V současné digitalizované době je mnoho aplikací umožňujících zaznamenávat si všechny schůzky, úkoly atd. Je však stále mnoho lidí, které nedají dopustit na klasický papírový diář. Patříte mezi ně a zrovna se chystáte vybrat nějaký na další rok? Pojďme si přiblížit základní kritéria výběru. Dáme vám i tip na jejich vydavatele.

Výběr diáře

Diáře mají rozmanitou podobu. Proto si nejdříve sesumírujte, co od něj požadujete. Záleží především na tom, jak moc ho využijete. Potřebujete si občas zaznamenat důležitou schůzku, návštěvu lékaře, kávu s kamarádkou? Pak vám stačí jednoduchý výrobek nabízející jen menší políčka ke konkrétním dnům. Jiný produkt bude vhodný pro vrcholového manažera, který toho má skutečně hodně.
Zamyslete se rovněž nad typem diáře. Klasikou je organizační, ale v současné době jsou v oblibě motivační a různé kreativní varianty. Možná chcete diář jako vánoční dárek. Pak by samozřejmě měl výrobek vypadat co nejvíce reprezentativně a důležité je vzít v potaz nároky osoby, již se chystáte obdarovat.
V neposlední řadě také zvažte velikost, vazbu, design a materiál desek, případně další parametry.

Na koho se obrátit?

A kde koupit ten nejlepší diář pro vás? Obraťte se na českého vydavatele kalendářů, diářů, zápisníků a obrazových kalendářů Helma 365, který se na tento sortiment specializuje již přes dvacet let a jehož roční produkce čítá přes 6 milionů kusů. Jeho výrobky najdete nejen u nás, ale i v dalších dvaceti evropských zemích.
Na výběr máte z rozmanitých produktů. Chcete-li jedinečný výrobek, jistě vás zaujmou originální diáře. Nechte si dát přes desky vaši fotografii, plnobarevný obrázek, reklamu, či cokoli budete chtít. Hodně možností máte i co se týče materiálů a technologií výroby. Nezapomeňte, že diář jen nejen praktický pomocník, ale také se jeho prostřednictvím reprezentujete.
Navrhnout si můžete přímo reklamní diáře, jež vám společnost vyrobí na zakázku, a vy tak získáte originální reklamní dárky za nízké náklady.
Připravte se včas na další rok novým diářem. Štěstí přeje připraveným.