4.: polojasno přeháňky, min. 6/2°C, max. 17/21°C

Po 7.4.: oblačno déšť, min. 9/5°C, max. 17/21°C

Developerské společnosti rozšiřují svoje služby

Od developerské společnosti lze pořídit výhradně nový byt – tak právě toto už dávno neplatí! Se změnou trhu se mění a především rozšiřují i služby, které developeři nabízejí svým klientům, a tak lze prostřednictvím těchto společností také například vyřídit dlouhodobý pronájem a nebo koupit starší byt.

Absence nejluxusnějších bytů na trhu

V současné době je trh prostoupen celou řadou developerských projektů, ovšem postrádá nejluxusnější byty, na které rezidenční projekty příliš nepamatují. Pod pojmem “nejluxusnější byty” si lze představit nemovitosti od 80 000 korun za m2. Přitom právě segment prémiových bytů je na realitním trhu doposud nejstabilnější. Některé developerské společnosti na tento nedostatek na realitním trhu reagují, snaží se ho zaplnit a navíc nabízet i další nadstandardní služby.

Nová úroveň developerských služeb

Rozšíření developerských služeb zahrnuje například úpravy interiérů, které byly v dřívějších dobách prováděny většinou pouze v době výstavby. Developeři v současné době nabízejí dokonce i služby architekta, který klientům pomůže s návrhem interiéru a vybavením.

Developeři se čím dál více snaží o flexibilitu a osobnější přístup. Pomáhají svým klientům s řemeslnými pracemi, výběrem materiálu i finálními činnostmi. Standardy současné doby mají zkrátka zcela jinou podobu, než před lety. Hranice se posouvají a to, co dříve bylo nadstandardem, je dnes již běžné a navíc počítáno do základní ceny za nemovitost.

Jestliže se rozhodnete pro koupi nového bytu, developeři vám dokáží zprostředkovat jeho pronájem coby investici do budoucna, a to dokonce po garantovanou dobu, což oceňují zejména lidé, kteří mají své vlastní bydlení už zajištěné, a shánějí byt pouze jako investici. Právě tato investice je také čím dál populárnější.

Developeři zastávají i služby realitních kanceláří

Na základě uvedených informací asi nikoho nepřekvapí, že developeři dnes zastávají také běžné služby realitních kanceláří. Dokáží zprostředkovat nákup i prodej starších nemovitostí a klienti tyto služby oceňují a využívají. Zahrnují totiž kompletní servis od pořízení bydlení, přes financování až po návrh architekta.

Vyberte si originální betonový plot

K novému domu patří také nový plot. V dnešní době je na trhu k dostání spousta druhů oplocení a bývá celkem složité se v nabídkách orientovat a dokázat si vybrat ten správný plot. Je třeba myslet v první řadě na estetické hledisko, je třeba, aby plot ladil s domem jednak materiálem, ale také stylem provedení, tvarem a barvou, aby celek působil přiměřeně. Dalším kritériem výběru bývá odolnost plotu a životnost, asi nebudete chtít plot měnit každých několik let. Důležitou otázkou také je, zda je pro vás důležitá bezpečnost. To všechno je třeba při výběru plotu zvážit. Nebo ne? Existuje velmi jednoduchá univerzální varianta – pořiďte si betonový plot od Betonový-plot.net a získáte všechny výhody estetického a zároveň funkčního plotu.

Nemusíte se děsit, plot je vyroben sice z betonu, je však zpracován designově skutečně mistrně tak, aby podtrhoval krásu vašeho domu a přitom plnil funkce správného plotu – tedy ochrannou, obrannou a okrasnou. Moderní betonový plot je vyroben z prvotřídního českého betonu stálého složení, vydrží vám tedy sloužit dlouhé desítky let nezávisle na počasí, teplotě či vlhkosti. Betonový-plot.net vám nabídnou široký sortiment designů betonových plotů, stačí si vybrat, v jakém stylu si přejete výsledný plot mít.

