Obaly v současném moderním světě hrají významnou roli. Chrání výrobek, navíc plní i designovou a komunikační funkci. Měly by být vždy praktické, dle konkrétního výrobku chemicky i mechanicky odolné, nepropustné, skladné… Ideálně by k tomu všemu měly ještě umožňovat ekologickou likvidaci. Je toho hodně, co by obaly měly splňovat. Samozřejmě záleží na jejich primárním účelu a využití. 

Potřebujete obaly a hledáte spolehlivého partnera?

Ať půjde o obaly a obalový materiál pro gastronomii a potravinářství, nebo nejrůznější průmyslové obaly, spolehlivým partnerem vždy bude firma Jarico. Již od roku 1994 se zaměřuje na trh s obaly, proto nabízí cenné know-how a pestré zkušenosti. Působí jako velkoobchod i maloobchod pro celé spektrum zákazníků, vždy otevřený rozličným požadavkům a specifickým potřebám.

Jarico si zakládá na profesionálním přístupu a pružnosti, může tak zajistit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. To potvrdí věrní zákazníci z řad gastro podniků, ale i firem z automobilového průmyslu.

Víc než obaly

Postupně se portfolio firmy Jarico rozšířilo také o sortiment čistících a hygienických potřeb. Dokáže teď jako dodavatel pokrýt také velkou část požadavků z oblasti kancelářského vybavení. Uspokojí však i zákazníky z řad domácností, a to zejména díky rozsáhlé nabídce dárkového zboží.

BIO obaly

V portfoliu společnosti Jarico nechybí ani BIO obaly, tedy obaly šetrnější k životnímu prostředí. Se vzrůstající diskuzí o ekologické likvidaci odpadů roste i poptávka po odbouratelných obalech. Zodpovědné společnosti na to pochopitelně reagují. Plastové obaly mohou nahradit obaly z BIO plastů. I obyčejné průhledné plastové kelímky mohou být dnes BIO.

V potravinářství se objevuje také BIO nádobí a BIO příbory z šetrnějších materiálů. Vedle zmiňovaného BIO plastu se využívá papír, dřevo nebo bambus, například bambusové bodce na jednohubky. V nabídce Jarico najdete také BIO nádobí v podobě talířů, misek nebo různých boxů na jídlo z cukrové třtiny.

Kategorie: Podnikání