Betonové ploty nejsou zdaleka pouze šedé, nabídka zahrnuje spoustu atraktivních barev a také dekorů, ve kterých se betonové ploty běžně vyrábí. Nesmíme zapomínat také na oboustranné betonové ploty, které se pyšní okrasným designem z obou stran. Betonový-plot.net vám nabídnou kvalitní zpracování, materiál a prvotřídní vlastnosti výsledného plotu. Plot dostanete kompletně na klíč, takže se nebudete muset o nic starat. Stojíte-li o kvalitní betonový plot, kontaktujte Betonový-plot.net, dopřejte si okrasný plot kolem vašeho domu.

Líčení pro každou ženu

Každá žena se chce líbit, proto většina používá nejrůznější přípravky z řad značkových kosmetických výrobků. Mezi nejoblíbenější prostředky, jak se zkrášlit,patří make-up. Ten dokáže rozjasnit pobledlou pleť bez života, rozzáří každou unavenou tvář a chrání ji také před nebezpečným UV zářením. Prohlédněte si široký sortiment dekoratívné kozmetiky na D-nail.sk, kde naleznete velmi kvalitní výrobky světových značek. Další na řadě je oční dekoratívná kozmetika.

Oči jsou u většiny žen velmi výrazné, obzvláště u těch, které je orámují brýlemi. Je důležité, aby oči byly vždy na první pohled vidět, proto se vyrábí v mnoha různých konzistencích a barvách oční stíny, kterými můžete vaše oči jednoduše a rychle zvýraznit. Záleží pouze na vás, zda si vyberete nenápadnější oční stíny nebo zvolíte naopak výraznější způsob líčení.

K líčení očí patří také oční linky, i ty se vyrábí v mnoha provedeních, aby vyhovovaly každé ženě, proto si můžete oční linky koupit v tužce nebo ve formě fixu pro ještě snadnější aplikaci. Pokud jste už vaše oči ozdobily očními stíny a linkou, zbývá ještě řasenka. Dekoratívná značková kozmetika, kterou koupíte na D-nails.sk, poskytuje skutečně špičkovou péči vašim řasám, které si zaslouží ukázat, jak jsou ve skutečnosti dlouhé a husté. Vyberte si značkovou řasenku, která vaše řasy pozvedne a efektně oddělí, aby vaše oči byly prostě dokonalé.

K bezchybnému líčení chybí už jen poslední krůček a tím jsou vaše rty. I ty si zaslouží šetrnou péči v podobě výživné a přitom dekorativní rtěnky. Nebojte se používat kvalitní kosmetiku, vyberte si i vy z širokého sortimentu na D-nails.sk, kde se prodávají nechtové potřeby a také dekoratívná značková kozmetika, a dopřejte si tu nejlepší péči, kterou si zasloužíte.

Proč přicházíme o zákazníky

Přemýšlíte nad tím proč Vám klesají zisky Vaší firmy? Zde jsme vybrali nejčastější důvody důvody, proč změnit marketingovou firmu a jak si vybrat tu správnou.

NÁKLADY NA PROPAGACI VAŠÍ FIRMY JSOU VYSOKÉ

Každému oboru by se měl věnovat vždy odborník. Daně asi taky nesvěříte někomu kdo na takovou práci nemá patřičné vzdělání. Důvody pro změnu v propagaci mohou být různé, každopádně, kdo neinvestuje do propagace – toho nikdo nenajde. Nejčastěji to může být tím, že firma která se o vás stará dělá jen to co vy po ní chce. Další důvod může být i ten, že Vám doporučuje jimi vyzkoušené postupy, ale tyto postupy dobře fungovali před nějakým časem a dnes jsou už pase. Důležitým hlediskem jsou i peníze, jsou možnosti které jsou levné, ale přesto účinné. „Například drahá televizní reklama už taky není co bývala, dnes světu vládne především internet,“ vyjmenovává Pavel Hrejsemnou, odborník na firemní marketing společnosti SROZUMEM cz.

KOMUNIKUJE S VÁMI VAŠE MARKETINGOVÁ FIRMA?

Jeden z nejčastějších důvod změny marketingové firmy je způsob komunikace. Minimální nebo dokonce žádná komunikace a poskytování informací ze světa marketingu klientovi obvykle vede k poklesu povědomí o vaší firmě či značce. Nejde naplánovat efektivně propagaci na několik let do předu.

VYMĚŇTE MARKETINGOVOU FIRMU, KDYŽ VÁM KLESAJÍ ZISKY

Jeden z dalším důvodem změny marketingové firmy mohou být chyby ve strategii reklamních kampaní a samotné propagace. Vaše podnikání se musí otevřít světu většině bohatě stačí naší zemi.

JE VAŠE MARKETINGOVÁ FIRMA DRAHÁ?

Důvodem změny marketingové firmy může být i vysoká cena za její služby. Každopádně ten kdo je nejlevnější, nezaručuje, že se ve svém oboru dále vzdělává, má styky v českých medií a zná aktuální trendy v marketingu. „Naše společnost v oblasti firemního marketingu se pohybuje od roku 1994, tedy letos je to dvacet let a proto víme co děláme,“ říká Pavel Hrejsemnou.

JAK SI VYBRAT DOBROU MARKETINGOVOU FIRMU?
Už jste se rozhodli změnit marketingovou firmu? Ale jak si vybrat dobře? Jak nenaletět? „Nejjednodušší je se podívat na reference, tím, že do Vámi vytipované marketingové firmy zavoláte a domluvíte si schůzku, ideálně aby Vás jejich odborník navštívil osobně u Vás ve firmě. Když Vás navštíví osobně, bude mít rovnou přesnější představu co by bylo pro Vás vhodné. Je mi jasné, že to ne vždy jde osobně, sami se staráme o firmy které jsou z druhého konce republiky, přesto nám spolupráce dlouhodobě vychází, a čas od času se i tak sejdeme,“ radí odborník z firmy SROZUMEM cz.

Zkušení účetní pro účetnictví v českém jazyce

Pro každého podnikatele je důležité mít v pořádku účetnictví. Vždy může přijít nečekaná kontrola a vy musíte být připraveni se složkou účetnictví čelit zvídavým otázkám kontrolora z finančního úřadu. Pokud se v účetnictví neorientujete sami, je dobré si najmout profesionálního účetního, který se ve vedení účetnictví vyzná a nenadělá vám v něm paseku. Dobrý účetní je skutečně k nezaplacení, proto je třeba si ho hýčkat.

Víc než kdekoli jinde potřebujete dobrého účetního v zahraničí. Pokud chcete podnikat v Německu, potřebujete mít někoho, kdo se vyzná v německém účetnictví. Chcete-li podnikat v Polsku, potřebujete odborníka na polské účetnictví. Skuteční odborníci z Polpartner jsou neocenitelní zejména v tom, že zvládají komunikovat plynně polsky a zároveň i česky, takže dostanete účetnictví v Polsku v českém jazyce. Můžete se spolehnout na to, že odborní účetní z Polpartner jsou pravidelně školeni a vědí, jak vést účetnictví přesně podle polských zákonů a nařízení.

Cizinci, kteří v Polsku chtějí podnikat, si většinou sami nevědí rady, jak zařídit vše podle zákonů. Na úřadech se mluví pouze polsky, takže pokud to neumíte, můžete mít problémy. Proto potřebujete někoho, kdo se nejen domluví, ale také ví, co všechno je třeba vyřídit a jaké zákony sledovat. Účetnictví v Polsku je velmi složité, Polpartner se postará o vaše kompletní účetnictví v Polsku, dále vám zařídí také registraci k DPH.

U Polpartner se můžete spolehnout také na odborné finanční a daňové poradenství, asistenci při vyřizování důležitých smluv. Pokud potřebujete přeložit soudní dokumenty nebo smlouvy do polštiny nebo z polštiny, obraťte se na Polpartner, nabízí také komplexní služby nejen při vedení účetnictví v Polsku, ale také v případě, že potřebujete založit polskou firmu na klíč nebo zřídit pobočku v Polsku. Polpartner je spolehlivým partnerem pro každého, kdo chce podnikat v Polsku.